Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a dzis zeby nie bylo powtorki z dnia wczorajszego, ruszylam na markety i kupilam 3 wazony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w promocji byly - 50%taniej :classic_cool: strasznie mi sie podobaja beda do nowego mieszkanka ;) musze sie rozgladac za takimi dodatkami bo pozniej to mi pewnie kasy bedzie szkoda :) albo na dodatki juz nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestkowe zdjecia zwalily mnie na ziemie! po nowym roku-na diete! jesoooooooooooo, szok szok szok, bardzo konfrontacyjne, terapia szokowa doslownie. ja wczoraj tez mialam lenia i caly dzionek w pizamce latalam, ale dzis niestety trza sie bylo zabrac za pranie, prasowanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a jak tam twoj malz cieszyl sie z tego cejrowskiego?? bo moj K strasznie :D no i jeszcze jak zobaczyl ten autograf to juz w ogole radosc nie z tej ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az poszlam jeszcze raz popatrzec :P i przez Was to normalnie mozna w kompleksy popasc :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 fuksiaro! no wez jak w ciazy wygladam! bleeeeeee! 😠 wiesz euforka czasem taka zajebista waza daje efekt calemu mieszkaniu. pewnie ze jest lepiej kupic cos duzego co sie zaraz rzuci w oczy niz kuzwa 1500figurek. duze dodatki kosztuja majatek wiec jak co upilnujesz z rabatem to bierz, pewnie, bo potem bedziesz zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy dobrze gadasz, dac jej wodki na mnie ta terapia tez podzialala, a fujjjjjjjjjjjjjjjjj jak miss chlewika wygladam,tak sie spasc od wakacji toz to nieprzyzwoite :p,az mi wstyd normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka Ty zapytaj dziadkow na dole,czy im nie przeszkadzaly te nasze spiewy i gwizdy hehehe i tance :D:D,pewnie zatyczki musieli w uszy wstadzic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek ja wlasnie tez pytalam pestke czy byli sąsiedzi z dolu to powiedziala ze nie bylo,,wyjechali ja jakas obrzarta po tych swietach jednak....diete trza oczyszczającą aaa mindy z ciastkiem nie przasadzajcie z tym odchudzaniem....wszyscy na zime tyją od nowego roku mozna zacząć planowac diete nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej :) Euforka 🌼 stronkowe i za poprzednie 🌼 i nie wiem czy kogoś zjebać czy się obrazić :P ja nie mam fot ! 😭 zapomniały o mnie cholery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżarstwo ;) ja się też z lekka upchałam :P zwłaszcza wczoraj - tasiemiec mi się włączył dziś do tej pory jeszcze nic nie zjadłam bo mi się nawet nie chce - zapas mam zrobiony ;) Euforka nie przejmuj się leniuchowaniem ;) ja wczoraj zerwałam się spod kocyka na sofce przed 2gą popołudniu tylko dlatego że znajoma zadzwoniła że chce wpaść na chwilkę w drodze do domu z wyprzedaży hahaha tak szybko jeszcze się chyba nigdy nie doprowadzałam do porządku ;):D pewnie leniuchowałabym tak dłużej do jakiejś 16:30 bo na 17:00 bylismy umówieni do znajomych to trzeba byłoby się naszykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj eternity, uuuuuuuu pestka dala ciala, zaraz jej posle,a moze jeszcze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuj eternity nie uciekaj hihi :) ja tez przyznaje sie ze nie mam zadnej foty,z sylwestra pewnie bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee chyba sa swieta nie?? poszalalysmy troche hihi euforka no ona sie lepiej czuje bo ich juz nie musi czesc z placzem.. eternity jakbys czasem gygy odpalala hihi to bys nie byla obrazona :P jo tyz zaczynam diete .. niby wage mam idealna ale mi cos nie pasi czuje ze mn ie nachodzi jakas wena ino nie wiem w jakim kierunku hahahahahahahaha szaloooneeeeeeeeee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy coś macie nie tak z moniotrami ? bo jak dla mnie wszystkie lasencje na fotach , żadnych dodatkowych kilogramów ja tam nie widziałam widać że się spotkanko udało i mieliście super zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×