Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

małe pudelki są słodkie :) walentynek też nie obchodzimy jakoś specjalnie - czasem jakieś ładne kwiatki albo czekoladki ale to tak raczej spontanicznie a nie że TRZEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam kiedys w ccc japonki skorzane i mialam je 3 lata .. szkoda mi bylo jak czas bylo je wyjebac bo widac bylo ze znoszone .. fajne maja buciorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety ustatkowane i szczęśliwe \"we\" związkach mamy walentynki cały rok :D ale małolatom podoba się taki dzień gdy do sympatii z pluszowym sercem lecą ;) toż inaczej to cały przemysł walentynkowy by padł,a i tak już kryzys jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hihi bidne balwanki;) szkoda ze nie zdarzylas fotki zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz sałatę bo prawda jest taka,że nie ma firmy,która robi wszystkie buty dobre lub wszystkie buty źle.......nawet najdroższe moga się rozsypać,a te ze średniej półki moga być doskonałe i służyć kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ;) a jak mowa jeszcze o ccc - dzieciom często kupowałam tam , a jak wyrosły to wyglądały jak nowe jeszcze i trafiały do oddania (najczęściej do opieki społecznej zanosiłam albo jednym znajomym dawałam) a nie do kosza nie pamiętam ile ja par tam kupiłam ale jedne na pewno bo w ostatnią moją zimę w Pl (takie a\'la kowbojki) przełaziłam w nich całą zimę i zostawiłam siorce i ona ma je jeszcze do tej pory !!! a to już 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja robila serduszka w szkole z napisem-ik hou van je,ik zie je graag itd hihi nawet wiem komu podaruje ten z wyznaniem milosci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia good point ! jedna taka znajoma znajomej najchętniej to nosiłaby buty z metką na wierzchu żeby było widać ile dała ale co z tego jak te jej 700pln zaraz trafiło do reklamacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja tez w CCC kupowalam malej buty:D i sama kiedys tez mialam czarne szpilki-z lasockiego czy jak on sie tam zwie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wrzucam do kontenera ciuchy i buty,w których nie chodzę już,nawet te firmowe ;) zawsze się to przyda potrzebującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys mowilam ze buty dla mnie musza byc wygodne a nie modne .. ja modna nie jestem nawet nie nosze butow z racicami ..uwagi na siebie nie musze zwracac hehhehe i to takimi wyjebistymi .. jak swinia w racicach buehehehe .... nie urazajac nikogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio lasocki jest w ccc - dobra firma też :) jako nastolatka miałam świra i kupowałam tylko te buty :D jak to ładnie brzmi w tym języku :D po norwesku też ślicznie ;) jeg elske dei - albo jakoś tak , nie pamiętam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo moda wcale nie musi być wygodna i przeważnie nie jest :P hahaha ale racice to mi się podobają :D:D:D:D:D:D:D określenie ! nie takie buty ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i ciuchy i buty są po to,aby je nosić,a nie po to,aby się chwalić marka bądź ceną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no ja od zawsze tak ,mowie .. jak pamietam Martoszka kupila piersze racice . i to chyba rozoweee .. myslalam ,ze chaftne ahhaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja też różu nie lubię,toleruję go tylko u małych dziewczynek ten komplecik co kupiłam dla tej małej to miał właśnie różową sukieneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo różu jest wiele odcieni: bladoróżowy,barbiowy,fuksja itd ja już po 2 kawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa tyz mam hihi ja cytryne to w ciazy jadlam hihi obieralam skorke i jalam jak jablko:D jeju az mi sie slina nazbierala na sama mysl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wyjadam cytrynę z drinków! ale już nigdy nie wezmę sobie do obgryzania trawki z żubrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam nic rozoego .. ale za to mam ciemny fioletowy golf i koszule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×