Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kuuuuuuuurde zimno u nas brrrrr w ciągu dnia termometr pokazywał 3 stopnie ale odczuwalne było mniej potem się taka mgła zrobiła i lekki mrozik - normalnie zimowo aaaaaaaaa i śnieg zapowiadają że może popruszyć heheh dobrze że tu jednak nie ma w zwyczaju sypać tak naprawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nabijaczki hahaha ooo widze ze sie rozmnazamy! Aniu gratulacje, Izunia uwazaj bo moje rybki byly takie male ze mi wlecialy do zlewu ...i bylo po rybkach, dziwne ze glonojad postanowil sie przerzucic na zycie ladowe ze skutkiem smiertelnym :D eternity wez ty sie zastanow co pierdolisz!!! dawno wpierdol nie dostala czy co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis odebralam, te trampy skorzane Conversa, sa zajebiste no, ale oczywiscie moje kloce-lydki za grube, ale nie dalam sie rozsznurowalam sznurowadla, poszerzylam i kij bede chodzic, pod spodniami i tak nie widac ze mocno rozsznurowane ,nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się upomnę nieskromnie :P kartkę widziały czy nie ? ciekawam opinii bo tym razem kolorystycznie taka nie moja :D mam już przygotowane na następną (za kilka dni następna koleżanka też urodzinki ma ) tylko że na odwrót - zielone tło i też różowe dodatki a jak się \"rozbujam\" haha to zrobię większą serię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no pod spodniami za dużo nie widać ;) ale dobrze że dało się sznurówkami popracować - albo szkoda bo zaś byłoby doradzanie z nawilżaniem itd ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie rozbujaj no :D;-), widzialam kartkie, ale co ja bede sie powtarzac no :p, toc wiadomo ze luksio jest zrobiona i wszystko dokladnie obrobione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te moje nogi, juz wiecej za groma nie kupie dluzszych butow bo potem tylko biede mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🖐️ :) dzięki Ciastkowa :) i nie takie wiadomo ! może akurat się któraś nie spodobać :P Ciastek oj można wysokie kupić ale już raczej w sklepie jak przymierzysz - a są przeca takie \"wide calf\" ewentualnie jak kupujesz na ebay\'u to patrz czy nie ma wymiarów podanych porządni sprzedawcy powinni obmierzyć bucika - szerokość stopy ,szerokość cholewki u góry itp a jak nie ma podanych to zawsze można wysłać zapytanie do sprzedawcy żeby zmierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozna i ja napisalam tyle ze zadna menda nie odpisala, wiec ryzyk fizyk, a w sklepie napewno mozna takie kupic tylko ze cena kosmiczna, bo wiekszosc to raczej na szczuple lydki jest robiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartkę widziałam,bardzo ładna.....choć też nie w moich kolorach ;) ale to dla kolezanki robiłaś,podejrzewam,że ona lubi różowy pomysł i wykonanie jak zawsze super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity stronkowe🌻 Ciastek moze sie jeszcze rozczlapia:) aa kartke bede podziwiac jutro bo dzis mnie caly czas gonia milego wieczoru i nie napierdolic za duzo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyławiania małych rybek to jedyne co mo do głowy przyszło to..........kupic pieluche i przez nia przelać wodę z kuli hihihihihi wtedy rybki się \"odcedzą\" ;) a może poczekam żeby podrosły troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ziółko 😘 hehe no zaś Hugolina jak po ogień :D miłego wieczora i Tobie :) Izunia dziękuję :) i nie mam pojęcia czy lubi różowy :P:D kawałek czasu się już nie widziałyśmy i nie wiem za dobrze jak z jej gustem w sumie to nie wiem co mnie wzięło akurat na tę kombinację kolorów Ciastek no to rzeczywiście mendy że nie odpisali albo Anglicy są mniej mendowaci albo trafiam na miłych - praktycznie zaraz otrzymywałam odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak szybko rosną takie rybki ale może jeszcze chwilkę zaczekać ? pielucha jest dość żadka a rybki zwinne - zaczną się merdać to i przez oczko w pielusze się przecisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem jak szybko one rosną....to mój pierworodny miot ;) w necie wyczytałam,że jak maja 2-3 m-ce to już maja wykształcone wszystkie płetwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mnie jak trąbka ;) niby miałam jakieś akwarium ale z miotami nie miałam do czynienia u kogoś jak widziałam to tylko widziałam - informacji praktycznych raczej nie przyswoiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako dziewczynka od kolezanki dostałam właśnie pare gupików oczywiście w tajemnicy przed rodzicami,bo mi nie pozwalali zamieszkały te rybki w słoiku na..........szafie,aby się w oczy nie rzucały ;):) niestety tylko tydzień przeżyły.....można powiedziec ,że szkołę życia miały i egzamin oblały ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no zdarza się a w słoiku to miałam tylko papierowe rybki - zrobiłyśmy kiedyś z córą dla Babci a potem jeden do domu rybki \"pływały\" sobie umocowane na niteczkach w zakrętce roślinki przyklejone były na ściankach słoika - ale tylko \"z tyłu\" do połowy obwodu żeby rybki były na pierwszym planie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh co ja bede inna jasne ze kartka przecudna .... zbiera ci sie zbiera kolekcja szkoda ze nie robisz odrazu 3 lub 2 wtedy i tobie by zostaly :) Izunia chcesz pieluche?? hahahah zostaly mi jeszcze nieuzywane nawet hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a ja ci się odwdzięczę za tę pieluchę rybkami....ciekawe czy Gabi się ucieszy;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha nie nei ja nie chce rybek ja sie nie umiem opiekowac hahhahhaahaha no Gabi napewno hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz,że to nie z mojej inicjatywy rybki sa w domu owszem,ja lubię ogony...ale te na 4 łapach i z futerkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy pecha do zwierzat nawet myszki i chomiki zyja tylko po 2_3 dni hehe ale jeszcze mam cicha nadzieje na legwana hihiiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pestka :) no szkoda że nie robię więcej na raz bo poszłyby na handelek ;):D jakoś tak nie umiem hurtowo moje dzieci już się natruły o rybkach jak wreszcie zrozumiały że pieska czy kotka nawet jakbyśmy chcieli to nie możemy trzymać u nas bo się właścicielka nie zgadza- rybki przecież nie chodzą po mieszkaniu :P ale ciekawe właśnie kto by im akwarium czyścił i ogólnie o nie dbał :P nie będę palcem pokazywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×