Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dresy kontra krawaty ? no mój może i nie nosi za często krawata aaleeeeee ! nikt wieczorem nie podaje mu portfela na kiju ze strachu ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia też dobre ! galopujący na dodatek :D podczytałam deko jeszcze ;) u dentysty to z córą ja mam za 2tygodnie termin wstydziła się powiedzieć że za stara na naklejkę w nagrodę :D ale niech będzie że to dla młodszej siostry ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ??? :P nie widywałaś czasami takich typów że ze strachu podałabyś pormonetkę, na kiju żeby za blisko nie podejść i to zanim zdąży okiem mrugnąć ? się zdarzają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem,zdarzają się takie typy........ale ja nie w ich guście i obchodzimy się z daleka :P jeszcze nigdy takiemu portfela nie podawałam.......i nie będę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehhe no dobre :D ja to bym nawet nie spojrzala na niego a co mowic cos podac ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porTmonetkę :P zanim się jakaś polonistka przyczepi :P młodej to za dzielność muszę od razu jakiś prezent ;) dostała ostatnio kaskę bo zasłużyła to kupiła mamie wisiorek z literką E chyba że dostanie kaskę ale z zastrzeżeniem że ma wydać na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tylko \"zjadłam\" T ,nie dlatego że trudne 😭 a kiedyś spotkałam się z określeniem \"pularys\" aż muszę sprawdzić czy to prawdziwe słowo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Pudelko hihi sks-ale Ciebie to sie raczej nie tyczy ! Eternity hahahaha tez dzis sypiesz tekstami-ja tez bym takiemu nic nie podala:Pa nawet do takiego sie nie zblizala hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pod krawatem nie chodzi ale w tych nieszczesnych koszulach co pozniej musze prasowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg mi zdechlo:O i czuje ze zaczyna mnie cos brac-glowa mi peka ,smarkam ,kicham chyba od malej zlapalam Eternity a ta moja chinszczyzna oznaczala you are always welcom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za sałatę :) oj no domyślałam się ;) sprawdziłam pularysa - to z gwary jest , z okolic Krakowa -to już nawet wiem gdzie słyszałam ,od kogoś z rodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity bos Ty domsylna i inteligentna i nawet umiesz czytac miedzy wierszami:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×