Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na razie nie dziękuję z wiadomych przyczyn ;) chciałabym tylko dodać że może trzeba będzie trzymać do 12tego ;) tego dnia kończy się przyjmowanie papierków tylko nie wiem czy będą dzwonić po tej dacie czy w międzyczasie jakieś interview zorganizują na bieżąco i postaram się nie dołować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie len sie nie len hihhi a ja mam jakiegos powera hhihi latam i cos ukladam przekladam hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj trochę :)powera kurde pranie mi się skończyło jakieś 20minut temu i nie chce mi się iść wieszać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole co to kurwa za butyyyyyyyy a niech to trza miec nasrane zeby w takich chodzic buehehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale jakbym miała wybierać to już prędzej wyszłabym na ulicę w tych czerwonych niż w tych : http://cgi.ebay.co.uk/Over-Knee-Ballet-Boots-High-Heels-black-UK-6-1-2-40-037_W0QQitemZ230312075353QQcmdZViewItemQQptZWomen_s_Shoes?hash=item230312075353&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A10%7C39%3A1%7C240%3A1318 :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻 i oczywiscie bede trzymala mocno,mocno kciuki i nogą bede wycierala kurze ;) zart ale naprawde bede trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim:) zazdroszczę powera....u mnie dziś baaaaardzo niskie ciśnienie i przypominam śniętą rybę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja też będę mocno trzymała kciuki!!! bedę miała wymówke dlaczego nie mogę sprzątać i obowiązki na swojego zrzucam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ty mi też zapodaj linka do biżuterii!!!! Dzisiaj mi mój uświadomił,że zapomnieliśmy z prezentami o jego 16 letniej chrześnicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zrób zdjęcie jak Dawid całuje bombki a propo bombek - widziałam dziś idealne na twoją choinkę - czarne matowo- błyszczące z delikatnym namalowanym srebrnym wzorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh heeeh on caluje tylko jedna bo ona jest najnizej hihihih moze moze jak uda mi sie zlapac hihi heh no ladne czarne bombki ale u mnie by zniknely hahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje u mnie 😭 dziękuję za zioło 😘 za resztę podziękuję w innym czasie ;) Martoszka hehehe chciałabym widzieć to wycieranie kurzu nogą :D Pestka niekoniecznie czarne bombki by się gubiły - nie matowe ale z połyskiem i na tym właśnie jakiś wzór w kolorze srebra lub złota albo biały/perłowy z brokatem czy coś w tym stylu :) Izunia na odśnięcie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki👄 druga kawa trochę pomogła :) (no i zioło od ciebie rzecz jasna!!) te bombki były robione na takie szlachetne dekoracje,coś jak te jajka,albo weneckie maski....wiecie o co mi chodzi? jedne nawet miały póra i wyglądały bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja wpierniczam na surowo kapuste kiszoną ma byc na sorowke...mam nadzieje ze zostanie hihi cos mnie na kwasne wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nic nie mow stary to i tak juz na mnie lypie okiem hahahha patrzy dzis na chojke a ja pytam co sie gapisz pikna nie?? aa on tu kurwa 200 euro stoi buehehehehehe przemilczamam to hahahahahaha a jak powiem jeszcze ze wielkanoc sie zbliza i cos tam cs tam hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos w tym stylu te bombki,z jednej strony wygladaja na bogato zdobione,a z drugiej nie sa przeładowane a szlachetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ale te 200 euro to trzeba podzielić na lata przez które choinka będzie was zachwycać swym pięknem ;0 no chyba,że ci się po roku znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×