Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no średnio wesoło.....koleżanka przyjeżdża,bo jej pies będzie miał dziś wieczorem operację już mam przygotowane martini i DUŻO chusteczek dla przyjaciółki,bo pies na noc zostaje u weta w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas powazna operacja Izunia??? mialo dzis padac,ale troche pokropilo i wypogadza sie wlasnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa w sobote bylam na karuzeli , tak mnie wytrzachalo ze cala w siniakach jestem heheheh .. a na kolanie krwiak :D ot stara i goopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowa Ciastek zamiast proszku do pieczenia można użyć sody oczyszczonej - ciutkę mniej niż sypiesz proszku i gratuluję 5kilo !!! :D u mnie tylko 2 mniej pokazuje ale mam to w doopie :P dobrze się czuję tak jak jest (nic nie za ciasne nic nie za luźne to co się będę :P ) Mindy zanim popracujesz to można jakiś zestawik który będzie podkreślał to co już wypracowałaś a i będzie pasować po zakończeniu projektu \"nowa figura\" :) a Pestka dobrze gada - zawsze jest dla kogo się wystroić ! dla siebie przede wszystkim ! Euforka trzymam kciuki za jakieś dobre wieści od weta ❤️ Izunia kciuki też za piesa znajomej ❤️ Pestka to była karuzela czy sala tortur ? ;) u mnie pogoda ma się zepsuć :o ma padać przez kilka dni pod rząd na razie sucho ale słońca ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pies ma już 11 lat....jest podejrzenie raka jądra,będzie kastracja denerwuję się tak jakby to mój pies szedł na operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huugolina
Izunia to trzymam kciuki za operacje-oby wszystko dobrze sie skonczylo ! Ja tez mam slonko ale chmurki co chwile je zaslaniaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia niezly zapas zrobilas ale nie dziwie sie, trzymam kciuki zeby operacja sie powiodla ❤️ sama dzis troche stresu przezylam.. pojechalam do weta opisalam jak wygladaly ostatnie 2 tyg skierowala mnie na przeswietlenie calego kregoslupa do innego weta Pojechalam od razu, ludzi tam, ze szok. 1,5h czekania Zrobili spajkowi 3 foty, oczywiscie mozecie sobie wyobrazic jak tego mojego stracha wsadzalismy na stol... i to 3 razy Lekarz powiedzial, ze nie widac zadnych zmian, guzow, narosli itp wiec to jest dobra wiadomosc :) Zla wiadomosc to taka, ze to jednak sprawy neurologiczne czyli cos z mozgiem. Mogl miec jakis wylew :( To opinia tego ktory robil zdjecia a jutro znowu jade do tego weta co mnie wyslal na zdjecia wiec zobacze co ona powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13000 :classic_cool: |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka prosze :) 🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻🌻 :) 🌻 a no nie wiem czemu pustki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 Pudelko witaj po wakacjach;)hihi Izunia napisz jak tam pies po operacji? Euforka i nie da sie juz Spajka wyleczyc? Mimo wszystko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka mam nadzieję,że uda się Spajka wyleczyć jakimiś lekami.....teraz są duże możliwości!trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz co z Byronem..... pies jest już po operacji,ale nadal pod opieką weta,odbieramy go dzią ok 18 o 1.40 w nocy wet przysłał sms-a,że już po zabiegu i Byron spi ,a szczegóły rano dziśiaj rano dowiedzieliśmy się,że miał na jądrze początek raka,wg weta będzie dobrze,choć pies podczas zabiegu miał zapaść,ale udało się go z niej wyciągnąć (niestety afgan ma już 11 lat,więc wszystko jest możliwe) Lila chodzi osowiała,bo jej Byrona brakuje.....moje gówniary olewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...................no to 20 000 stuknęło !!!!....................... \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj dziekuje za niezla porcje zielonego :D Izunia dla Ciebie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dobrze, ze operacja sie udala :) Powiedzieli mi wczoraj, ze spajka do sie calkowicie wyleczyc wiec jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×