Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a no jest 🖐️ dzien dobry :) hehehe Ciastek Ty to sie masz z ta kocica :D Ja wczoraj pakowalam prezenty zeby dzis miec luzik i spajk porwal taty prezent, wzial w pysk i chcial sie zabawic heheh prezent juz zapakowany byl oczywiscie ale naszczescie nic sie nie stalo :D w pore weszlam do pokoju :D a jaki numer jeszcze wczoraj zrobil.. hehe ale to pozniej opowiem bo teraz mnie ktos pogania :o Martoszka a no mialas racje! sie wyrobilam :) a uszka tez gotowe wczoraj kupilismy .. hehe pierogi tez :P:D Eternity ze tez ta franowata pralka musiala sie zepsuc :( trzymam kciuki za jakis cud, zeby sie naprawila :) czekam na fotki Wasze ;) a teraz zmykam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pospalam do 9tej ..teraz jem sniadanko dzieci wczesniej wstaly ale zapowiedzialam wczoraj zeby cicho byly jakby co....chcialam se pospac :P siedzialy na kompie umyje spokojnie glowe bo potem bedzie sajgon i moge zapomniec hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie chce nic mowic ale salatka wyszla boskaaaaaaaaaaaaa :p w misce sie nie miesci, teraz uszka gotuje i zaraz barszczyk zrobie oczywiscie tez gotowy tylko wody dodac ;-) a potem zabieram sie za tiramisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez wstawilam barszcz tez gotowy...niwstety aa i kompot z suszonych owoców ugotowalam mak namoczylam bo moj zadzwonil z pracy ze trzeba...ma robic te łazanki z makiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz na finishu :p kurde zle sie czuje, zoladek mi spuchl i jakos niedobrze, wypilam herbatke mietowa to deko lepiej, kuzwa jak zwykle na swieta cos sie przypaletalo , mam nadzieje ze przejdzie tak szybko jak i przyszlo ;-) moja gwiazda juz wykapana, tylko do odkurzania ja zagonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadlam Wam zyczenia zlozyc❤️ Przyjemnej chwili podczas Wigilii, marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia. Śniegu po nerki, wesołej pasterki, prezentów moc, seksu co noc. Pysznego bigosu i gwiazd z kosmosu. hihihi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulee sie objadlam ... od rana od garow nie odchodzilam .. nogi mi w dupe wlazaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nooo z psem i z chomikiem hihi(żart) jemy sniadanko mąż naracie sklada dla synka tot samochody i sie wkurza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)🖐️ ja tez chcialam gadac ze spajkiem ale on poszedl spac i nic z tego nie wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) miłego pierwszego dnia świąt ! 😘 a ja się wczoraj obudziłam z bólem gardła i wstrętnym katarem :o ale jakoś podołałam wigilijnym przygotowaniom dziś nie wiem co będziemy robić - wyjdzie w praniu a jutro jest boxing day i zaczynają się wszędzie gigantyczne wyprzedaże ;) chciałabym zobaczyć jak wygląda ten nalot na centrum :D jeszcze raz miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z pestką,mindy i ciastkiem na skype....hahaha ale jajcary jak je brzuch od smiania sie nie boli to ja nie wiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to wszystkie koffane są...wycałowaly mnie przez kamerke :) a ciastka meza tez zawziecie w dyskusje sie wdawal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia AsiaIza Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Asia Iza Beatka
sa z Belgii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×