Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Iaunia ja tez tak powiedzialam hahahahah nie no moze sie nie znudzi bo mi sie podoba bardzooooo a teraz powiedz ktoa strona w katalogu te bombki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie ujawnialam sie ostatnio, ale tak to juz jest \"wielki mysliciel\"ze mnie, jak za duzo mysle to mam dola i wsio mnie wkurwia, ale dzis rano sie wyryczlaam , dzieki filmowi m.in he \"Pamietnik\" POLECAM bardzo fajny film taki do beku, i mi lepiej a dzis wyruszamy na ta impre z R pracy na 19h;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 strona,górne zdjęcie,kliknij to ci się powiększy jest czarna z piórami i takie podłużne... Ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa joooooooooo to piekneee bombinki hihihiihhihiih ciastek zycze dobrej zabawyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no z piorami to ja jeszce nie mialam bombeczek ciastek to wesolej i udanej imprezki zycze mam nadzieje ze jakies zdjecia bedom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora to kupila dla swojego tatatanio mp3 z glosniczkami? moze posiada jeszcze ową stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie jaki fajny sweterek-tunika i to z kapturem jaki kolor najladniejszy?dla siory mlodej bym kupila na gwiazdke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 fatumowe :D tuniczki fajne :) sama bym sobie taką kupiła a nie tylko młodszej siostrze ;) kolorki wszystkie fajne (oprócz różowego :P ) a który siorce pasuje ? - podpatrz w czym chodzi , jakie ma w większości kolory :) Ciastek 😘 nie myśl tyle następnym razem :) i udanej zabawy dziś !!! :) bombeczki fajne z linka :) kurde ja muszę dokupić coś i nie mogę się zdecydować w jakim kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka za szybko posłałam :P muszę tylko uważać z tym dokupowaniem ozdób żeby mi stary nie brzęczał że 200 funtów tam stoi hyhyhyhyhy no ale myślę że nie przeholuję bo muszę dokupić a nie kupić od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za fatum🌻 To Euforka dla taty kupowała MP3 i głośniki z tego co pamiętam i chyba był link z Vobisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że Ciastek będzie się super bawić na imprezie to ja pewna jestem....ciekawi mnie jednak jej kreacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Eternity - tunika bardzo fajna....gdyby nie kaptur to tez bym sobie taka sprawiła mnie się jeszcze żółty nie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej firmy są i bez kaptura,ale wiem ze ona gustuje wlasnie w kapturach ja mysle ze ten szary ladny chyba normalnie ją zapytam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Izunia jaka kreacja, ide w jeansach prostych na kieszeniach maja male jakies duperele swiecace nabite i bluzkie czarna mam co u pestki na komunii bylam i wsiooooo, aaa w srode leb sobie pofarbowalam na czarno-czerwono (czerwona grzywa) :p ot i cala kiepska kreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kaptury ale potem się wkurzam jak trzeba pod jakąś kurtkę czy płaszcz założyć hehehe Martoszka ale nie pytaj wprost bo nie będzie surprise Ciastek - kiepska nie kiepska CHCEMY FOTO !!!!!! zwłaszcza nowej fryzury !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale na taka imprę to nie wypada w sukni balowej ;) jaka impra taka kreacja do tego musi być :) mnie też najbardziej fryz ciekawi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle nie lubię kapturów ale mam wytłumaczenie dlaczego - bo mam długie gęste włosy i mnie wkurza jak te włosy po czymś mi sie na plecach majtają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro kąpię psa - moją nową suszarę właśnie dostarczyli :D trzeba będzie przetestować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja tez mocno trzymam kciuki:)buty elfa wymiataja:Dszczegolnie te rozowe hihi Ciastek udanej imprezy-napstrykaj zdjecia w calej okazalosci i nam wyslij Pestka slodkie to zdjecie Dawidka:) Martoszka tunika sliczna-ja sie kocham w szarych kolorach szczegolnie na zime yy co jeszcze chcialam napisac -zapomnialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za fatum🌻Eternity za poprzednie🌻 a Martoszka na bol glowy🌻 Bylam dzis na tym swiatecznym jarmarku i kupilam sobie ciastka kokosanki -takie same jak w pl jadlam:D swiezo wypieczone -jeszcze cieple byly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stol mam w kuchni caly zawalony hihi bo wg belgijskiej tradycji mala musiala naszykowac dla mikolaja i czarnego pita-odpowiednik pl dziebelka hihi talerz z marchewka,cukrem-to dla konia hihi kawa,piwo dla mikolaja -dodala jeszcze pare swoich rysunkow i caly stol mi zastawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________00______________________777_____________ ______0000______________________77777____________ ____00000______________________7777777_________ ___00000______________________777777777________ __000000____________77777777777777777777777777777 _0000000______________7777777777777777777777777 _0000000_________________7777777777777777777 _0000__00_________________77777777777777777 _0000__00000000__________777777777_777777777 _000000000000___________7777777_______7777777____ __0000000000___________77777_____________77777___ ___0000_000000________777___________________777__ ____00000_______0___________0000_________________ ______000000__00000______000000________________ ________000000000000000000000__________________ __________00000000000000000_____________________ ______________000000000 zmykam bo i tak wszystkie uciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×