Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

niemachanym 🖐️ no mam tam jakąś fotę ale na maila wysłałam Wam link do mojego profilu (jeszcze na taki pomysł wpadłam ) może tak coś się da ja mam poodznaczane wszystkie \"zabezpieczenia\" - profil otwarty więc się dziwię że nie pokazuje w wynikach wyszukiwania byłyśmy na tej trampolinie młodej się podoba i jak będzie czas to w tygodniu chyba można na dodatkowe godziny sobie pochodzić (za dodatkową opłatą ;) ) kurde mi się też to podoba - jak się młoda przyłoży to niezła akrobatka z niej będzie nie cukrując za mocno to na 7 osób (miało być 16 nie wiem czemu reszta nie przyszła) w sumie ona i 3 osoby jeszcze całkiem fajnie sobie radzą a reszta jakoś tak niemrawo a dziś były tylko podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to super:D mala akrobatka Ci rosnie choinka ubrana no i mam zajecie teraz:P kot postanowil sie po nim wspinac az w koncu wlazl pod choinke i udaje szopke:D nawet mu zdjecie zrobilam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dzis zrobilam z lekka zakupy,posptzatalam tylko drobnostki zstaly takie jak umys podlogi i przetrzec sprzet kuchenny,ale to jkuz potem bo i tak sie zabrudzi,przy moich bachorkach musialam dac czadu bo zaraz jade do kolezanki na odpoczynek przy kawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo poslij fote swojej choinki i szopki(kota)stojącej pod nią ja jak juz wspominalam bede jutro ubierac choinke wiec tez posle foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie po tych remontach i zmianach mebli nie mam za duzo sprzatania dzieci swoj pokoik dzis sprzatnely piknie,choc tez nie bylo zbytnio co bo jakos trzymają porządek....tylko posciagac musieli swoje duperele i zabawki i [przetrzec je no i meble [przetrzec....dalam specjalne pachnące chusteczki na zachęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 hehehe kot udający szopkę :D doooobre :D siedziałam z jedną mamą na tych zajęciach z trampoliny i ona się śmiała ze swojej córy że od kilku tygodni nieproszona i bez przypominania ścieli łóżko i sprząta pokój - gwiazdka za pasem hahahahahaha dzieci zrobią bez piśnięcia rzeczy przy których czasem bez \"wojny\" się nie obeszło - Mikołaj patrzy kto grzeczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją choinkę chyba jednak jutro ubiorę dziś jeszcze trochę mam do posprzątania i raczej już nie będzie mi się chciało ale nie zarzekam się że na pewno nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wojazach uffffffffff, dwie godziny szukalismy prezentu dla malej to Barbie design, kuzwa z jednego sklepu na drugi koniec Bxl, kociokwiku mozna dostac, potem do sklepu po spozywke i tez pierdoly wszystkiego nie kupili, mialam dzis zaleciec do polskiego sklepu jeszcze ale juz nie mialam sily,we wtorek polece :p, ale choinke mam ubrana juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 musze pierw zrobic zdjecie tej choinki heheh to posle wlasnie grilluje w domu-oj bedzie sie z czego odchudzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssuuuu ja dopiero listę zakupów zrobię na święta :P stary pracował dziś i pracuje jutro potem na popołudniu - mam nadzieję że w poniedziałek zrobimy do południa wszystkie ważniejsze zakupy Ciastek choinka pikna! ale napisałam na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zakupow troche zrobilam.. jeszcze padlina w jakis tam dzien i bedzie gotowania czas bueheheheh moze we wtorek hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki😘ale sie jeszcze pokaze hihi wyjezdzam dopiero wieczorem-i co znalazlyscie jakis sposob na ten netlog? Ciastek a Ty tez zaloz sobie tam konto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam netloga,ale nie lubie go jakos i rzadko tam wchodze Hugo szerokiej drogi, gumowych drzew :p i Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Hugoooo szerokiejjjjjjjjjjjjjjjjjj i szczesliwej hehheheeh no ciastek chyba podziele twoje zdanie o netlogu heeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jechala do PL 25 godzin a ma 200 km od granicy chate .. takie korki ze ja pierdziuuuuuuuuuu olabogaaa niezle niezlee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×