Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przeszukałam wszystkie swoje źródła na różne sposoby i nie znalazłam dżizaaaaasssss śnieg z lekka prószył przed chwilą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze licznik spada:P Pestka poszukam czy moj program sciagnie ta piosenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo krotko bede zyla ahaha # Przewidywana data śmierci: 14 luty 2044 # Nastąpi to za: 34 lat, 11 miesięcy i 10 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: szpital • mróz • samobójstwo hahaha pewnie zamarzne gdzies na jakliej syberii hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu M zostalooooo 13 lat, 9 miesięcy i 2 dni buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja: dożyjesz dokładnie 63 lat, 7 miesięcy i 6 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: wojna • praca • alkohol pewnie w czasie wojny bede robila za roznosiciela alko i sie zapijja na smierc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo bedziesz prowadzic bimbrownie i wybuchnie bueehehehhe zrobilam dla rodzicow i wyszlo ze juz dawno powinni nie zyc heehhe ... niezle niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak bede miala 40to zostane wdowa .. o ja pierdziuu :( to cos podobnie jak moja tesciowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie znalazlam:( hehe to teraz ja System podaje dane w trzech wariantach: neutralnym, optymistycznym oraz pesymistycznym. Aktualny jest neutralny - wg niego dożyjesz dokładnie 70 lat, 5 miesięcy i 9 dni Przewidywana data śmierci: 2 luty 2049 Nastąpi to za: 39 lat, 10 miesięcy i 29 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: mróz • powietrze • pokarm zostane bezdomna i umre z glodu i mrozu:D hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja będę mieć 76 lat,6 miesięcy i 4 dni jak zejdę :) Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: mróz • ogień • wypadek hmmmmm.....czyli mroźną zimą będę miała wypadek (np samochodowy) i zginę w ogniu ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah cos ten mroz nas przesladuje aahahahhahhahahha nie nie wierze .. ale robilam to jakies 5 lat temu .. i o samo wyszlo .. je M szybciej kipnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to jak twój już się przeniesie na ten lepszy świat to ty se wtedy młodszego znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie mlodszych nie lubie bo to barany :D poszukam se jakiegos dziadka z duzym testamentem buehehheheh co zaraz ma tez kipnac :D a potem to se sama poradze hihhihihiihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniapoki Twoja hehehe Mi wyszlo ze swojego tez przezyje hehehe potem na starosc zalozymy topik na kafe o wdowych;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to biorę tą sałatę!! dzięki!! ;) Pestka mi narobiła smaka na kuraka i też dziś na obiad miałam kuraka z grilla,ale z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System podaje dane w trzech wariantach: neutralnym, optymistycznym oraz pesymistycznym. Aktualny jest neutralny - wg niego dożyjesz dokładnie 61 lat, 10 miesięcy i 15 dni Przewidywana data śmierci: 28 grudzień 2039 Nastąpi to za: 30 lat, 9 miesięcy i 24 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: upał • powietrze • pokarm ja to zejdę w jakiejś Afryce ;)zjem coś niestrawnego i wysadzi mnie w powietrze albo jako pokarm dla lwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mojego Przewidywana data śmierci: 30 lipiec 2022 Nastąpi to za: 13 lat, 4 miesiące i 26 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: wojna • powietrze • pokarm za te 13 lat taka stara jeszcze nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity,ale Pestki \"chop\" też ma za 13 lat zejść!! znaczy jedna przepowiednia dla wszystkich facetów przynaleznych do dziewczyn z tego topika!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×