Skocz do zawartoล›ci
Szukaj w
  • Wiฤ™cej opcji...
Znajdลบ wyniki, ktรณre zawierajฤ…...
Szukaj wynikรณw w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie moลผna dodawaฤ‡ nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i dla Shirley ;-) :-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„ ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ ๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-) :-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„ ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ ๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-) :-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„ ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ ๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-) :-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„ ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ ๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-) :-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„ ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ ๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)๐ŸŒผ๐Ÿ‘„:-)

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
hej dzioล‚chy ๐Ÿ–๏ธ z okazji urodzinek cรณr ie synow i tych co obchodzฤ… i nie obchodzฤ… walentynki skladam naj...najserdeczniejsze zyczionka jak najwiecej saล‚usรณw,saล‚at i zioล‚a :) ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
Mindy u ciebie dziล› podwรณjne ล›wiฤ™to!!bawcie siฤ™ dobrze i wszystkiego najlepszego!!!!! ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป ๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป๐Ÿ‘„๐ŸŒป

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
๐Ÿ–๏ธ ja pierdole, 10 stronek musze doczytac!!!! zobacze kiedy mi sie to uda :) dobra lece dalej! duzo milosci na Walentynki wam zycze

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
a ja dla jaj taki wierszyk walentynkowy wysylam wlasnie dla mojego W ...padnie ze smiechu hihi W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij ลผyczenia od swej dziewczynki. Byล› byล‚ zdrowy, pogodny nigdy zaล› chล‚odny, kochaj mnie zล‚otko czule i sล‚odko, bฤ…dลบ moim Bฤ…czkiem ja Twa Stokrotka lecz Ciฤ™ ostrzegam mรณj chล‚opcze sล‚odki nie zapyl nigdy innej stokrotki!

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
martoszka ๐ŸŒป no wierszyk bomba!! chyba go skopiuje!!!!!:D dzieki za ziola i salate:D nareszcie czuje sie usatysfakcjonowana:D:D:D a i dla corki mindy ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป a dla wszystkich โค๏ธ๐Ÿ‘„ lece na zakupy moje dziecko sobie przypomnialo ze jutro jedzie na bialฤ… szkole i dzinsow brak:P

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
w Walentynki w restauracji przy stoliku siedzi samotny facet. podchodzi kelner i pyta: -szampan? a goล›ฤ‡ na to: -Nie,ลผ babom tylko poszล‚a szraฤ‡! z innego topiku ukradzione:D

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
macham ze zyje๐Ÿ–๏ธ Mindy najlepszego dla cory๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป Dla Was wszystkich najlepszego z okazji walentynekโค๏ธ โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป โค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒปโค๏ธ๐ŸŒป pozniej doczytam zaleglosci-znow mnie gonia:P Mindy jak mozesz odezwij sie potem do mnie na gg -prosze

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
๐Ÿ–๏ธ :) za limity daล‚am wczoraj a dziล› dajฤ™ na walฤ™wtynki ;) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ cobyล›my siฤ™ kochaล‚y nie tylko na 14tego ;):D

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
Mindy wszystkiego najlepszego dla cรณry ! niech jej siฤ™ wszelkie marzenia speล‚niajฤ… ! ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ๐ŸŒผ:) ๐Ÿ˜˜๐ŸŒผโค๏ธ

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
Martoszka za stronkฤ™ i walentynkowa dla wszystkich ;) i idฤ™ leลผeฤ‡ dalej ๐Ÿ–๏ธ poล‚amaล‚o mnie dziล› ๐Ÿ˜ญ ledwo siฤ™ ruszam :o

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
heheehhe super wierszyk Martoszka u mnie 3 gary kartaczy sie gotuja, wyszlo mi 21 sztuk, kuzwa i jeszcze 6 czeka na jakis wolny garnek, ja pitole gdzie ja to wszystko pogotuje :p

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
Doczytalam Martoszka za stronkowea tu za porzednie ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป Pudelko pod te 4 tys ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป ๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป๐ŸŒป Euforka niema tego zlego coby na dobre nie wyszlo ! Wiem ze Ci przykro -ale znajdziesz ladniejszy,tanszy a na tego gosci juz wogole nie reaguj Male pytanko -zwrocil Ci za ten przeglad? Ja bym mu z gardla kase wydarla !

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
Bylam dzis na aerobiku-ludzie mokra bylam hahaha dzis akurat bylo turbo:P wiec myslalam ze tam padne;) tempo szybkie-nie znalam ich krokow,trudno bylo dotrzymac im tempa hehehe ale potem mi instruktorka powiedziala ze jak na pierwszy raz to dobrze mi poszlo hihi ciekawe czy jutro z lozka wstane:P

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
kurde nooo nawet nie pytajcie co sie dzis stalo... a wlasciwie co sie dzieje

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
haha euforka a ja sie wylamie i zapytam choc odpowiedzi na sile nie oczekuje :) hugo...no wiem jak to jest pierwszy raz na aerobiku :) jutro jak jutro ale pojutrze to dopiero calkowicie odczujesz te cwiczenia hihi

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
problem z kanalizacja... 2 gosci sie juz meczy od ponad godziny i tak od rana

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
najpierw przyszla sasiadka ze jej w takim otworze co kazdy w naszym pionie ma leci woda po rurze kanalizacyjnej a ona gdzies tam ma klimatyzator umieszczony i ze ona sie boi dwa pietra nizej poszla mama zobaczyc co sie dzieje pietro nizej no i tam tez leci u nas od 2 dni bylo slychac bulgoty w rurach wiec z rana jeszcze kupilysmy kreta a po krecie zatkalo sie u nas w cholere

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
ja pierdziele ciagle cos sie musi dziac oszalec mozna

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
oczywiscie ojciec ma wszystko w dupie poszedl spac

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
hahah euforka u mojej mamy tez jest podobnie co jakis czas ale u niej jeszcze gorzej bo wybija jej wode z sedesu i wylewa sie na dom ojciec(hydraulik z zawodu)tez raczej chcฤ…c miec problem z glowy idzie spac mysli chyba ze do przespi i sam zniknie :O

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
:(:( masakra gosciu mowi, ze cos komus musialo wpasc tylko, ze na 99% nic nikomu nie wpadlo

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
u mamy w bloku jak wlasnie odpychali to przewaznie jakies szmaty,ล›cierki a raz nawet znalezli mop kto mop wrzuca do sedesu :Oi jak on wogole przeszedl :P

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
o kurde szok :o kto mop wrzuca do wc? albo w ogole jakies szmaty zeby wrzucac masakra

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
no wiesz moze niechcฤ…cy ,przewaznie przed swietami jakimis jak ludzie sprzatajฤ… ...okna myjฤ… myjฤ… w misce ,zapomnฤ… ze tam szmata i wyjewajฤ… do sedesu :O

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach
moja corka ma dzis wystep a potem Walentynkowฤ… impreze pojechala z kolezankฤ… wiec nie jade,nie chce mi sie malego ubyerac i ciagnac pada snieg z deszczem ,wieje i chlapa niesamowita :O

Udostฤ™pnij ten post


Link to postu
Udostฤ™pnij na innych stronach

×