Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ pestka fajne te butki, takie troche babcino-kosmiczne :p,ale fajnowskie Martoszka zdjecia widac ze lepsze, ale Tobie trzeba bylo zalozyc jaki kombinezon roboczy do prac polowych hehehe ;-) no iiiiiiii........ malowania czas zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kuwaaa jakie babcinee?? hhahaha nie no sa onne niz zwykle :P ale naprawde teraz taka moda ze ja pitole jakie nbuty weszly but niby normalny a obcas taki wielki z konca buta idzie pionowy jakby nie pasowal .. no i koturny znow wchodza hehehe .. fajne niektoree fajnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek co bedziesz malowac? ja jak zwykle nie w temacie:P Pestka butki sa swietne:D Martoszka widac ze jakos zdjec jest lepsza-dzieki za fajne fotki kobiety pracujacej;) Tym co juz dzisiaj wyjezdzaja na swieta zycze smacznego jajka i mokrego dyngusa:D Podobno dzisiaj ma byc u mnie 24 stopnie:D hihi zobaczymy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedne buty na koturnie jeszcze w zeszlym roku kupowalam hihi zreszta nie musze byc modna:Phihi aby mi wygodnie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa chate:) Euforka glodnemu chleb na mysli hihihi ;) a o jakie jajka lub czyje Ci chodzilo;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaa juz korytarzyk i kuchnia pomalowana :p, teraz R za sufit sie wzial w naszym pokoju, ja czekam az mi wokol okien pomaluje i umyje te okna bo firany juz sie mocza ;-) u nas po stronie tv bedzie pomarancz ale nie ciemny reszta zolte, u malej bedzie taki fileto-roz tez jedna sciana i reszta zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) już od rana bez gadania bierz się do jaj malowania maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku ;) Zdrowych , pogodnych i wesołych świąt wszystkim życzę !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka no niezła z Ciebie traktorzystka ;) próbowałam odpisać na maila ale się coś franca zbuntowała i jakieś problemy mi pokazuje :o Ciastek szybko Wam idzie Pestka butki są super ! ja za modą nie nadążam i czasami nie zamierzam patrząc na to co proponują :P Hugolina dobrze mówi - aby mi było dobrze :) co do włosów i tęczy na głowie ..hmmm ... też mam kolorowo teraz ciemny brąz , płomienna miedź , mniej płomienna miedź i jakiś blond i przy okazji jestem zła - ta dziewucha która się nazywa fryzjerką nie umie fajnie ściąć włosów , zrobiłam tylko pasemka żeby stopniowo rozjaśniać do blondu dobrze że nie chciałam nic krócej bo powiedziałam że zapuszczam ale chciałam też żeby mi podcieniowała , wystopniowała czy co tam się kuźwa robi żeby te odrastające włosy miały jakiś kształt, lekkość i wogóle wyglądały zjadliwie , podcięła tylko końcówki ale też tak jakoś na odpierdol załamka normalnie 😭😭😭 myślałam że będzie coś fajnie bo znajoma była u niej i dość fajnie wyszła - tylko ona ma długie włosy i może dlatego ... w pizdu nooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem po kawę (kolejną ) szwędam się już od 6tej bo się przebudziłam jak T wstawał do pracy i ni chu chu spać dalej ale filma sobie obejrzałam ;) "someone like you" - takie babskie romansidło z Ashley Judd i Hugh Jackmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eternity znam ten bol hihihi .. kolorowo bedzie na wielkanoc ahhahahha :D na glowie :P ja tez za moda n ie lece .. te buty nie wiem czy modne mi sie podobaly :D baba sklepie siedziala jak pojeeeebbaana .. rzucila buty skarpety w kolo siebie miala chyba z 20 par butow i jez mierzyla co chwile hihi potem nawet ich nie odstawila bo chba juz nie wiedziala gdzie staly bueeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odstawiania butów na półkę jest obsługa sklepu ;) Pestka totka wyślij jakiegoś - gówno na kasę się śni i ogólnie na dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio?? no mojemu jakies 2 dni temu sie gowno tez snilo hahahah noooo ciekawe ciekaweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ ja z tych co na swieta wyjeżdżają,więc już dziś chciałabym złożyć życzenia Wam wszystkim i każdej z osobna :) Wielkiej Nocy czas nadchodzi, Cały dzień się każdy głodzi, By móc jutro o poranku Siąść za stołem przy śniadanku. Zjeść kosz cały z jajeczkami, Zającami i kaczkami. A już następnego ranka Wiadrem wody zlać baranka! Wesołych,zdrowych i jajecznych Świąt Wielkiej Nocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity masz glowe wielkanocna ;) moze teraz taka moda? a tak na serio to nie dziwie sie, ze masz wkurwa ja do fryca nie ide te moja zwolnili, nie wiem gdzie jest a tu tej co bylam ostatnio to porazka i czlowiek jeszcze musi za to placic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frencza sobie wlasnie robie na pazurach :) aaaaaaaaaaaaaaaa hihi juz w domu jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie z lapkiem stalo glos jakis cichy :o moze cos sie z glosnikami stalo albo cos przestawilam a ze mam viste to badz madry i pisz wiersze.. nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Ciastek zapierdzielacie jak małe samochodziki z tym malowaniem :D tęczę mam na głowie bo im bliżej głowy tym jakby mniej farby z kolejnych farbowań wstecz więc szybciej się rozjaśniają najwolniej łapie końcówki jak układałam teraz włosy po swojemu po myciu to zobaczyłam jeszcze że mi grzywkę z lekka spieprzyła 😠 kiedy ja znajdę taką naprawdę swoją fryzjerkę ??? 😭 jak na razie zwiększa się lista osób którym NA PEWNO I ZA ŻADNE SKARBY NIE DAM dotknąć więcej swoich włosów !!!!! chodzi mi po głowie jeszcze że pójdę kupić sobie sama rozjaśniacz (już nie raz tak robiłam jak schodziłam z brązu do blondu) a nawet dwa - jak nałożę teraz to to co już jaśniejsze zrobi się jeszcze jaśniejsze a to ciemne będzie służyć jako pasemka na blondzie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😭 zaczynam wariować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×