Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mi się dziś zachciało spróbować tej sałatki z łososiem od Ciastka efekt - obiadu wcale nie trzeba było robić :) sałatka była na obiad,a i na kolację styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheeheeh Martoszka a ja malo nie jebnelam ze smiechu hahahhaahahaha dobre hahah blondynka podnosi maske ahahahhahhahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 a ja rozumiem co Martoszka miała na myśli,ja jak kiedyś na stacji płyn do spryskiwaczy nalewałam to mi 2 facetów kibicowało i na koniec bili brawo....idioci.....myślą,że jak blondynka to nic nie potrafi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi przypomnialas ze ja tez musze wlac plyn bo wtrysku ni huhu a szyba brudnawa na dodatek jak po malego jechalam to pojechalam meza autem bo stanął w bramie...zresztą wole jego paliwo spalac hihi wiec pojechalam i zajechalam po drodze po jogurty naturalne,mysle wieczorkiem se zjem...i co?i oczywiscie zapomnialam zabrac te pieprzone zakupy z jego wozu i nimam co zjesc-a tak mi sie chcialo...ale jestem wkurzona no wroci dopiero gdzies ok.21szej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz no wlasnie 13 dobrze ze nie piątek bo juz wogole chyba bym sie zachlastala dzis na aerobik to se odreaguje troszke jak instruktorka da w dupe to odechce mi sie wykurwów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Martoszka niech ten dzien sie dla Ciebie szybko skonczy ! Ja mialam w pl kiedys auto-diesel pamietam jak byly mrozy to tez dziad nie odpalal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to jeszcze jestem tym wkurzona ze nie mam wmontowanego nowego radia i cicho mam jak jade a to mnie wkurza ...aj ok juz nie marusze i spadam se bo jeszzce pozarazam 🖐️ do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja tu tez mam -roznica taka ze jest jakies 10lat mlodszy niz ten co kiedys w pl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehehe no ale w PL sie miaalo jakies 5 lat temu hahahah wiec nie byl taki stary hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeej ale ten co dzis mi sie zepsul to nie ropniak tylko benzyniak i akurat u mnie nie chodzilo o mroz a dizel podpalil bez prob;emu przy -22 i nie stal w garazu...jakies szczescie-z to dlatego ze odpalal go moj W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem i znowu bede wam marudzic mam jeszcze wiekszego wykurwa bo nie [poszlam na aerobik kolezanka zadzwonila i mowi ze ona nie idzie bo dzis sylwester u prawoslawnych i pewnie mlo bedzie ludzi a moze tylko my dwie bo reszta bedzie imprezowac ona w styczniu wiec juz nie bedzie chodzic bo jej sie za polowe placic nie oplaca ja pomyslalam no faktycznie polowa miesiąca zostaje a na dodatek ja na nastepne zajecia tez nie moge bo mi nie pasuje wiec na 3 razy w styczniu nie bede se dupy zawracac./....pojde juz w lutym czy bedzie kolezanka chodzic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i prosze zauwazyc jak ja pisze \"dizel\":jak blondynka nie....farbowana ale to szczegol hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze moj maly mnie wpienia prosil i lazil za mną kilka dni zebym mu kupila helikopter taki jak kolega przyniusl se do przedszkola no i dzis nie zapomnialam i kupilam mu wreszcie wiec teraz lazi za mną zebym odlamala czy tam odczepila mu te skrzydla co sie w nim u gory kreca mowie mu w nowej zabawce po co a ten ze mu przeszkadzają eeej mowie przeciez nie bedzie juz wtedy helikopterem a ten mariudzi moge sie zalozyc ze jak je odlamie[bo sie nie da odczepic]to bedzie kazal za chwile znowu mi je np.przyklejac :O jessu niech ten dzien juz sie skonczy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Martoszka chcesz sie zamienic??? ja ci oddam wirusa sraczki .. i w ogole marudne wsio i bolace .. a ty mi daj te auto hahahahah itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka stronkowe 🌼 Martoszka a marudź - czasem dobrze jak nawet pierdoły człowiek z siebie wyrzuci , nie nazbiera się na zaś i zajaraj 🌼 hehehehe w sumie to mam podobny nastrój przed chwilą poprosiłam córę żeby nie mówiła nic do mnie przynajmniej przez pół godziny :p nietowarzyska jestem dziś :P ale jak ona na głos obwieszcza że otwiera sobie swoje pudełeczko bo coś tam, a potem mówi co z tym robi i inne takie i to już od kilku ładnych godzin to już mam dość normalnie sraczka werbalna ją dopadła @ze mnie ,wiem,dziecko mi przeszkadza :P ale jakoś mnie wszystko dziś drażni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa za zioło limitowe dziękuję 😘 albo już dziękowałam ? ale nie zaszkodzi powtórzyć -lepiej tak niż nie podziękować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się pobawić ze zdjęciami chyba Mama chciała kilka fotek to je trochę \"poulepszam\" ;) jakieś ramki niedawno ściągałam to może się nimi pobawię albo nie .... pewnie mi się odechce zaraz po wybraniu foty do przerobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci sie nie dziwie ahahha przewaznie dziecko ktore gada samo do siebie , sjads to znam bueheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nooo fajne a ja na koniec dnia z lekka sie poklocilam z moim W oczywiscie z mojej winy...ale nigdy sie do tego nie przyznam i chodza nadąsana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka ja tez sie dasam nawet jak z mojej winy jest hihi:D:P zaraz bede filmiki od Eternity ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×