Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

cholera ! i żadna nie mogła przez tyle czasu napisać i zacząć stronki ?? a ja z takim goopim postem teraz na topie 😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) my z siorą i koleżankami zawsze mówiłyśmy że idziemy na POM ;) moja Mama zaś nazywała to szlifowaniem chodników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity masz sałatę a wygląda po prostu orginalnie :D wiesz jak to jest: mądry będzie wiedział o co biega,a głupiemu i tak nie przetłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) no z głupim to się nawet nie dyskutuje - jak Pestka w stopce ma ;) przesiadłam się do biurka i na kabel - testuję coś mi się za często lapek zawiesza i podejrzenia padają na net bezprzewodowy ale jak mi tu niewygodnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellollllllllllllll! 🖐️ wiecej nie dalo rady nabrzdyngolic???????, galopujecie jak wydymana klacz! :p w jeden dzien tak nabazgrac!!!!idu czytac, moze jeszcze dzisiaj bede na biezaco:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz niektorzy kadna mi stopki , slowa i opisy ... wkuwia mnie to .. i jeszcze udaja ze dopiero to wymyslili bladzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy Pestka jak ktoś sam niczego mądrego wymyśleć nie umie to kradnie....żal mi takich ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy 🖐️ następnym razem ,specjalnie dla Ciebie ,będzie 3 razy więcej - nie ma że nie damy rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ładne co ładne ,tylko to co się komu podoba może on gustuje w małpoludach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam posciel przed chwila ;-), mala ma oczywiscie juz zmieniona,bo nie mogla wytrzymac chociaz jej zmienialam 2 tyg temu,ale coz ksiezniczki to ksiezniczki a nie jakies pajace nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pajace miala posciel hehehe, kij jak juz zdjelam to przepiore,zawsze to swiezsza bedzie :p pestka powodzenie na tescie, NIE DZIEKUJ bo zapeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mindy pomachala i spierdolila, znow pewnie siusiaka wygrzewac na solarce :p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee to Mindy ma siusiaka ??????? a przy okazji - skąd wiesz Ciastek ? pewnie macałaś już ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pościel to obowiązkowo musi być różowa(ewentualnie fioletowa),w księżniczki ,syrenki,serduszka , kwiatki -chyba nie muszę wymieniać dalej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D siusiaki, wydymane klacze, sks, portfel na kiju .. no ladnie :D:D objad zjedzony, dzien zaliczony :P:D i coraz blizej czwartku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×