Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ni ma nic za darmo, tyle kurwa ze sie najem buhahahaha pomysle moze nad nowa torebka hmmmmm :D:D:D, ale dzis mial dobry dzien no mowie Wam jak nigdy " to co chcesz ten sweterek" -to bierz no , ;-)ale potem to juz bylo, dobra chodz juz no hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gicio Ciastek ! a może to nie jakaś ulga tylko nie mogą tak od razu ? nie mam pojęcia ale ulgi chyba nie ma w tym żadnej - niby wszystkie podatki i inne pierdoły idą z agencji ale przecież pracodawca musi agencji też zapłacić nie tylko na pensję dla pracownika u nas przykładowo jak agencja płaci 6 funtów za godzine to zakład płaci dodatkowe 6 funtów które idą do kieszeni agencji - pracodawca traci na tym że płaci podwójnie zamiast połowy z tego bezpośrednio pracownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zobacz w PL np, jak zatrudniasz z UP to masz jakas ulge tam,moze to samo tutaj jest, bo co im za roznica zatrudnic bezposrednio.....przez agencje moze do 6 m-cy pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może coś w tym jest z UP w Pl dobrze było zatrudniać do robót interwencyjnych - wiem bo siedziałam w tym wtedy większość pensji pokrywał UP - robiłam refundację - zakład dopłacał małe kwoty do tego tylko że takie roboty to nie dłużej niż 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kuzwa tamta str odsiwerzam caly czas ,bosheeee no wlasnie,wiec moze i tu cos tam moga sobie odliczyc, zobaczymy co bedzie po tych 3 m-cach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę że dobrze będzie :) skoro już tak od początku boss zachwala sobie pracę R to będzie chciał mieć u siebie dobrego i sprawdzonego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chwala,chwala, zreszta wczoraj sama widzialam,ze przyjeli go do zespolu,gadaja z nim,smieja sie i sie bawia to najwazniejsze a i R jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 Ciastek na globusa🌻 hehe uwielbiam to okreslenie:D Na koniu nie jezdzilam:Pnie zamawialam sam przylazl pod sklep a sklep jest na dole hihi wiec mysmy przez okno podziwiali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jezdem :) kurcze jaki wielki kawal torta zjadlam i ciasto bylo przepyszne-typu:snikers i 3 bit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaajj hehehe jo Mindi nie ma neta hyhyhy wsio jej padlo ja tez niz mialam przez chwile ale sie pogrzebalam i mam hihihi Mindi pewnie padla spac hahaahhhhaa ledwo nam bramke otworzyla hahahah cos jakby sto kluczy a ona szuka wlasciwego buehehhehehhehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie byla by to pestka gdyby czadu nie dawala ale i tak nie przebiją te glosniki co mialas w B w PL haha co ledwo wystawialas na schody jak przyjezdzalam latem np. na grila hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka mam przeca i tu te glosniki hihih pod lozkiem hahaaha bo sie wzmacniacz od wiezy zjaral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za fatum🌻 Ciastek będzie coraz lepiej z pracą i wypłatą R,ja ci to mówię!!! :) Euforka aż 10 cm mniej? Ciekawe czy cię rozpoznam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wczoraj jak zesta pojechali wsio wrocilo!!!! i net i tv :p butelka Didka zostala u mnie, leb mnie boli jak ... sloneczko mam za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mibdy znaczy to wina gości,że media nie działały?Pestka-czarownica czar rzuciła?;) szkoda,że cię przy tym otwieraniu bramy nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wystawilam 4 wory z ciuchami, bo zbierali samochodem ,jakas zbiorka ciuchow i butow,wyciagnelam to co zawalalo mi piwnice odlozone,od razu lzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke poplim i ja jestem ekonomiczna, mnie duzo nie trza,hihihi zawirowal swiat i leb mi peka, popijam kawusie nr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×