Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no kartka jest cudowna :) a Eternity to ma dopiero nosa!!! wyslana idealnie na czas :D Izunia no to ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez u nas dzis zimno :o brrrrrrrrrrrrrr a ja pomylilam godziny i wlasnie wrocilam ze spotkania na ktore poszlam godzine wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kto nie ma w glowie ten ma w nogach :P:D wiec za 30min zrobie probe nr 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity kartka jest sliczna-gratuluje wyczucia:) u nas tez zimno brr moglaby ta zima odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 u mnie pokazuje narazie -5:P mojemu sie gofrow zachcialo i siedzi i smazy:D i jak tu schudnac przy nim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja tu jezdem :P przeczytalam drugiej pol ksiazki ... odrazu mowie z cala ma okolo 600 stron chyba .. jeszcze pol i bedzie skonczona .. wiem ze w styczniui zaczynaja krecic film z tej czesci co teraz czytam hihihi odrazu powiem ze smutne to wszystko .. ech.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ coz to ja dzis pierwsza? przestraszylyscie sie pomaranczki hihi? my ble ble a pomaranczka wulgarna pipa wogole nima nic do powiedzenia hihi...siedzi samotna na necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora jeszcze spi hihi jak nigdy:D a ja chce dzis na zakupy jechac ale ten mroz mnie troche przeraza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo...a wiesz ze nie bylo...a przynajmniej ja nie widzialam twojego pierwszego posta? a tym baniem sie to hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero kawę bedę pić,a Hugolina już na zakupy wybyła sklepy nie zając :P nie uciekną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka a co tam ! ja się obudziłam jak mnie mąż za ramię złapał z hasłem \"dwunasta\" :P ale siedziałam do drugiej w nocy to trzeba było odespać ;) \"twilight\" oglądałam :) zajebisty film ! idę doczytać zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo trochę na bieżąco jestem :) Laski szczęśliwie wróciły ze świątecznych wojaży :) kilogramami się nie przejmujcie (a i tak pewnie jak zwykle przesadzacie :P ) cieszę się że kartka doszła na czas i że się wszystkim podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka lepsza hihiihi .. w filmie polowy nie ma .. film 2 razy obejrzalam hihihi a stary z ironia co jeszcze raz chcesz obejrzec?? hahahahaahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Martoszka stronkowe 🌼 Pestka idzie jak burza z czytaniem:D ale ja zaraz też sobie ściągnę- zanim będzie następny film to mnie ciekawość zeżre kurna wczoraj się wzięłam za podwinięcie dżinsów i zdążyłam zrobić tylko jedno założenie bo jak zaczęłam to właściwe , zewnętrzne to mi się maszyna zbuntowała ale miałam nerwa 😠 chińskie(czy inne podobne) gówno ! jak miałam w Pl taką zwykłą maszynową to sama wiedziałam gdzie dłubnąć w śrubkach i trybikach jak przeskoczyła a w tej cholernej wszystko schowane pod kupą plastiku i nie ma się jak dostać wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no mój też niby ściągnął i twardo włączył że obejrzy ze mną ale po kilku scenach minę miał już niespecjalną :P potem jeszcze parę razy prychnął na coś tam ale dodał że może się jeszcze rozwinie :D w końcu wziął sobie palmtopa do ręki i zaczął się bawić :D a jak przyszło co do czego to zadawał pytania bo przecież nie widział dokładnie, nawet jak już się położyliśmy coś mu się tam przypomniało i zapytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka....to do ktorej wczo siedzialas? ja dzis przed 7 wstalam,malego do przedszkola zawiozlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Ladny prezent mi na urodziny zrobili dzis zadzwonil facet z uezedu skarbowego ze chcą zrobic u nas w sklepie kontrole za 2007r.byl facet wziął papiery wszystkie i bedzą sprawdzac blaszka przeciez 2 lata temu byla.....czego znowu chcą :( trzymajcie kciuki mocno ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło boziu zobatrzcie jaki u mnie ziąb jak ja dojde jurto ogami na sylwestra w kiecce to nic ze 15min.drogi ale w rajstopkach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze,choc 2 lata temu nie bylo dobrze....choc w miare dobrze sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×