Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na TV ciagle leci reklama tego .... kurde ale mam zmore normalnie we lbie padla bym spac teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja dzis pozno bo i w pracy dl;uzej i po troche mialam ....choc nie w domu bo nawet łóżka nie poslane...oplaci sie?chyba nie bo zaraz corka na tance a potem ja odrazu na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam moje i tak daleko w sypialni ,najgorzej w dzieci pokoju rozwalone 2 hihi jasne ze nie slalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze chcialam pogratulowac dla Aniutki ze jej sie rodzina powiekszy :) co 3 glowy to nie dwie nie? eeej gdzie wy jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kuzwa spaslam sie nooo :p, i jeszcze przed @ jestem to zmiatam z drogi co sie nawinie , koszmar, na impre nic nie kupuje kij tam poszperam jakiejs szmaty w szafie, kurde maja byc tance ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, weszlam zeby cos napisac i kurwa stary mnie zagadal menda jedna noooooooooooooooo, zapomnialam.......ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooobra no, spidalam jak zadnej ni ma, a niech was :p sie gumgaja czy dotykaja pisiorkami czy jak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po earobiku i powiem ze za bardzo juz sie nie mecze :) malo nastukalyscie jakos ...co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
° ja mam mala krope ahahaha Martoszka co juz za lekko?? powiedz niech cos ciezszego wymysli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, gdzies nacisnelam i wylazlo ;) zobaczcie co dostalam od znajomej :D hahaha Wiek mężczyzn: 0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny. 20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny. 30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny. 40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić. 50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować. 60- ... lat - wypada zmienić markę. Wiek kobiet: 0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta. 20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna. 30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała. 40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna. 50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać. Wesolego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja moj postanowil mi kompa wyczyscic i poznikaly mi wszystkie hasla:O udusze brrrrrrr Mindy hehe znam to ale i tak jest dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze do mojego kompa nikt sie nie dotyka dzieci czasem pograją a mąż szpera ale malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×