Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i ja jestem,Martoszka szkoda ze ja garazu nie mam, nic z zarcia na swieta w lodowie nie mam, tzn skladniki same :p a miejsca brak, ale nic 25.12 bedzie pusta :D;-) ja dzis bylam zmuszona do posprzatania chaty(myslalam ze jutro to zrobie) ale kocisko niespodzianke mi zrobilo 😠i trza dzis bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie juz jutro mogly by byc swieta heehhe .... jedzenie jest posprzatane .. na co tu czekac???? echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hugo dobrze ze juz w PL jezdes ja jutro zrobie 2 ciasta na zimno i sledziki zrobie oby doszly smakiem do wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigosik jest rewelacjaaaa ... wlasnie zjadlam micheee jamiiiiiiii ... nawet gabi sie zajada hehe a to juz cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze skorygowac, mam przecie 2 gary bigosu w lodowie :p,a gadam ze nic nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha u mnie narazie jeszcze sie mieszcza zakupy w lodowce...ale po przeetworzeniu na potrawy...juz watpliwa sprawa...wiec znowu ratuje mnie garaz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 Hugo dobrze że na miejscu ! wyśpij się , wyśpij :) Martoszka ja w Pl też przechowywałam czasami poza lodówką ;) garażu nie miałam ale miałam nieogrzewany ganeczek (nie bez powodu nazywany był wytrzeźwiałką - zimno jak nie wiem) i nie gotowałam jeszcze nic dzisiaj (no oprócz kolacji ;) przed chwilą ) jutro się wezmę na dobre za gary żeby w środę już tylko \"musnąć\" a dziś robiłam karteluszki dwie jedną dla sąsiadki i jedną dla naszej koleżanki która niedługo ma urodziny ;) mam tylko nadzieję że jak jeszcze jutro wyślę z rana to dojdzie w miarę na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie skonczylam czytac druga czesc ksiazki .... piekna byla :) Hugo dziekuje, doszly :) 🌻 ziolo stronkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte u dentysty :) wiecie co.. w ogole nie czuje, ze ida swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide do pracy ale naszczescie ponoc tylko do 14 :) w srode mam wolne .. ufffffffffffffff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ ciastek spac nie mozesz?, ja wstalam o 7mej ale malego zawiozlam do przedszkola i kupilam na jutro rybe i sledziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu, nie moge spac? 8 godzina to akurat, a obudzilam sie dzis po 6 :p bo stary wstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka🌻ja juz wczoraj najadlam sie pierogow i sledzi hihi Dzis mam fryzjera ale zapomnialam na ktora hehe a nie zapisalam sobie-pojde na wyczucie:D narazie sniegu brak-ale podobno swieta biale maja byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka dziekuje .. za fryzjera tez mozesz hahhahahaha gorzej sie go obawiam . no chyba nie mozecie spac .. ja dopiero wstalam .. Hugo skad masz tam neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie dziewczyny trzymam mocno kciuki za tego fryca :) Pestka a jaka fryz wybralas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam jedne sledziki...w occie,meza zrobi w oleju bo podobno lepsze robi hihi ;) zrobilam tez sernik na zimno i koncze robic karpatke...tzn.ptzelozyc masą tylko zostalo,czekam az ostygnie z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm karpatkaaaaaaaa, mniam, ja jutro tiramisu zrobie ale to zabieram ze soba, a dla nas mam kupione ta ich belgijska babka swiateczna co wyglada jak keks, dzis kupilam w pl sklepie sernik z makiem, moze jeszcze ciasto czekoladowe dla malej kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×