Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ty sie nie smiej nawet Didi zre .. a gdzie Mindy znow aaaaaaaaaaaaa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze niech je, w koncu juz duze chlopisko, to co ma nie jesc Mindy pewnie grasuje po solarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja ci każę samą sałatę jeść? dorzuć se kuraka jak Pestka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie dobrze sie zakonczyl bo nie pojechalam do kolezanki,PRZELOZYLYSMY NA INNY DZIEN no..ale w miare sie dobrze skonczylo....dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam opowiem,bo az mnie kurwa ponioslo dzis w tramwaju wracam do chaty,w tramie sporo ludu bo ok 16 bylo,wlazla taka 17-stka chyba z siostrzyczka (moze 3 latka,moze ok 4),doslownie rzucila tego dzieciaka na siedzenie wolne, ja siedze po drugiej stronie,dzieciak zalewa sie lzami, a ta usiadla po drugiej stronie i w dupie ma,patrzy sie w okno, mala juz prawie histerii dostaje a ta jak nie wstanie z miejsca,jak nie trzepnie dzieciaka po glowie,ludzie sie patrza,ta wrzeszczy dzieciak jeszcze bardziej placze, no myslalam ze wyjde z siebie i stane obok,to belgijka byla nie zadna corna czy pomazana jakas, w koncu szarpnela tym dzieciakiem wziela na rece i cos jeszcze wrzeszczala a ze za mna siedziala to w koncu nie wytrzymalam odwrocilam sie i mowie spokojnie ty jakas nienormalna, ale taka zla byla ze chyba nawet mnie nie slyszala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz juz dzis mowie ze są ludzie i taborety :O tylko czemu dzieci muszą cierpiec ...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooo co za popierdoleniec??? pewnie chciala gdzies isc czy ki chuj a musiala sie zajmowac dzieckiem .. co za trzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mala chyba ze szkoly odbierala smarkula, ale tak ja po glowie trzepnela ze szok normalnie, szkoda mi dzieciaka bylo,gdybym byla parlata super p fr to bym ja wziela doslownie na kolana,bo tak wyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by trzepnęło...miało być pokazywali nasze propozycje na eurowizję...to z szoku piszę jak potłuczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee no niezle .... 3 groszki dla pierwszej i 3 tony groszku dla drugiej hahaha ... musze isc do kuchni .. cos mi tu smierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze starym nadal nie gadam :P i nie wiem kiedy coś napisze bo kolezanka sle zdjecia z ostatniej impry:D:D:D czyli nie tylko zawalona skrzynka ale i komp mega wolny:D:D::P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz koleżance,żeby jakmś zipem zapakowała,bo do jutra będziesz te foty ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swiecznikach sie zatracilam ... :) normalnie czuje sie jakby mi ktos dziecka do adopcji nie chcial oddac :o a juz planowalam kupic szelki dla spajka :P i taki ladny pokrowiec na tylne siedzenie co by spajek za duzo klakow mi nie zostawial i kolpaki znalazlam takie fajne ;) a tu kupa wyszla wyciagnelam z goscia czemu nie chce sprzedac ale jakos mu nie wierze.. powiedzial, ze do m-ca sprawa ma sie wyjasnic tylko nie wiem czy ja jeszcze bede zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od takiego bym nie chciala .. po chuj sie fatyygowal za 1 razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×