Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

może masz dla starszych dzieci matę :) ta jest dla takich niemowlaczków co poznają świat,dlatego wszystko miękkie i w żywych kolorach...dziecko leży i wszystkie zabawki w zasięgu rączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wejscie...........................smoczycy :p Izunia prezent luksio,na pewno sie przyda my dzis o 8 wstali, bo wczoraj goscie o 1 w nocy poszli do domu ;-), opchali sie kluchami, zwlaszcza moj R,nienazarty normalnie ;-), nooooooooooooooo i zalatwilismy rezerwacje w restauracji na komunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zabrzmialo , 8 hehehe niektorzy o 11 wstaja nie pestka :p, nie no dla mnie 8 to pozno,bo zawsze o 6,30 wstaje i nie moge dluzej pospac zreszta nie siedzimy dlugo zazwyczaj wieczorem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...niektórzy to o 11 wstają,a niektórzy to w nocy w pracy zapierdzielają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanimkupiłam ta matę to dzwoniłam czy już mają takie coś....odpowiedzieli że nie,a ja do nich- no to mała już ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D po pierwsze mufinki z czosnkiem i białą czekoladą muszą być ekstra;) sorki, znajomi byli to i mi sie mysli wolniej dzis:P potem obejrzalam spaloną i sie obsmialam pozniej poczytalam o wstawaniu - ja z tych co o 11:P a teraz rozpacz bo mi nk nie dziala:D;) i cos jeszcze mialam ale nie wiem co a o hydraulikach: o miesiaca mi piec nie dziala ale znudzilo mi sie bycie kura domowa i pracusiowa jednoczesnie, wobec tego nie zalatwiam tego hydraulika , raz niech sie wykaze pan domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi raczej o dni wolne(ze nie czesto zdarza sie zebysmy pospali do 9-mala tak,ale my nie:p), a nie ze mam komus za zle ze spi do 11, zeby mnie tu zaraz nikt nie opierdolil, wolnoc Tomku w swoim domku nie u nas z kolei zapycha sie splyw w prysznicu, jak zmywam w zlewie w kuchni wywala mi w prysznicu, dzis R wzial przepychaczke a tam kuzwa wywalilo mu pelno piachu,skad w rurcach piach,tego zadnym produktem nie przepchasz ,lipa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️i za wejscie Ja mam w domu budzik na dwoch nogach hihi i rzadko udaje mi sie do 11 pospac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek super ze juz rezerwacje masz-lepiej wczesniej niz potem szukac w poplochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja się nie czepiam...można spać do 6.30,9 lub 11 każdy śpi ile lubi i do której lubi :) piach w rurach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam budzik na 4 łapach ;) ma orginalny dzwonek,tak buch,buch robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no restaurant,niedaleko nas, z 15min na piechote (bo pod gorkie je);-) w srodku kameralnie,podobalo nam sie,zaliczki nie chcieli hehe,a menu bedzie juz gotowe takie ich za okreslona kwote,i pomieszczenie z wyjsciem na taras,oddzielone od normalnego pomieszczenia gdzie pewnie ludzie beda normalnie na lunch przychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, ja nie mowie ze sie czepiasz ;-),wiadomo ze kazdy spi ile chce,w zaleznosci jak dlugo pracuje i jak komu odpowiada ;-) no piach wywalilo nam dzis ze splywu w prysznicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz jak ktos mnie w wolny dzien obudzi o 8 to zakatrupie ...hihihih ... no ciastek i w jakies restauracji?? sie zdecydowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hehe no na dwoch nogach chodzi ten moj budzik:D;) Fajno ze taras bedzie-ja w zeszlym roku mialam sliczna pogode na komunie wiec pewnie i w tym roku tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze pozno spac-takinocny marek jestem hihi dlatego rano ciezko mi sie obudzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka, restauracja zwie sie "Henri 1" rzut beretem od nas, normalna belgijska restauracja, specjalnosc ich to foundi bourginion hehehe te miesko (wolowina) smazona na patyczkach w garnku z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmy najlepiej ogląda się wieczorem! dlatego jak czytam we wszystkich dietach,że ostatni posiłek o 17 to zawsze mi się wydaje,że ci ludzie o 21 już śpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek toć my będziem kciuki trzymać i impreza będzie cudna!!pogoda też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje hehehe pamietam u pestki bylo super,sloneczko ciepelko ale to byl maj no nie musi byc az tak cieplo,ale aby nie padalo,bylo na plusie kilkanascie st hehehehe Mindy dzis Twoja cora z moja gadala na gygy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pisze tak: Zuza jestes, ja mam Gabi hehehe (znaczy pestki Gabi) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ano to dobrze ze blisko nooo .. musi byc cieplooooo hihihi ..; ja juz mysle co ja wloze .. nic chyba heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na tvn turbo leci \"uwaga pirat\" tam często pokazują,że w okolicy Gdańska jeździ nieoznakowany czarny saab kilka dni temu dzwoni nasza koleżanka z Gdańska i pierwsze słowa - a wiecie,że znacie pirata drogowego okazało się,że ją ten saab namierzył i dostała 10 pkt.....razem z tym co na koncie już miała wyszło jej 24!!! powyżej 24 zabierają prawko mąż jej załatwił kurs,posiedziała 4 godziny i ma o 6 pkt mniej teraz zgodnie z przepisami musi jeździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja dziś oglądałam co jest w sklepach,bo na \"kciny\" muszę się ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×