Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia limitowe 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 🌻😘🌻😘🌻^😘🌻 Euforka napewno da sie Spajka calkowicie wyleczyc-skoro tak lekarz mowil wiec trzymam kciuki:) Izunia oby tamten psiak szybko odzyskal sily ! Bylam dzis w Roermond na zakupach i nogi mi zaraz odpadna chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, zalamac sie mozna :( bylam u mojego weta z tymi zdjeciami i ona mowi, ze widzi tam ucisk na kregoslup wczoraj ogladalo zdjecia dwoch wetow (tam gdzie robili mu zdjecie rtg) i nie widzieli zadnych uciskow. Ja juz sama nie wiem co o tym myslec :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazala mi przyjsc za tydzien, podala ten sam lek co dwa tyg temu i przepisala tez jakies leki homeopatyczne ktore beda podawane w zastrzykach ale od przyszlego tygodnia. Ja juz sama nie wiem co mam robic Wczoraj mi powiedzieli, ze wystarczy podac spajkowi serie lekow w miejszych dawkach ale czestszych zeby poprawic krazenie krwi i powinno pomoc a tu znowu inna diagnoza ryczec mi sie chce bo stoje w miejscu ciagle to samo zaraz znowu miesiac ucieknie a spajkowi choroba postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjjjj euforka .. co gadac , idz do jeszcze innych wetow .. az pottwierdzi ktos cos i wyleczy a nie takei sranie w banie kazddy co innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj stary wczoraj zabral sie za czyszczenie kompa, kuzwa nawet strony otworzyc nie moglam,dziad jeden zlom,potem instalowal programy.niby lepiej dziala ;-) euforka jesli masz jakiegos innego weta idz i potwierdz diagnoze ,nie ma co czekac,nawet pojechac do innego miasta-moze Izunia Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiscie polowy zakladek ulubionych nie mam, bo stara i durna zamiast zrobic export to ja import zrobilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zle spalam, bardzo zle co chwile sie budzilam caly czas mysle o spajku :( poszlabym do innego weta ale zdjecia zostaly u tej co wczoraj bylam bo mnie poprosila o to. Odda mi je ale chciala na nie jeszcze papatrzec. Mysle sobie, ze moze chce sie z innym wetem skonsultowac, poradzic. Wydaje mi sie, ze gdyby to byl ucisk na kregoslup to on chodzilby tak caly czas a zdarza mu sie zle postawic lape w momencie gdy jest rozkojarzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka:( mimo wszystko idz jeszcze do kilku innych-bo wyglada ze co lekarz to inna diagnoza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Euforka ❤️ ja nie poradzę nic innego - jeszcze konsultować z innymi ,może ktoś potwierdzi jedną diagnozę i sposób leczenia a ucisk na nerwy , na kręgosłup nie musi być ciągle taki sam (chodzi mi o to że piszesz że chodziłby tak cały czas)- mojemu bratu też raz było lepiej że tylko bolały go plecy a raz było tak że ucisk powodował i ból i paraliż nogi no ale to nie musi być tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina za stronkę jeszcze i czekam na fotki Lasencje ! ;) rany jakie lenistwo mnie ogranęło - kilka dni wolnego i się rozlazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje :) Eternity no mozliwe. Mysle, ze poczekam jeszcze do wtorku. Przy wizycie odbiore zdjecia, zobacze co powie. Jak bede miala zdjecia to bede myslec dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzymam kciuki za Spajka,niech wreszcie postawią prawidłową diagnozę i zaczną go leczyć!! pamiętasz,mój wet stawiał że to zaburzenia neurologiczne a nie ucisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byrona odebraliśmy wczoraj po południu,był jeszcze lekko skołowany po narkozie wet mówił,że jeżeli nie będzie miec apetytu p[rzez 1-2 dni to sie tym nie przejmować.....a tu niespodzianka!! pierwszy stał do michy i aż się trząsł jak wcinał mięsko :D wg mnie szybko dojdzie do formy,wasze kciuki pomogły!! dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz z przyjaciółką będziemy Almę robić,bo ogon to ona ma makabrycznie zarosnięty......no i trzeba jej te włosy doprowadzić do jakiejś jednolitej długosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia pamietam dlatego wlasnie tak sie cieszylam jak stwierdzili, ze uciskow nie ma i ze to ten problem neurologiczny. To da sie wyleczyc A jak jest juz jakis ucisk to chyba nie :( Ciesze sie, ze Byron wraca do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniadobrze ze psina staje na nogi Euforka badz dobrej mysli❤️ Wyslalam Wam wstepnie pare fotek-jeszcze mam duzo hihi wiec jeszcze Wam dosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dobrze że psina wraca do siebie :) Euforka myśl pozytywnie :) myśl że będzie dobrze a nie że nie chcesz żeby Spajk chorował - to taka mała podpowiedź po tym jak przeczytałam początek ebooka od Pestki , trzeba myśleć w tym kierunku :) nie mam czasu czytać jej dalej ale już ten fragment daje małego kopa ;) i myślę że coś w tym jest Hugo foty super ! odpisałam na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , jakoś nie czuję że się święta zbliżają tyle że kartki zrobiłam i wysłałam na inne ozdoby (w domu) nie mam jakoś weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mow eternity, ja tez swiat nie czuje,chyba komunia zyje juz, poza tym w piatek ruszamy z malowaniem chaty hehehe -2 dni przed siwetami buhahahaha (trzeba miec nasrane w glowie) no ale mala chata to mam nadzieje szybko pojdzie, na swieta nic specjalnego robic nie bede kurde odchudzam sie odchudzam i konca nie widac, na diecie od pudelka leb mnie boli i non stop zrec mi sie chce nooo,ale moze dlatego ze za kilka dni bedzie @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy dobrej organizacji pracy się wyrobicie Ciastek :) dziś i jutro można jakieś drobiazgi zabezpieczyć/wynieść/przestawić a samo malowanie to chwila-moment ;) i wytrwania w diecie życzę :) Pestka nie rycz ! 😘 ja w sumie też nic nie robię - nie wiem czy ktoś przyjdzie , czy my pójdziemy pewnie się dowiem w ostatniej chwili że się wszyscy ze starym w pracy już poumawiali co i jak 😠 bo ja to naklejka na butelki jestem, mi się tylko oznajmia a nie pyta o zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarudziłabym Wam jeszcze ale za duuuuuuuużo tego jest a jak na francę i zołzę przystało pojojczę staremu nad uchem albo focha strzelę - coby koledzy nie zazdrościli mu że ma taką grzeczną żonę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×