Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam sie i ja 🖐️ u mnie 1 st. ale slonko o w miare cieplo...nadają ocieplenie jeszzce :) haha noo ja na malej wyprzedazy bylam....po drodze zobaczylam nakupilam:wsio po 0,99zl. dla dzieci kupilam: -skarpetki -kapcie -trampeczki -komplety:koszulki z majtkami itd w sumie duperele ale zawsze :) aaa i sobie czapeczke taką z przodu z napisem a z tylu daszek....juz nie po 0,99zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) gratuluje zakupow:) to tylko ja jeszcze na te soldy nie doszlam hihi patrzylam na pogode-jakos 5-6 stopni na plusie ma byc-dobre i to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka toć prawie za darmo to wszystko dostałaś,co to jest 0.99 Hugolina ja też jeszcze nic nie zakupiłam na soldach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia oo to juz mi razniej hihi ze sama nie jestem znow mnie glowa boli-albo to cisnienie albo znow zatoki mnie biora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🖐️ no toś się obkupiła ! ja dołączam do klubu \"nie-soldowych\" też nie byłam jesio nie no ,prognoza nie tragiczna ale myślałam że jak podskoczyła temp to na dłużej trochę a to będzie i tak kilka stopni niżej pewnie w nocy niż napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizysss widze ze mnie szybko to nie odpusci kuwa no ... nie jadlam dzis nic .. kurde to dopiero deta no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Gabi nic .. ale nie powiedziane ze ja za 2 dni wezmie .. ech kuwa mac no... nie wiem jak ja wysiedze dzis w szkole .. za tydz mam egzaminy nie chce mi sie opuszczac lekcji bo zas bede do tylu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie zle czujesz to nie idz-spytasz kogos co bylo i bedzie oki:) u malej w szkole chlopczyk mial grype zoladkowa i go tydzien trzymala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja @ dostalam a jutro po dluzszej przerwie na aerobik mam przed swietami ostatni raz bylam :O znowu zakwasy pewnie bede miala bo tyle przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pestka to nie idź , raz jakoś nadrobisz , głupia nie jesteś ;) zapytasz kogoś najzdolniejszego w klasie żeby wytłumaczył co było albo nauczyciela się zapytasz na następnych zajęciach i do egzaminu zdążysz się naumieć :) nie wiem czy to możliwe że może jednak nie złapać ale trzymam kciuki żeby chociaż Gabi oszczędziło 😘 Martoszka na zaś na zakwasy 🌼 zapal przed to może nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka oj oby zakwasow nie bylo🌻moze nie bedzie tak odrazu po przerwie z Was siodme poty wyciskala A mnie tak glowa bolala ze dzemke walnelam-teraz ciekawe jak w nocy zasne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo jak nie bedziesz mogla zasnąć to na kafe bedziesz limity nabijac hihi ;) nooo moze jak sie najaram to i zakwasow nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis rabotala, pdnieta jestem, jeszcze odwilz u nas bajora sie robia ze sniegu fuj pestka Ty lepiej nigdzie nie idz jak zle sie czujesz, jeszcze pozarazasz reszte i sama po jakims czasie znow od kogos sie zarazisz bo tak to z tym wirusem jest,konca nie ma..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) Pestka sie nie odzywa-chyba jednak poszla do tej szkoly ! Martoszka ale w nocy Wy spicie a ja nie bede sama do siebie gadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee tam inni do siebie gadają i nie ma z tego wielkiego halo ;):P to i Ty Hugo monologi pouskuteczniasz możesz pisać co za oknem widać albo co w tv leci albo co kot robi albo nie wiem co jeszcze ;) Ciastek racjonalnie pomyślała ! ja myślałam pod kątem żeby się Pestka nie męczyła w szkole a nie pomyślałam o roznoszeniu wiruska (no i o złapaniu go z powrotem) good point Ciastek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo pestki W na gg pisze mi ze jednak poszla do szkoly ale nie wie jak ona tam wysiedzi :O uparciuch z niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak pisalam ze jednej rzeczy nie dostalam z allegro i radzilyscie zebym pisala do baby niech kase oddaje? napisalam do niej ze nie otrzymalam ona podala nr.przesylki itd.niestety na poczcie nie bylo zadnej takowej wiec pisze doniej ze nima i co z tym zrobimy a ona pisze ze ma wazniejsze sprawy teraz na glowie niz glupie kredki[bo to bylo kilka pudelek kredek pastelowych dla dzieci]ze ma miec przeprowadzoną operacje obciecia piersi i napewno wzbogaci sie na moich kredkach.Mysle albo sciemnia albo naprawde ...ale z drugiej strony co mnie obchodzą jej osobiste sprawy napisalam wiec jej ze ja tez nie chce sie wzbogacic na jej kredkach i nie chodzi mi o pieniadze ale o sprawiedliwosc wobec poczty ona przeprosila mnie ze za ostro zagrala i poprosila o nr.konta mojego ze odesle pieniądze a sama [pocharuje sie z pocztą .....ech co za ludzie no i nimam tych kredek...ale kase zwrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka :D chyba Twoj W, a pestki M hehehhe :p,no chyba ze malzami sie zamienilyscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wczesniej pisze do niej ze nie potrzebuje jej kasy i juz lepiej niech da se spokuj ze faktycznie ja tez nie zbiednieje ale ona sie upierala ze na czas jej nieobecnosci przekazuje firma synowi i chce sprawy zalatwic na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×