Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

za tego losia zaplacilam bo mi juz glupio bylo:P ale na caly regulator powiedzialam swoje zdanie, tyle mojego chociaz zeby nie bylo ze o kase chodzi:P ale zla jestem ze dalam sie wkrecic i ze zaplacilam trzeba mi bylo szefa wezwac, tylko sie wstydzilam bo go znam:O kurde, dziczeje:P;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,jak z ta ryba, R kupi cos na bazarku,tam jest stoisko ze swiezynka,cos wybierze,wazne aby bez osci byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko jak szefa znasz to tym bardziej trzeba było wzywać!!! niech wywali babę,przez którą klientów traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie rybe po grecku .. z ceblka nie z marchewka .. jest zajebistyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy az slina leci oj ojjj pudelko hihi poka chojke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ryba po grecku jest z cebulka,selerem i marchewka wlasnie plus ziola, ja dodaje jeszcze groszek,wedlug przepisu mojej mamy, zreszta jak kto co lubi nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja tez nie wiem jaki zastrzyk hehee, otworzylam link a tam o tej rybie jest, no chyba ze nie doczytalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo tyz weglug przepisu mojej mamy .. zawsze mi kazala mieszac cebule na wigilie hehhehehheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam tez zeby zrobic, łazanki-kluski z makiem, ale stary nie lubi (woli kutie mamusi :p) mala tez nie je, wiec zrezygnowalam, ale zawsze moja mama to robila a ja jeszcze na drugi dzien na sniadanie wsuwalam-uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, wazne aby ryba byla, a z czym i jak ja zwal to insza inszosc hehehe;-) aby smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chojka poszla do pestki (chyba bo adres z pamieci pisalam, bo sobie z tamtego adresu nie sciagnelam Waszych:P :O ) jesli dojdzie to Pestka poslij dziewczynom ide odgruzowac pokoj malolata nie ma go to do swiat bedzie spox:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maie-bryle zalozyc jak czytac nie potrafia:P Aby zmusić ryby do rozmnażania w zamknięciu, samicom robi się zastrzyk hormonalny. Używa się do tego importowanych z Chin fiolek zawierających hormon pobierany z moczu kobiet w zaawansowanej ciąży - hormon, który u ludzi wyzwala akcję porodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idzta hehehe ta babka z Belgii co poderznela gardla 5-ce swoich dzieci, dostala dozywocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro gargamela do szkoly odstawiamy i zasuwamy na zakupy,w sumie R pracuje ale u nas w bloku ma mala robotke,takze isc nigdzie daleko nie musi a wiecie co, dzis jeden kurownik brygady powiedzial ze byc moze uda sie zeby R zrobil prawo jazdy kat C tzn samochody ciezarowe i to za free, firma pokryje, bo w wiekszosci mechanicy maja te prawo jazdy, fajnie co jakby okazalo sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie odwdziecze w postaci mojej heheh ale ktoras jak ma to niech wysle ja wywalilam z kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wyslalam:) Ciastek to super !!! widzisz w nowym roku bedzie z gorki❤️najgorsze za Wami Pudelko sliczna choinka:) i jaka duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×