Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

co harcza co?? spytaj ciastka ze nikt nie harczy heheheh .. wlasnie temu ciastek powiedziala ze to beblanie bo tak sie ciagnie jak bla bla bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani razu nie slyszalam zeby Mindy harczala buehehehe .. raz na lekcji tak bylo .. cos tam Kris czyta a taka jedna do niego mowi .. no tu wszyscy harcza ... a on do niej nie nie , tylko ja tak harcze buehehheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 hehe jak sie kloci hihi byl raz koles w sklepie z brugge -nawet moi go nie rozumieli hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w PL wez pogadaj z góralem albo ślązakiem ...tez to samo...na groma nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo matko jak Was tak poczytam to mam wrazenie, ze tam u Was kazdy mowi w innym jezyku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi noooo wiem wiem jesc czesto a malo tzn. normalnie ;) hihi dobra koniec tematu albo jeszcze nie. Ja tez wiecznie tylko potrafie gadac, ze mogloby mi ubyc tu i tam a nic nie robie w tym kierunku :D za cholere mi sie cwiczyc nie chce, nie mam sily :D hehe ale sie przyznac potrafie :classic_cool: ;) a dzis na kolacje zrobilam sobie grzanki :D:P Co do lapki Spajka to, to mu sie stalo jeszcze zanim przyszly takie mrozy i sniegi No jak po zastrzykach nie bedzie poprawy to pojade szukac weta co moze zrobic takie przeswietlenie o ktorym mowila Iza Zastanawiam sie czy jak mu posmaruje lapki ta wazelina to czy on sie nie bedzie slizgal jak juz wroci z dworu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha belg belga nie rozumie dobre dobre :D:D:D smiesznie tam musicie miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam o tej dysplazji stawow i te objawy prawie wcale nie pasuja .. oby to nie bylo to, oby po tych zastrzykach przeszlo!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie zesta uciekly?? nie chcecie ze mna gadac tak? ;) to ide spac 😴 dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, taaaaaaa pokloccie sie jeszcze ktora harczy a ktora nie buhahaha :p, jedyny minus nl czy fl jest taki ze tylko w danym regionie mowi sie takim jezykiem,bo pojechac gdzies za granice nikt nie uzywa nl tak jak np ang,niemiecki czy fr, no ale po polsku tez tylko w Polsce mowia nie :D:D ;-) Mindy wyruszasz dzis do Brugge?? My nie, zmiana nastapila heheh,w n-pnym roku sie wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ ja jakos juz o 8 spac nie moglam :O na 12tą wioze corke na urodziny prawie na koniec miasta wiec zawioze bo zaspy hihi ciastek a co jest w Brugge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domylam sie,ze miasto...ale co w nim jest takiego ze ciastek za rok sie wybiera :) u mnie chyna +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wystawa lodowa tam jest Martoszka :) ja sie nie kloce hihi ja ino mowie .. te filmiki ci mi Hugo pzesylala z klubu .. to rozmawiajace osoby bardzi harczaly i moze ze 2 slowa tylko wylapalam buehehhehehehe no ale mniejsza z tym nie hihih ... angielski i amerykanski niby tez podobne a jednak sie roznia :P musze umyc lepetyne kuwa a dopiero wstalam bueeeeee mego M cos zlapalo wczoraj i rzygal .. :( nie wiem co za chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) może dzisiaj która zauważy że macham :P Pestka 🌼 i lecznicze dla męża 🌼 Euforka trzymam mocno kciuki żeby zastrzyki pomogły Spajkowi 😘 i miłej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poszłam bo Was nie było :P u mnie znów zimno :o wczoraj nawet trochę na plusie było , w prognozie wczoraj w tv mnie pocieszyli że od dziś ocieplenie a tu lipa 😠 wszystko białe za oknem bo zamarznięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×