Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

patrz...teraz ja rozpoczynam stronę!! a przeciez Ciastek i ty byłaś przede mna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam,że Ciastek tez się pytała dlaczego posty lecą.... ciekawe dlaczego nie chcą napisać dlaczego i czyje posty kasują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam super diete :) od specjalistow .. i sie dziele z wami :D Przedstawiam poniżej dietę, która opiera się na utrzymywaniu stałej ilości węglowodanów. W dni treningowe mniej więcej na poziomie 2-3g na kg masy (zależnie od typu sylwetki, metabolizmu, itp.). Taką ilość należy przyjąć za bazową. Gdy utrata tłuszczu będzie zbyt wolna należy zmniejszyć ich ilość, a gdy zbyt szybka- zwiększyć. W dni wolne \"obcinamy\" ich ilość poprzez eliminacje węglowodanów potreningowych, które w dzień zmagań z żelastwem służą odbudowaniu zapasów glikogenu. Należy wybierać węglowodany o niskim indeksie glikemicznym (wyjątek stanowią węgle spożywane po treningu). Do takich należą: płatki owsiane, brązowy ryż, kasza, pieczywo razowe, warzywa. Najwięcej węglowodanów powinno się spożywać na śniadanie oraz przed i po treningu. Po wysiłku fizycznym należy uzupełnić zapasy glikogenu (carbo, banany, sok, itp.). W przedostatnim posiłku dnia powinno się zjeść posiłek na bazie białka z ograniczona ilością węgli, np. z warzywami o niskim IG (albo całkowicie bez węglowodanów). W ostatnim posiłku dnia rezygnujemy z węglowodanów całkowicie, wybieramy wtedy same białko, można dodać do tego odrobinę \"zdrowych\" tłuszczy w celu spowolnienia trawienia. Ilość białka należy utrzymywać na poziomie ok. 2,5g na kg masy ciała. Jego główne źródła w tym czasie to: piersi drobiowe, białka jaj, chudy twaróg, ryby, odzywki białkowe. Należy unikać łączenia dużych ilości tłuszczy z węglowodanami. Ich głównym źródłem powinny być: tłuszcze pochodzenia roślinnego, oliwa z oliwek i z pestek winogron, ryby. Wszystko to należy rozłożyć na 5-6 posiłków w ciągu całego dnia. Tak duża ilość ma na celu zwiększenie tempa metabolizmu. Przykładowy jadłospis może wyglądać następująco: 1. Płatki owsiane na mleku lub wodzie + jaja. 2. Pieczywo razowe, pierś z indyka, warzywa. 3. (Przed treningiem) Ryz brązowy, pierś drobiowa, warzywa. 4. (Po treningu)Banany + WPC 5. tuńczyk w wodzie, oliwa z oliwek, warzywa. 6. Chudy twaróg, oliwa z oliwek. DO GŁÓWNYCH PRODUKTÓW NA LOW CARB MOŻEMY ZALICZYĆ: BIAŁKO: Mięsa chude: pierś z kurczaka, pierś z indyka, wołowina, cielęcina, tuńczyk, panga, dorsz, mintaj Mięsa tłuściejsze: mintaj, udo z indyka, udo z kurczaka Jaja, ew 1 raz na noc twaróg WĘGLOWODANY rano i okołotreningowo: Ryż brązowy, ewentualnie biały, makaron najlepiej razowy, kasze, płatki owsiane, ew. 1 raz pieczywo żytnie pełnoziarniste TŁUSZCZE: Oliwa z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron, tłuszcze rybie W porach porannych mogą być orzechy, bądź słonecznik Do tego wszystkiego należy dodać aeroby. Długość ich trwania - zaczynamy od 30 minut 3x w tygodniu stopniowo zwiększając ich długość do max. 60 minut oraz ich ilość (zależnie od stopnia otłuszczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na to ze jem za duzo weglowodanow , i zamiast spalac tluszcz spalam weglowodany .. a do tluszczu jezcze nie dochodzi ---ograniczyc weglowodany --zacznie spalac sie tluszcz :D heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czytania o diecie zrobię się głodna więc na razie odpuszczę poczytam jutro przed śniadaniem ;) dalej cuda na kiju z postami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to poczytałam zaległości dzisiejsze (mam nadzieję że widziałam wszystko) Euforka niezłe sny Ciastek no już się doczekać nie mogę foty Pudełko nie jaram ,nawet drinka odmówiłam w niedzielę , to już choroba ;) oj kwiecień już niedaleko i święta za pasem a nad morze też bym sobie pojechała a w listopadzie moja starsza córa jedzie na wycieczkę na tydzień do Aberdovey , nad morze właśnie wiem już teraz bo trochę kasy trzeba zapłacić i zrobili plan płatności w ratach już od teraz w sumie to nie taka zwykła wycieczka tylko coś w stylu zielonej szkoły - jutro mam spotkanie z nauczycielem to się podpytam coś i będę teraz przeżywać przez osiem miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu się uda być pierwszemu na stronce (bo z tego co czytałam to się zmieniało) i na dziś dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam robotke i sie teraz relaksuje:P z lampka czerwonego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nabroil , nie nabroil jedna z uzytkowniczek prosila o wykasowanie jej postow z roznych tematow miedzy innymi w tym takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temat najwiecej postow tez zostal skasowany? bo widze, ze mi sie lista tematow skurczyla z 2 do 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac jutro juz sroda, czyli moj ulubiony dzien tygodnia.. ;) 😴 dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nasze posty sa tylko do 27 luego?? gdezie reszta????? o maaamooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hahahaha slepota mnie dopada ... cyrki .. skonczcie juz kasowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) wreczam salate komu sie nalezywidze ze wczoraj tu cyrki byly ! Jak ktos chce usunac wlasne posty-prosze bardzo:D ale nikt niema prawa naszego topiku skasowac !!!!!!! Mi dzis sie snilo ze bylam na stacji w Warszawie hehehe-a w zyciu w Warszawie nie bylam:D Ciastek czekam na fotki od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dieta interesujaca-tylko ja na samo slowo dieta zaczynam jesc podwojnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) cyrki nadal są - przed chwilą post Hugo z 8mej coś tam był pierwszy na stronce następnej ja tylko mam nadzieję że nam topik przez to nie zniknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×