Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pudelko hihi dotrzymasz mi towarzystwa przy winku:) juz pisalam nie lubie polityki:P choc w sumie czlowiek powinien sie troche orientowac moja cora wczoraj posprzatala swoj pokoj:) bo zagrozilam ze wszystko do smieci wywale hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyszlam wlasnie z seansu filmowego ogladalismy jakąś komedie,nawet dzieci///przeciez jutro wolne mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugolina 🌼 na słowo \'polityka\' mam odruch zwrotny ale Hugo ma rację -trochę trzeba się orientować Pestka ta druga mi się podoba ;) lubię właśnie podobne grzywki:) pozostałe są fajne też :) kuuurde pospałabym jeszcze , tak z pół dnia 💤 stary dziś w pracy , młodą muszę zaprowadzić na zajęcia z trampoliny(kurde jakby nie mogli zacząć po nowym roku tylko jeszcze przed świętami ) pierwsze dziś , zobaczymy czy się mój patyczak nie połamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo doczytałam że kuleżanki na netlogu mają profile ! ja zaglądam jak mi na maila przychodzi aktualizacja ale muszę przysiąść porządniej i oblukać wszystkie opcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka a mi sie pierwsza fryzurka podoba najbardziej hihi Eternity wyslij namiary na siebie przez gg znajde Cie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aż sobie zajrzałam na ten netlog - muszę tam naprawdę pobyć trochę i podziałać z moim profilem bo pusty jakiś zaraz wyślę namiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestracja wyskakuje dlatego że nam pokazuje przy wyszukiwaniu przez maila że ten użytkownik nie jest użytkownikiem netlogu język i kraj nie ma znaczenia tylko właśnie nie wiem czemu pokazuje że nie ma ale rozgryziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×