Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

stary winko otworzyl, pewnie co chce a tu siurpis bedzie hehehe ni chujutki ,Mikolaj 24-tego przychodzi :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa tez klamie, bo pije lampke wina no a to na P , ale NIC innego ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow , R mowi "wez POSCIEL lozko" tez kurwa na Peeeeeeeeee.fatum czy cus :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 nosz serca nie macie tyle nastukać 😭 a ja nie w temacie i jakoś siły nie mam na czytanie chujowy nastrój mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa tak wszystkiego po trochu mi się zbiera a jeszcze mnie stary podkurwia dziś muszę co rozwalić albo się upić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️ mozemu pic razem;) hihii Pestka🌻 Ciastek tosz ten malz daje Ci do zrozumienia ze juz do lozka chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ja dzis kosz metalowy potraktowalam bo mnie wkurwil, z deka wgiecie zrobilam z kopa,az R sie rechotal,moze sprobuj a jak nie to lampka winka albo czegus tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytałam ;) Ciastek kokietka z Ciebie ;):D tak specjalnie się ociąga żeby się stary jeszcze bardziej postarał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no nie mam kosza pod ręką (nogą ;) ) zżarłam przed chwilą kilka krewetek w cieście i kilka duck rolls ;) i chyba jeszcze pizzę wtranżolę :P z tego nerwa a i wino tyż mom :classic_cool: popiję po wszystkim ;) i jeszcze mi neta zamula :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,neta mi co prawda muli ale sprawiedliwosc jakas musi byc kuffaaa krewetek niet no i duck cos tam, co to jest ,kaczki jakies :p tyz nie,podlosc ludzka nie zna granic,tyle sie opychac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dajta se na luz z tym nabijaniem! jak mama to doczytac i kartki pisac jednoczesnie! hujowka a nie robota no!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mięso kaczki zawinięte w chrupiące ciasto jak krokiecik ale to takie mini popierdółki :P a pizzy też całej nie wpierdolę bo za duża a potem i tak zobaczę czy się w dżinsy zmieszczę ;) a właśnie mam jedne do skrócenia !!! cholera!! znów nici zapomniałam dokupić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakis czas temu zamowilismy chlebek czosnkowy ,mala chciala pizze wiec skorzystalismy,ale jaki pyszny byl, miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak juz przekroczylam swoja granice obzarstwa,wiec............na swieta luzzz blues :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm chlebek czosnkowy pizze mam garlic chicken ;) e wolę później spalać i odchudzać się niż mieć dodatkowego stresa że se czegoś nie zjem na co mam ochotę :P a takie obżarstwo zdarza mi się ostatnio rzadko najem się na zapas i starcza na dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wodzisz a ja lakoma, zre slipaimi i mi slina cieknie jak nie wpieprze ,nie znam umiaru i tu moj blad,potem widze oponki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam, po nowym roku i swietach bedziemy sie pilnowac zeby do wakacji zmiescic sie w stroje kapielowe! a teraz zremy na co ochota przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to diete juz po nowym rokiem zaczynamy hihihi ok to bedzie to moje postanowienie noworoczne-mniej zrec:D mala w lozku a ja mam winko:) czestujcie sie I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×