Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eeeeee pomylisz się o 1 grosza na ich niekorzyść to wiedzą jak cię znaleźć mi dwa razy pismo przyszło ale chodziło o dane - raz mi kadrowa nie zmieniła adresu zamieszkania a raz zapomniałam się podpisać :P ale żyłka skacze zanim się pismo otworzy i nie wie czego chcą a na imprę jakoś dolecisz i zaraz się rozgrzejesz w tańcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka nie boj zaby, ja pamietam Sylwestra jak byl snieg po kolana i zadyma sniezna i sie doszlo :p, aaapsiikkkkk ,ło matko zasmarkalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........................18 400............................. \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem co miałam wam napisać :) znowu mi się małe rybki urodziły!!!! już nawet nie wiem ile tym razem ich jest......ale 2 mioty razem z \"królową matką\" to trochę gęsto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..patrz....i fatum dopadło ;) Martoszka będzie dobrze z tą skarbówka...ja ci to mówię,a do mnie właśnie często na stacjonarny dzwonia jakop do skarbówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jak takie osoby beda mocno kciuki trzymac to napewno bezie ok :)wierze w was,nas i ichhihi wiecie co zmulilo mnie i pospalam se 2 godz.a mialam malego do przedszkola nie prowadzic tylko niech spi ile wlezie i ja tez oczywiscie bo wolne i choc pospalam to i tak go nie powioze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa izunia fuksiari za fatum 🌻 pestka to juz sie na uboj zaczytala aa a hugo mialam zapytac czy podobal sie tobie i dlla córy Madagaskar 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoo lece jak burza .. nastepna ksiazka przeczytana hihihii ... al leb mi peka i sie literki podwajaly .. ale nie dalam za wygrana hiihi .. jeszcze mam 2 looo maaammooo bo dzis sciagnelam ta co miala byc tlumaczona w styczniu hihi .. jest jeszcze jedna .. ksiazka i opowiec widziana oczami edwarda .. ale jej jeszcz ni mam hihi .. eternity mowisz podobal ci sie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia stronkowe🌻 i za limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 chyba bedziesz musiala wieksze akwarium kupic hihih gupiki maja to do siebie ze sie mnoza jak glupie:D:P Martoszka ja tez trzymam kciuki za kontrole w skarbowce-oby sie wszystkiego nie dopatrzyli;)i zebys wyszla na prosta:) Pociesze Cie ze u mnie tez mroz okropny-ale na sylwka wypije sie szampana i juz bedzie goraco;) Bajka mi sie podobala choc pierwsza czesc byla lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nam znika bo zaczytana w ksiazkach hihi ja tez mam pare do przeczytania ale to dopiero po nowym roku jak rodzinka do szkoly wyruszy i bedzie troche spokoju:) Ciastek na zdrowko🌻i nie smarkaj juz;) Eternity dobrze ze sie jeszcze w starym roku popsulo:P w nowym bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jad jutro rano z mala do dentysty oj bedzie placz hihi w pl mnie franca nie przyjela bo pomylilam godziny:P Spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znika nie znika :P no wiesz ty bedziesz miala czas jak pojda do szkoly wszyscy a ja wlasnie odwrotnie mam teraz sobie czas na poczytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hihi bawisz sie w fryzjera:D Pestka grunt ze znajdzie sie czas by moc poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) witam sie Martoszka ojojojoj skarbowka :o trzymam mocno kciuki zeby bylo wszystko dobrze ❤️ kurde takim to sie nudzi nie? i to na sam koniec roku :( co ma byc to bedzie a bedzie dobrze! ;) ja dzis bylam ostatni dzien w pracy czyli w tym roku wiecej nie pracuje :P:D jutro zostajemy w domu, K ma dyzur jak ja kocham te jego dyzury.......... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 :) no i gratuluje powiekszenia ilosci rybek :D no ja tez sie ostatnio zaczytalam w ksiazkach :) ale jakos nie mam cierpliwosci do ebookow wole tradycyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 :) no i gratuluje powiekszenia ilosci rybek :D no ja tez sie ostatnio zaczytalam w ksiazkach :) ale jakos nie mam cierpliwosci do ebookow wole tradycyjne czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 :) no i gratuluje powiekszenia ilosci rybek :D no ja tez sie ostatnio zaczytalam w ksiazkach :) ale jakos nie mam cierpliwosci do ebookow wole tradycyjne czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🖐️ :) wiecie co.. moja pralka wydaje dziwne odglosy przy wirowaniu tak jakby piszczy czy to moze oznaczac, ze cos z nia nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie nie to raczej tak jakby guma o gume sie gdzies ocierala a to przeciez nowa pralka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×