Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja po tych 3 dniach nic nie jedzenia mam ochote zjesc konia z kopytami ... normalnie wszystko bym zjadla a teraz nawet ciastkowa salatkeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam :) my rośniemy w siłe :) juz prawie półmetek (jak to leci) buziaki i wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 aby sałatka była mniej tucząca to ja z pełnoziarnistego makaronu ją zrobiłam i z majonezu lekkiego.....przynajmniej nie miałam wyrzutów,że się nią opycham :D bardzo mi smakowała,przy najbliżesz wizycie jakichś gości ją zrobię,bo wg mnie do drinków też się nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 niemachanym 🖐️ o sałatce mowa a ja pożarłam właśnie ryż z kurczakiem z sosem słodko-kwaśnym (chodził za mną od rana ten smak :P ) i kawałek pizzy to dopiero zgrzeszyłam o tej porze :p ale stawałam niedawno na wagę i jest w normie - żadnego zbędnego balastu więc raz na jakiś czas pogrzeszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Wam wszystkiego dobrego w nowym roku ! pierwsze dobre o którym wiem wydarzy się za kilka miesięcy ;) pisz więcej jak się czujesz ,jak rośniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to od poczatku, mdlości przeszly (tfu tfu ;) ) winiki dobre, wyniki na choroby ukladu nerwowego rewelacyjne :) ja sie czuje dobrze, rosne powolutku, jak na razie jestem +5 kg od wagi sprzed ciązy czyli waze 53kg, anemii nie mam, od dzis zaczełam intensywnie ćwiczyć ćwiczonka ciążowe ;) swieta spędzilismy w PL, podróz zniosłam super, zakupilismy wózek, fotelik, rozek , łóżeczko, ciuszki, podgrzewacz i tak leci powolutku:) jeszcze tyle zakupów i pok ój do przygotowania, wasnie czekam na przesyłke dywanu z kubusiem puchatkiem, firanek, klosza, wszystko puchatkowe :) (ale sie ciesze :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina na noc obowiązkowo kolejne smarowanie i słuchaj dobrych rad! żadnego biegania w takie zimno !!! Izunia gratuluję nowego mieszkanka Elce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to wszystko pięknie ! podstawowe zakupy widzę poczynione ;) ach ,sama radość :) cieszę się razem z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jednym słowem rozkoszujesz się błogosławionym stanem :D I tak trzymaj!!!!! Wszystko kubusiowe....musi to słodko wygladać....... Eternity każda Ela zasługuje na odpowiednie lokum,szczególnie jak z dziećmi mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę nogi wyciągnąć przed pudłem zwanym tv z lampką winka wkurzyłam się z lekka dziś na zakupach więc trzeba się odpowiednio zrelaksować chociaż chwilkę jedno ciśnienie mam chociaż mniej - młoda z mleczakami ma jutro wizytę u dentysty, ja mam zabukowany appointment i starsza też bo jednak nie obejdzie się bez małego leczonka szósteczki reszta spraw jakoś poleci ;) miłego wieczora 😘 może jeszcze później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity miłego wieczorka przy lampce wina :) ja pewnie będę potem kuszona piffkiem,bo w lodóce jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih no to Aniu duzo zdrowia zycze .. poltora roku temu i ja prawie tak szalalam jhihihiihihihhiih fajnie tak nie?? kot wymiata bleeehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiciel puchatkowa i wanienka tez juz zamówione :) wózek nie puchatkowy ale beżowy bo jeszcze nie wiemy co będzie, cóż mi sie podoba ;) 27 mamy USG jak sie dziecie na nas nie wypnie to napisze wam co bedziemy mieli :) Kot wymiata :) swintuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś też wymiata ;) czekam z niecierpliwością na wieści 27 :) same pierdoły w telewizji ale coś tam pooglądałam kończy mi się pobierać filmik \"na pewno , być może \" - pewnie przekręciłam tytuł po polsku :P po ang \"definately,maybe\" obejrzę sobie już jutro przy robótce ;) piffko też jakieś stoi u mnie ale o dziwo coś mnie nie ciągnie a piwosz ze mnie idem spać wreszcie kolorowych i spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zllll jestem .. , niewyspana i zla jeszcze raz ...... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek🌻 Ania ciesze sie razem z Toba:)odzywaj sie czesciej ! Pudelko nas odwiedzilo:) Kot wymiata hahah oby moj tak nie chcial robic:P Jestem nie wyspana:O w nocy co sie mialam obrucic to krzyczalam z bolu:( niech to cholerstwo wreszcie mnie pusci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propo Kubusia to mi sie przypomnialo-jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy kupilam wlasnie cieplutki kocyk z kubusiem puchatkiem hihi do tej pory zostal najukochanszym kocykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×