Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pestka je w pizdzie i liczy mzndy buehehehe w szkole bylam jakby dla niepoinformowanych .. test super :D wsio namazalam .. w pon. nastepny bueehehehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh pudelko no akurat wiedzialam co bedzie i moj M mnie podszlifowal z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka to super aa moje auto tez juz OK ,trzeba bylo wymienic filtr oleju:O dorwalam córe i \"czasnełam\"jej fote juz wam posylam pragne zauwazyc ze miala tak 10-15cm. przed pasem wlosy na dlugosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzurka super :classic_cool: Pudelko a Ty masz tego samego maila co wczesniej? :)🌻 koniec zabawy na dzis :P ide spac dobranoc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko to podeslij nowego na @ :) dobra ide juz na serio choc nie wiem czy zasne :P jutro pracuje tylko do 14 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raport pogodynki nadal bialo, nadal sypie, temperatura 0 stopni, cisnienie niskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze corka jak wstala dzis rano to tylko z jednej strony jej sterczalo z lekka ale wziela na mokro przygladzila grzebyczkiem i wygladala juz OK ale szczesliwa mowi ze siebie w lusterku nie poznaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest strasznie mokro,roztapia sie snieg i jest chlapa buuuu buty mi przemakają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja raport zdam ;) zimno po łapach :P ślisko bo wczoraj padało a w nocy mrozik lekki był szaro i najlepiej w domu siedzieć - co właśnie czynię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za stronki Martoszka no to już wiadomo że fryzurka jest łatwa w utrzymaniu :) a najważniejsze że córa zadowolona ! Pestka gratki bestio ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pomacham wszystkim;) pogoda mniej więcej taka jak i u was więc nie będę opisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka mówiłam,że ściemniasz,bo wszystko umiesz!!!! Martoszkamłoda bardzo fajnie wyglada we fryzie,najważniejsze że sama zadowolona ze swego wyglądu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×