Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czasami poznikam - małż rozłożył komputer na czynniki pierwsze i wystawił aukcje więc co chwilę sprawdza :p muszę się dzielić swoim synkiem zanim sobie sprawi nowego poza tym mam parę rzeczy do wykonania i czasami mam wrażenie że robię wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 brrrrrrr -17 :o ja nie wiem ile u mnie - wystarczyło że spojrzałam za okno że biało i już mi się odechciało sprawdzać ile jest zajrzę jak będę musiała wyjść żeby wiedzieć ile swetrów założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity😘 ja jak nie musze to nie wychodze hihi ale dzis bede musiala potem nos z domu wystawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja muszę później nos wystawić za drzwi na zdrowie 🌼 mnie też rozkłada :o przedwczoraj przeleżałam prawie zdechła w łóżku ale trzeba było wstać bo po dziecko i jakoś się rozruszałam niekiedy nie ma czasu na chorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie - dlatego raz od wielkiego dzwonu mnie zegnie i muszę trochę odleżeć i pokazać wszystkim że żaden ze mnie cyborg :p i też mi się zdarzy nie móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś cudna pogoda - mżawka i mróz czyli na drodze szklanka mój mówił,że jak rano z psem był to mało orła nie wywinął,bo asfalt czarny,a tak naprawdę to istny lód!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 7 rano na wylotówce z Poznania na Wrocław był karambol 41 samochodów,bo droga niby czarna,a przez tą zamarzającą mżawkę - istne lodowisko!! już prawie kończą sprzątać tą drogę,a to szeroka,nowa trasa jest! 2 pasy plus szerokie pobocze,a i tak nie udało się uciec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś pracowity dzień i co najwyżej przelotem będę zaglądać do was muszę spacer polsko-afgański odpracować wykąpać psicę na jutro potem zakupy,bo wieczorem jeszcze gości będziemy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ oj trzeba uważać jak ślisko ! kurde a do karambolu wystarczy jeden kierowca zgrywający cfaniaka i gotowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodze to ja sie najbardziej tirow boje-bo jakby jakis wypadek sie wydarzyl to zmiotl by mnie z powierzchni ziemi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhahah Doda ... no ja zaraz wyruszam .. mam nadziej ze dotre hihi Izunia Hugo Eternity 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to jakies wiusisko jest, mnie zoladek trzyma jeszcze ale nie haftam tylko deko drugim wyjsciem :p mnie dzis R zafundowal po 70% obnizce (sknera:p) czape z daszkiem skorzana ale nie gruba zeby tylko na lbie cos miec,wiec od nie wiem kiedy mam leb zakryty hehehehehehe, nie lubie czapek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja tez nie cierpie czapek hihi nie pamietam kiedy ostatni raz chodzilam w czapce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie wocilismy, mala dzis w polskiej szkole byla i takie tam pierdoly i czas zlecial, zaraz musze wziac sie za sprzatanie jakies :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę się :D dzisiaj mój znowu wujkiem został!!!!! ma malutka bratanicę :D najfajniejsze,że malutka urodziła się dokładnie w dniu urodzin swej mamy!!! to sie nazywa sprawić sobie prezent urodzinowy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym u mnie jakaś plaga psucia się sprzętu :O kilka dni temu współpracy odmówił nawilżacz powietrza,a dziś żelazko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratuluje:D zostalas po raz kolejny ciocia hihi dla malutkiej i jej mamy😘 Izunia tak to jest jak sie zaczyna cos psuc-to wszystko naraz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×