Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️🖐️🖐️ moze z moim humorkiem troszku lepiej ale pech mnie nie opuszcza znowu pol godziny walczylam z autem,ale mysle ze troche krocej niz wczoraj bo nie chcial zapalic ale wreszcie zaskoczyl pojechalam zpytac mechanika co to jest do groma.....stwierdzil ze to moze swieca :O dzis nie ma czasu zeby wymienic kurcze alez zmarzlam tam u niego w warsztacie bo gdzies ok.godziny tam sterczalam,jeszcze sama na kanal musialam wjechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka hehehe na 3 pietrze bylam od 7h :p,potem na dole mialam robote ;-),a wczoraj nie mialam sily juz wieczorem ledwo do domu przylazlam obiad raz dwa,lekcje z gargamelem i polecialoooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lasencje :) Ciastek 🌼 Martoszka to już nie pech ino złośliwość rzeczy martwych że nawalają jak akurat z humorem nie za bardzo a mąż wybaczy te dąsy ;) Pestka właśnie jak u Was ? Dawidek lepiej wygląda ? a Gabi ? trzyma się ?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity przypomniałaśmi.....wiecie,że moje żelazko samo się naprawiło?? po prostu następnego dnia gdy już swojego po następne do sklepu wysyłałam,on postanowił sprawdzić - włączył do kontaktu i to normalnie zaczęło grzać.....a 24 godziny szybciej było martwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe żelazko-dowcipniś ;):D ale dobrze że Twojego podkusiło sprawdzić tutaj jak się coś \"psuje\" to najpierw sprawdza się bezpiecznik we wtyczce (się naumiałam sama wymienić ;) ) jak to nie skutkuje to sprawdza się czy w danym gniazdku działają inne sprzęty , a jak nie to sprawdza się bezpiecznik w gniazdku (tego jeszcze nie robiłam i raczej nie zamierzam dobrowolnie ) jak działają to znaczy że ten pierwszy sprzęt zepsuty i trzeba nowy ;) i pewnie znalazałabym jeszcze jakąś kobinację co zrobić jak .. ale nie będę Was zanudzać ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on dzień szybciej to żelazko rozkręcił i stwierdził,że grzałka się spaliła!!!! potem szukał pudełka po żelazku,bo być może jest na gwarancji jeszcze,ale po przeszukaniu piwnicy się poddał i postanowił dla spokojnego sumienia żelazko sprawdzić jeszcze raz zanim po nowe pojedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiedziałam,że są bezpieczniki we wtyczce!!! w kontaktach też chyba nie mam,bo w razie zwarcia to mi po prostu korki wywala na danym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️:) Pestka wlasnie jak sie czujecie? Martoszka oby dzisiejszy pech tylko na aucie sie skonczyl ! Izunia widze ze odzyskalas zelazko:)Ciastek wolne juz masz? Eternity a jak dzis Twoj humorek? U mnie dalej szaro buro brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche chyba lepiej .. choc w nocy jeszcze latalam do kibla // :( Dawidek wczoraj tylko 2 kesy bulki wzial i wiecej n ic.. dzis wstal i zjadl pol kaszki.. i znow nic nie chce .. znaczy moze i chce ale widac ze sie boi .. bo go tez meczy brzuch i woda sie zalatwia :O .. juz mam dosc kuwa dosc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mam nadzieje ze tylko auto bo dzis znowu i to niechcący trafilam na promocje hihi wiec jakby to nie pech nie? kurde nie nosze wiecej gotowki wiekszej ani karty bo rozwale za duzo kasy :P wiec kupilam sobie kurteczke,jakby palteczko...ktotkie z paskiem na pasie z podnoszonym duzym kołnierzem dla corki kozaki dlugie po kolana...wiązane -i z boku na zamek bo te co ma zamszowe skubane przemakają porzadnie dla syna 2 pary spodni bo wydziera srednio 1 para na 2 tyg. aaa i sobie jeszcze spodnie dresowe z napisem na dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka zakupy zawsze kobiecie poprawiaja humor;) a jak bylapromocja to niema co sie dziwic tylko korzystac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju najgorzej wlasnie male dzieci-moj maly to jak ma biegunke to zaaz dupe se odparza mimo ze myje i smaruje za kazdym razem....wuzera to wszystko kurde a mnie porzadnie brzuch naiwania przez tą @ a mąż dzwonil z rana i pytal czy odpalilam no i powiedzial wtedy zebym do tego mechanika zajechala[to jednak sie martwi troche] jak sie dowiedzial z edzis nie zrobi to pyta jak ja jutro odpale i ze zaraz przyjedzie i sie tym zajmie....woow zaskoczyl mnie....zobaczymy...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym Pestka dawaj małemu dalej smectę i banana!!! Martoszka my to nawet Ducato mieliśmy w naszej historii motoryzacyjnej:) jak przychodziła zima to lepiej było mieć kilka świec w zapasie,mój na bierząco sam wymieniał a jak samochód nie chce odpalać to jeszcze akumulator sprawdź,może już ma za mało mocy i trzeba nowy kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌻 i dla wszystkich na poprawe humoru, na pecha i nie, na zdrowie, na mroz, na co tam jeszcze chcecie ;)🌻🌻🌻🌻 czy moze ktos zatrzymac czas? zapytam dyskretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akomulator wlasnie nowy...przed zimą kupywany a swiece nie tak latwo w naszym wymienic bo trza od dolu wiec na kanal...a my nie mamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak tam Spajk?widać poprawę? moja Izzy od wczoraj ma paszport na Unię Europejską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo ,juz wolne na dzis,wlasnie z mala wrocilam ze szkoly, jeszcze tylko polatam z odkurzaczem po chacie kuzwa,wiecie co kto chce kota-mende,oddam w dobre rece :p tak mnie wczoraj wkurwila bladz jedna ze chowala sie po katach ode mnie, stary rano wyjal kielbase surowa do ugotowania na obiad ,polozyl na blacie,zawinieta w papier zamrozona,przychodze ja o 16 a kielbasa wala sie po podlodze,jeden kawek pod krzeslem, a ta menda stoi i sie oblizuje,noz kuzwa mac myslalam ze ja ukatrupie z miejsca a dzis kloca takiego walnela smierdzacego akurat wychodzilam z lazienki a ta wylazila z kuwety,ze masakra ,mam jej dosc :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×