Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tez nie mowie ze ktos sie czepia godzin wstawania w sumie chcialabym sie budzic i wstawac o 7 na ten przyklad:D ale niestety geny lenistwa mi na to nie pozwalaja:D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka stroj Ewy tez niekiepski, ale co ja wloze na kark, oto jest pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CiastekPudelko za podkladke dobrze ze u mnie niema zadnych pkt karnych hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) film byl calkiem ok :) noo wiedzmy to jak potrafita czarowac to prosze teraz ode mnie odpedzic tego pecha :) i poczarowac zeby mi sie auto szybko znalazlo :) i jeszcze zime przegonic bo sie znowu chce zadonowic :o bialo na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak napisac i nie wyslac :) .. znowu :D ide spac dobranoc🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko wszystkiego najlepszego :) 🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..🌻 ....❤️..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko zdrowka, szczescia i milosci :) Wszytkiego naj naj! 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pudelko wszystkiego najlepszego❤️ 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻 🌻🌻❤️😘;)🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka czaruje i odpedzam pecha-a kysz ! trzymam kciuki zebys szybko autko znalazla:) u mnie tez mokro za oknem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tu wytrzymac do 17 w pracy.. szczesliwi co moga w domu zostac 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam wlasnie mi 12702 stuknelo \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ sok do popicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zbierac trzymajta kciuki zebym dotarla szybko do roboty sniezyce mam i chodniki pewnie nie odsniezone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ u mnie bialo i -1 slonce swieci pudelko wszyskiego naj naj i tobie tes sle:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznaje ze u mnie tez są punkty ale ja przez ok.10ljezdzenia jeszcze zadnego nie zaliczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Pudełko wszystkiego NAJ!! Spełnienia marzeń,zdrowia i miłości!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) Izunia🖐️:) Martoszka dzis tylko mnie lydki bola-ale bardzo mocno:P pomyslalam ze moze pojde pozniej troche pobiegac by je rozgrzac Dobrze ze u mnie sniegu niema-choc szarowka za oknem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×