Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jadę :D ale impreza zaczyna się o 15 30,mam być na miejscu po 15 wystarczy jak ok 13 30 wyjedziemy,autostradą raz dwa trzy nam pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pojechał na myjnię,bo wczoraj to się śmiałam żeby mi dowód rejestracyjny pokazał to sobie przeczytam jakiego koloru samochód mamy ;) a jak otwierałam klapę aby psa wypuścić to pół kurtki uwaliłam!! :O pocieszające jest to,że wszyscy podobnie wygladają przez pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moj na zewnątrz tez strasznie wyglada mamy odwilz inie wiem czy jest narazie sens go myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka jeśli nie musisz się między ludżmi pokazywać to nie myj....podobno ma byc coraz cieplej i słoneczniej....za 2 dni sobie umyjesz :) ja takim uwalonym do Konina nie pojadę - wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj tez uwalony-ostatnio jak slonko na szyby zaswiecilo to widocznosc prawie zerowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babolce :) Izunia 🌼 dziś nowość- nie ma bieli za oknem :) ale pizga jak w kieleckiem :o mój samochód tylko \"zwyczajnie\" zakurzony ;) dzięki za zioło 😘 się najaram to może coś dziś rozwalę :p jakiś mam humor taki nijaki ,nie wiadomo czy krzyczeć czy płakać , coś mi siedzi na wątrobie i chciałoby się wyrzucić tylko nie wiem jak bo nie wiem co mi siedzi :o aaaaaaa jaramy wszystkie :classic_cool: stawiam ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 miłej niedzieli ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hihi to ja tez dodam:) Eternity 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻 🌻:D🌻🌻😘🌻:classic_cool:🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my umieramyy :O:O:O wirus nas dopadl na 2 fronty .. Dawidek zarzygal pol podlogi w kuchni ..; juz widze jaka to bedzie noc .. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj Pestka ❤️❤️ oby noc byla spokojna i szybko Wam przeszlo :( Izunia i jak tam bylo? Twoja Izzy musi miec anielska cierpliwosc, moj spajk to by nie usiedzial 5 minut ;) a my dzis pojechalismy sobie na spacerek nad jeziorko, zimno strasznie ale i tak juz cieplej niz ostatnio K odebral w piatek auto i jutro jedzie znowu heh nie podokrecali srubek patafiany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity co sie dzieje? :( ❤️ 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻 🌻|_|🌻👄\_/🌻|_|🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×