Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) dzien dobry Eternity 🌻 lecznicze, mam nadzieje, ze z gardlem juz lepiej :) milego dnia zycze! bawcie sie wszystkie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zyje!!!!!!!!!! ipra byla zajo... mam jeszcze troche lekka glowe. jakos mnie moje gnaty bola, ciekawe od czego :p pomaranczka- dzieki za przypomnienie, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj bylismy w gosciach...zaprosili w ostatniej chwili,ja niestety kierowca wiec o suchym pysku bylam,tylko wieczorkiem piwko se walnelam na lepsze trawienie dzis moego menza powioze i odniore z roboty bo jakis troche na kacu i sie boi jechac....wlasnie czyta jedną z książek Cejrowskiego co dostal na gwiazdke hehe...juz nie wiem czy go jakos oderwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem :p kuzwa zarcia to bylo na 30 osob a nie 6 ;-), nie wspomne o \"napojach\":p,balety do 2 nad ranem,z patancowkami nooo mieszania krwi ino nie bylo buhahahaha-superowo-zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komu tam zal dupe sciska co???? bohaterko pisz pod swoim nickiem jak taka odwazna jestes! buraku jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jaki tekst to szok!!!! hahahaha:p slyszysz pomarancza !- z ryja ci jedzie starym sledziem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co myslisz ze sie zalamalam czy co?? hahahahaahahaha jasneeeeeeee ........ przynajmniej nie jestem taki szalaput jak ty hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna jestes ze tak w swieta nie masz nic lepszego do roboty tylko podgladac topiki. nikt cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie charakter ma baaaaaaaardzo brzydki, zazdrosna, wscipska, zaczepialska.... ryjem nie nadrobi zeby- nie- wiem- co hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe olac pomaranczki i zglosic do usuniecia hihi ogladalam wlasnie foty z imprezy i powiem ze są zajebiste dziołchy piknie wyglądały i widac ze bylo wesolo a pomaranczka niech swietuje z rodziną a nie zajmuje sie innymi....zresztą jak zwykle hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ :) nieeee no fotki sa zajefajne :D super macie, ze mozecie sie spotkac chyba nie macie do siebie daleko co? komu komu za stronke? aaa juz wiem lap Ciastek :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Mindy? na jakiego? ;) hehe po gadce widze, ze pomarancza byla :o aaaaa Pestka widac, ze Gabi ma duzo krotsze wlosy :) i jak jej? chyba lepiej teraz co? jakos zawsze jak sie skroci choc troche wlosy to sie lzej na glowie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o euforka zyje! haaaaaaaaj, no wiesz my z pestka to 15min od siebie mieszkamy a ciastek troche dalej bo poltora godz jazdy, ale zawsze warto sie spotkac, a przyjezdni moga zawsze przenocowac, miejsca dosyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to mi te swieta minely blyskawicznie! mozna by bylo powiedziec, ze ich nie poczulam .. no moze troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 15 min to rzut beretem :classic_cool: a no zyje, zyje ;) i nawet przejedzona nie jestem ale wczoraj to caly dzien w lozku spedzilam :P:D az wstyd sie przyznac :D nie tam zebym chora byla ale lenistwo mnie ogarnela i czytalam, ogladalam, ....:P;), spalam, jadlam i tak w kolko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×