Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

boziu mialo byc ze wiecej o 2kg. co mi ze napisalam ze mniej aaa oznajmiam ze u mnie zaczął padać śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) ooooooooooo widze ze marnotrawna cora wrocila :)) 🖐️ Hugo u nas slonecznie ale mrozno hahaha euforka no co ja mowie prawde, cudenka ci wychodza spod paluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️:D popieram Euforka cudenka robi-ja juz mam swoje doma hihi Mindy no mroz straszny jakies -4 teraz mam:P piore prasuje i konca nie widze:O Martoszka tosz u Ciebie i 5 kg wiecej to i tak nic nie bedzie widac ! ja na wage narazie nie staje :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) hehe widzisz stara byla to sie spierdolila-pewnie kg dodawala hehehe objadam sie ptasim mleczkiem jamii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie wchodze, dopiero po nowym roku wejde, galy mi wyleca ale to nic:) a potem detox do wielkanocy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy🌻 po nowym roku to ja sie zaczne odchudzac heheh i tak po tygodniu to moze i na wage wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie meza moja nadchnela zeby stanąć na wage bo sam stanął i zlapal sie za glowe hihi ee ja jeszcze swietami zyje i na wylwka tez bedzie szl jedzenia zapewne wiec i ja po nowym roku zaczne sie opanowywac :P a teraz opycham sie karpatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo chetnie sie podziele bo juz moglo by jej nie byc....za duzo jem :O a za godzine mam miec gosci i znowu bedzie wyzerka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi przeczytalam twilight ... lepsza ksiazka niz film hehhe .. w filmie polowe brakuje. ale i tak warto obejrzec .. ja go obejrze jeszcze raz .. moze nawet dzis hihi .. od jutra zaczytam reszte czesci .... oscara dla meyer za to hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka duzo zdrowka, szczescia, usmiechu zadowolenia z malza i dzieci, duzo kasy i wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin 👄:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewyspana, ogladalam tv do 23h, potem zasnac nie moglam,budzilam sie co godz, jak juz chcialam zasnac to stary zaczynal chrapac, wrrrrrrrrrrrr jutro do pracy musze, ale sie rozleniwilam jak mops, musze ok 8 mala odstawic do znajomej (do szkoly isc nie chce) a tam z dzieciakami sie pobawi,tylko widze przez okno ze ludzie opatuleni po sam nochal chodza,zimnica jakas brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka spelnienia marzen,zdrowka i kasy😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 Ciastek no nie dziwie sie ze ludzie opatuleni-ja mam -6 za oknem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja dopiero wstalam hihihihi 🖐️ Martoszka STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAMMMMMMMM 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :) 🌻 ^^^^❤️ ^^^^🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka kolczyki juz sprezentowane i sądząc po minie to chyba sie podobały :) w każdym razie niebieskich jeszcze nie miała,więc się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🖐️ wszystkim pieknie dziekuje za zyczenia :) kurcze...czemu ten czas sie nie cofa...tylko lecą latka jak oszalałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja na szybko ino zdążę teraz złożyć życzonka Martoszka uśmiechu i zadowolenia na codzień , słońca zawsze i wszędzie i na każdym niebie , sukcesów ,miłości , przyjaźni i spełnienia - marzeń i w życiu 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ 🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️🌼😘 🌼 ❤️ p.s. mam nadzieję że kartka nie dojdzie mocno spóźniona przez ten okres świąteczny i spadam na razie ,doczytam później buźki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️:) Izunia witaj po swietach:D jade z mala do kina na Madagaskar 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo eternity jeszcze chyba nie bylo listonosza...roznie chodzi a nawet jesli dojdzie troszku pozniej to nic i tak dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha eternity wlasnie listonosz przyniosl od ciebie pocztowke...jest piekna,zaraz sfoce i pokaze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×