Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i dla Shirley ;-) :-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄 👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼 🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-) :-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄 👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼 🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-) :-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄 👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼 🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-) :-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄 👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼 🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-) :-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄 👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼 🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)🌼👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy 🖐️ z okazji urodzinek cór ie synow i tych co obchodzą i nie obchodzą walentynki skladam naj...najserdeczniejsze zyczionka jak najwiecej sałusów,sałat i zioła :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy u ciebie dziś podwójne święto!!bawcie się dobrze i wszystkiego najlepszego!!!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja pierdole, 10 stronek musze doczytac!!!! zobacze kiedy mi sie to uda :) dobra lece dalej! duzo milosci na Walentynki wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla jaj taki wierszyk walentynkowy wysylam wlasnie dla mojego W ...padnie ze smiechu hihi W Dniu Zakochanych, w dniu Walentynki przyjmij życzenia od swej dziewczynki. Byś był zdrowy, pogodny nigdy zaś chłodny, kochaj mnie złotko czule i słodko, bądź moim Bączkiem ja Twa Stokrotka lecz Cię ostrzegam mój chłopcze słodki nie zapyl nigdy innej stokrotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka 🌻 no wierszyk bomba!! chyba go skopiuje!!!!!:D dzieki za ziola i salate:D nareszcie czuje sie usatysfakcjonowana:D:D:D a i dla corki mindy 🌻🌻🌻 a dla wszystkich ❤️👄 lece na zakupy moje dziecko sobie przypomnialo ze jutro jedzie na bialą szkole i dzinsow brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Walentynki w restauracji przy stoliku siedzi samotny facet. podchodzi kelner i pyta: -szampan? a gość na to: -Nie,ż babom tylko poszła szrać! z innego topiku ukradzione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham ze zyje🖐️ Mindy najlepszego dla cory🌻🌻🌻 Dla Was wszystkich najlepszego z okazji walentynek❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 pozniej doczytam zaleglosci-znow mnie gonia:P Mindy jak mozesz odezwij sie potem do mnie na gg -prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) za limity dałam wczoraj a dziś daję na walęwtynki ;) 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ 😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️😘🌼❤️ cobyśmy się kochały nie tylko na 14tego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy wszystkiego najlepszego dla córy ! niech jej się wszelkie marzenia spełniają ! 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️ 🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️🌼:) 😘🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za stronkę i walentynkowa dla wszystkich ;) i idę leżeć dalej 🖐️ połamało mnie dziś 😭 ledwo się ruszam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehhe super wierszyk Martoszka u mnie 3 gary kartaczy sie gotuja, wyszlo mi 21 sztuk, kuzwa i jeszcze 6 czeka na jakis wolny garnek, ja pitole gdzie ja to wszystko pogotuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam Martoszka za stronkowea tu za porzednie 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Pudelko pod te 4 tys 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Euforka niema tego zlego coby na dobre nie wyszlo ! Wiem ze Ci przykro -ale znajdziesz ladniejszy,tanszy a na tego gosci juz wogole nie reaguj Male pytanko -zwrocil Ci za ten przeglad? Ja bym mu z gardla kase wydarla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na aerobiku-ludzie mokra bylam hahaha dzis akurat bylo turbo:P wiec myslalam ze tam padne;) tempo szybkie-nie znalam ich krokow,trudno bylo dotrzymac im tempa hehehe ale potem mi instruktorka powiedziala ze jak na pierwszy raz to dobrze mi poszlo hihi ciekawe czy jutro z lozka wstane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nooo nawet nie pytajcie co sie dzis stalo... a wlasciwie co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha euforka a ja sie wylamie i zapytam choc odpowiedzi na sile nie oczekuje :) hugo...no wiem jak to jest pierwszy raz na aerobiku :) jutro jak jutro ale pojutrze to dopiero calkowicie odczujesz te cwiczenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem z kanalizacja... 2 gosci sie juz meczy od ponad godziny i tak od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw przyszla sasiadka ze jej w takim otworze co kazdy w naszym pionie ma leci woda po rurze kanalizacyjnej a ona gdzies tam ma klimatyzator umieszczony i ze ona sie boi dwa pietra nizej poszla mama zobaczyc co sie dzieje pietro nizej no i tam tez leci u nas od 2 dni bylo slychac bulgoty w rurach wiec z rana jeszcze kupilysmy kreta a po krecie zatkalo sie u nas w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah euforka u mojej mamy tez jest podobnie co jakis czas ale u niej jeszcze gorzej bo wybija jej wode z sedesu i wylewa sie na dom ojciec(hydraulik z zawodu)tez raczej chcąc miec problem z glowy idzie spac mysli chyba ze do przespi i sam zniknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( masakra gosciu mowi, ze cos komus musialo wpasc tylko, ze na 99% nic nikomu nie wpadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mamy w bloku jak wlasnie odpychali to przewaznie jakies szmaty,ścierki a raz nawet znalezli mop kto mop wrzuca do sedesu :Oi jak on wogole przeszedl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde szok :o kto mop wrzuca do wc? albo w ogole jakies szmaty zeby wrzucac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz moze niechcący ,przewaznie przed swietami jakimis jak ludzie sprzatają ...okna myją myją w misce ,zapomną ze tam szmata i wyjewają do sedesu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma dzis wystep a potem Walentynkową impreze pojechala z kolezanką wiec nie jade,nie chce mi sie malego ubyerac i ciagnac pada snieg z deszczem ,wieje i chlapa niesamowita :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×