Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie, nie widzialam,ale slyszalam wlasnie o tym filmie ze jest takowy a wiecie ze zamkneli jeden portal skad mozna bylo napisy sciagnac,nie pamietam nazwy dzis wlazlam jak sama szukalam,zlapali osoby ktore tlumaczyly,znaczy pieski ;-) zlapaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa właśnie napisy ! ten program to był \'napiprojekt\' chyba nawet taka stronka jest że można tam znaleźć no jakiś czas temu obiło mi się o uszy że jakaś strona z napisami już nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze napi hehhe, ale udalo mi sie na torrenty wlesc i oblukalam komentarze i okazalo sie ze jeszcze napisow niet ,wiec poczekamy :p eternity odpal gygy,masz wiadomosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej jak to mozliwe ze napi padl jak nie posniej niz wczoraj czy przedwczoraj sciagalam z tamtad napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zle zrozumialam ale patrz [zgłoś do usunięcia] eternity1302 aaaaa właśnie napisy ! ten program to był 'napiprojekt' chyba nawet taka stronka jest że można tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote o 21 w tvp jest fajny film "Tajemnica Broucke....Mountain" nie pamietam dokladnie, gra w nim akotrka co w "Diabel ubiera sie u Prady" grala,a film o geyach jest hehehe,musze obejrzec bo fajne urywki pokazuja :D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na stronie wczesniejszej,ja pytalam skad mozna napisy do filmu konkretnego sciagnac, a eternity pisala ze jak przypomni sobie portal to napisze, to wlasnie o napi jej chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha szukam muze na najpopularniejsze na 2009r i patrzcie kuzwa na co natrafilam nie cierpie takich podrob przez pisco polo kopiowanych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam pare;)rzeczy dla siebie-oczywiscie juz z nowej kolekcji hihi i stwierdzilam ze mam za mala szafe:Pbo mi sie juz nic nie miesci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek na nowa tyz niemam miejsca:P hihi Martoszka wyskakuje mi wyszukiwarka a jak skopiuje caly link to pisze ze niema takiej stronki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linku nie otwieralam, ale jest tam slowo Jagodka,skojarzylo mi sie z piosenka ktora mala uczyla sie jeszcze w polskim przedszkolu buhahaha Jesteśmy jagódki, czarne jagódki, Mieszkamy w lesie zielonym, Oczka mamy czarne, buźki granatowe, A rączki są zielone i seledynowe. A kiedy dzień nadchodzi, Dzień nadchodzi. Idziemy na jagody, Na jagody. A nasze czarne serca, Czarne serca. Biją nam radośnie, Bum tarara bum. Pójdziem na jagódki, wysmarujem bródki, Do kosza połowę, a resztę na głowę. Trochę sobie zjemy, się wysmarujemy I zatańczymy nowy taniec jagodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ciastek mam to na plycie:D a moja cora jak byla mala to tancowala na niej -nawet mam na kamerze nakrecone hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za zioło :) nio ja program miałam na myśli którego myśmy używali :) gada odpalę za chwilę bo system apdejtuje ;) i będę musiała restartnąć zamula dziadostwo jak nie wiem 😠 Hugo gratuluję udanych zakupów :) piosnki radosnej też posłucham później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras ogladala mecz wczoraj w reczna Polska-Norwegia?? to byl horror normalnie,ja to na 1min wyszlam przed koncem bo punkt za punkt szli,a pooootem z polowy boiska jeden walnal brame na 6sekund przed koncem i wygrali myyyyyy,chlopaki krzyczeli "zyjemy Nikos,zyjemy" buhahaha to z Nikodema Dyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie widziałam meczu ale mi dziś husbned opowiadał (on tyż nie widział ,tylko dziś w necie wiadomości czytał ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja nie ogladam filmow jak sa kiepcy aktorzy i aktorzy ktorych nielubie bo caly film jest zjebany ich gra .. wiec to strata czasu transfera itp... to tak jak nei cierpie van dama i tych terminatorow i rambo to nawet na to nie zerkam chocby to byla nowosc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×