Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

z knorra sa dobre-wiem bo sama uzywam musze kiedys z marchewka sprobowac-nastepnym razem bo teraz juz za pozno hihi Euforka przegryz cos jeszcze -nawet 18 niema a i tak bedziesz na K czekala wiec zglodniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha czytam i sobie myślę że wejdę z hasłem 'zasmażka' a tu mnie Hugo uprzedziła :D mosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem leń i do gulaszu daję sos pieczeniowy ciemny z winiar i łyżkę musztardy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki😘 ja tez dodaje musztarde hihi moja cora postanowila sie WE fryzjera pobawic:Pobciela sobie z jednej strony wlosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej szczescie ze pojachala teraz na tance,rece opadaja:P bede musiala sie z nia do fryca wybrac i jej je teraz wycieniowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a to pierwszy raz ? moje też sobie obcinały ;):D idę pocraftować :) kartkę muszę dokończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi niezle ja tez kiedys sie bawilam.. i grzywke chcialam sobie zrobic :P i sobie zrobilam :D:D:D Hugo a ja sobie zrobilam pomidory w sosie czosnkowym :D mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dawno czosnku nie jadlam mniam ja to kiedys lalce chcialam wlosy podciac i wyszlo ze byla obcieta na zapalke-bo tak rownalam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za salate😘zaraz ja bede gulaszem dzielic-wiec Eternity nie oddalaj sie na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze propo zasmazki-to mi nigdy nie wychodzi:O juz probowalam na rozne sposoby-nawet Ciastka i Eternty probowalam i zawsze to samo wychodzi-gluty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih Hugo moja lalka tak samo :D caly czas mi sie wydawalo, ze nie jest rowno :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hihi moja lalka byla z przedszkola hahah bo mialam ja tylko wykapac hahaha i bylo wstyd ja potem taka lysa oddac:P ja jak rownalam to zawsze z jednej strony bylo krzywo wiec trzeba bylo rownac hihi az do zapalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napierdoliły!!!!! macie sałaty a gulasz to ja wczoraj miałam....ale z kopytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sluski klaskie ,plecaki ziemniaczane iiii zasmazka hahahaha uwielbiam ich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBOKI !!!! ale zapomnialam wam powiedziec ze jak jechalam po mala do szkoly to cala ulica byla zablokowana, policjant stal i wszystkich zatrzymywal. no to ja mu ze ja musze po corke, a on czy to dlugo bedzie trwalo no to ja ze nie, to mnie puscil. okazalo sie ze przy robotach znowu zahaczyli o rure gazowa i byla ewakuacja calej ulicy.hahahaha mnie nikt nie powstrzyma jak ide po swoje dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do walentynek to nie obchodze bo moje dzieciatko ma urodziny 14 lutego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy heheh wiadomo jak blondynka;)sie wnerwi to nikt niema odwagi wejsc w droge hihi No OTTO to z czasow mojej mlodosci;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy tos wycyrklowala hihi prezent idealny na walentynki-sliczna corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×