Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️,kurde zle spalam na tej nowej kanapie,nie wszystko poukladalam ale wiekszosc, jakies przeziebienie mnie bierze a dzis do roboty trza, bajzel w chacie,fote pikne jutro jak juz wsio glanc bedzie szafa jest zajebistaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek musisz sie teraz przyzwyczaic do nowej kanapy :) super, ze zakupy sie udaly i jestes zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo stronka :) Pestka no ja tez nie wierze, to chyba niemozliwe no chyba, ze nic nie jadla i ciagle cwiczyla ja dzis juz nie spie od 5:30 wiadomosci poczytala, zaleglosci nadrobila teraz mozna wstawac na sniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforkado sniadania;) Takiego brzuszka mozna pozazdroscic-pewnie to fotomontaz;):D Ciastek a snilo Ci sie cos na tej nowej kanapie? Ja dzis mialam glupi sen-jakis pozar i ze mialam jeszcze jakies male dziecko-ale niewiem czy moje bylo hehehe:Pdobrze ze to tylko sen byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie euforka niemozliwe .. 6 tyg to sie macica obkurcza .. wiec nie wolno intensywnie cwiczyc bo mozna krwotoku dostac .. wiec topic na wode hihi Hugo heheh no obudzilas sie hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka 2 m-ce po porodzie byla chuda jak patyk-prawie sie glodzila-brzuch miala plaski ale skore zflaczala:Owiec musi to byc fotomontaz hehehe Na dzisiaj zapowiadali u mnie jakies 11 stopni:D ale od jutra idzie znow ozimnienie a w nocy przymrozki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ u nas caly czas mrozki w nocy wczoraj -8 dzie -4 ....ech mi po porodzie skora na szczescie nie wisiala....po dwoch ciazach tak bylo i nie cwiczylam hugo czemu cale szcescie ze to byl sen,przeciez nie masz gromadki dzieci....jedynaczke chcesz wychowywac przez cale zycie? ja to zawsze mowilam ze chce miec dwoje....nigdy jedno dziecko...ale kazdy ma swoje nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ a mi sie sni od kilku dni morze:D az sie zalogowalam na forum ezoterycznym:D:D:D:D ciastek wez i mi pokaz te szafe i łóżko:) chociaz adres do Ciebie odzyskam wtedy:) bo nie mam jak Ciebie straszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) żyję ale czasu mało ;) sałaty za stronki itp eeeeeeeee taki brzuch to ja zaraz też mogę mieć - odpalę przyjaciela o imieniu photoshop ;):P widać nawet na poszczególnych zdjęciach że w innym ujęciu inaczej jej brzuch wygląda i tam gdzie siedzi lekko pochylona do przodu - przecież wtedy nawet na najszczuplejszym brzuszku robią się \"zagięcia\" - ona ich nie ma ;) Ciastek trzeba dobrze ochrzcić kanapę żeby się dobrze spało ;) czekam na fotki niecierpliwie a angliki wcale nie lepsi niż beldzy ;) Hugo mnie w zeszłym tygodniu męczyły porąbane sny - nic strasznego ale gooopie jak nie wiem to tak na bieżąco ,z tego co widzę ;) resztę nadrobię później i na razie spadam znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przywitam:) ja coś nie pamiętam co mi się śni... ale nad morze to bym sobie już pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ nad morze to i ja bym pojechala-moze byc zimno byleby nie padalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym do jakiegos parku rozrywki,pojechala hihi ale one dopiero od kwietnia otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kwietnia juz blizej niz dalej:D Wiosne mam dzis na calego:Dnawet pranie na dworze dynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała przerwa w zajęciach to zajrzałam ;) i co widzę? nikogo nie było od rana ?? a myślałam że trochę poczytam leje u mnie i przysypiam z lekka , nie wiem ile kaw już wysiorbałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee co jest ??? przed chwilą ostatniego posta jakiego widziałam to był Izuni z 10:28 a teraz jest więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babyyyyyyyyy no chata doprowadzona do porzadku, jutro tylko przelece odkurzaczem ufffffffffffffff,stary musi ciut drzwi podregulowac i skombinowac mi jedna polke bo miejsce jest ino plyty brak (nie to ze nie dali) byly wszystkie polki ale mam mozliwosc zrobienia dodatkowej :p jutro sfoce i posle Wam, pudelko jak nie mam nowego maila do Ciebie ciotka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby slepota kafeteryjna znow panowala? ;) dzieki za salate i ziola :) jak juz jestesmy przy snach to mi ostatnio snia sie na przemian albo wc albo cytryna c3 :o Ciastek czekam z niecierpliwoscia na foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja widze ze czesc postow usunieta...............buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam wszystkich postów na pamięć więc nie wiem co zniknęło.... ale pomarańcza faktycznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila pestka byla na stronie pierwsza teraz jest pudelko, co jest do ch......................a wafla 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×