Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie nie ogladalam .. no jo na zywo wyglaca ryzej heh ... ciastek co co ... czekaj no ja ci powiem zebys tak nie przezywala .. jo i welosych swiat Mindy i wwszystkim ktore dopiero po swietach zawitaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co przezywa cooooooooooooo :p dla eternity calkiem dobrze w ciemniejszych kolorach, jak euforka mowi,ale na tym jednym zdjeciu zupelnie nie widac ze cos jest zle ot i wsio a u Ciebie,tak pisalas o tym irokezie ze myslalam ze rzeczywiscie masz tam jakis zotlawo-pomaranczowy czerep ;-) a na zdjeciu ledwo co widac trzeba dobrze sie przypatrzyc ja w n-pnym tygodniu ide do fryca z mala, malej grzywke a ja postopniuje i wycieniuje leb na dluosci wlosow i nie bede robic grzywki sobie a pomaluje sama na czarno-czerwono :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie jaja juz pomalowane(wczoraj dzieci) moze nie doskonale ale samodzielnie to robily wiec sa piekne ;) dzis troche pospalam bo mam tylko 2 salatki do zrobienia bo na pierwszy dzien do rodzicow idziemy,wiec podziele sie nimi a na drugi na troche na wies do meza brata :) aaaaa sernik oczywiscie sie udal doskonale,corka juz konsumowala i stwierdzila ze pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Mindy szerokiej drogi i smacznego jajka:) Wczoraj wieczorem bolalo mnie troche gardlo a dzis masakra:O nawet sie nie odezwe-wychodzi ze na same swieta mnie rozlozy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo wspolczuje na swieta sie niezle zalatwilas kurde a u nas pochmurno i chlodno....zaraz pewnie bedzie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u nas zapowiada sie upal ... bo juz jest cierpelkoooo .. jo nic nie mam ani sernika .. a ni karpatki .. ani nawet jaaaaaaaaajjjjjjjjj buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Kto ty jesteś ? Jajeczko Jaki znak twój ? Żółteczko Gdzie ty mieszkasz ? W skorupce W jakim kraju ? W kurzej dupce ;) Wesołego jajka ! szerokiej drogi Mindy i wesołych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo i 🌼lecznicze toś się zaprawiła oj no przeżywam te włosy bo miałam nadzieję na świeżą fryzurkę na święta (i w ogóle dla lepszego samopoczucia) bo po to w sumie do fryzjera poszłam (kolor to dodatek żeby zejść do blondu) a wyszłam od niej tak samo praktycznie jak do niej weszłam z tą różnicą że w paski no to się wkurwić można jak się okazuje że wyglądasz tak samo i jak sobie uświadomisz że mogła je całkiem zjebać jakby je jednak bardziej zdecydowanie potraktowała nożyczkami ale koniec o włosach ! (moich) już się namarudziłam , wyżaliłam ,ciśnienie zeszło i zbieram odwagę żeby pójść do kolejnej fryzjerki Martoszka niecierpliwie czekam na efekt po Twojej wizycie u fryzjera - ciekawam jakie to zmiany Ciastek pokaż po wszystkim foty nowej chałupki :) Euforka nie obejrzałam do końca tego filmu ale z kuchni słyszałam jak się T zapytał mojej starszej -"i co ?poryczałaś się ? " a Spajk wyzdrowieje :) ❤️ bądź dobrej myśli -skoro złe myśli przyciągają złe to trzeba myśleć pozytywnie! na sernik cieknie mi ślinka :P wirtualny też dobry :):D kurde chciałam kupić ten gotowy zmielony ser do sernika ale jak byłam jednego dnia w polskim sklepie to nie wzięłam a potem w czwartek już nie było a niezmielony mają w takich malusich kawałkach kurna i jakiś taki niespecjalny na sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszlam na latwizne i kupilam w polskim sklepie 3 rodzaje ciast, az dziwo mieli taki wybor i to widac swiezynka ,ledwo dolazlam do chaty bo ciasta w kartonikach musialam na rece niesc a jeszcze reklamowka :p jeszcze sciana i sufit ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kartonikach to u nas mają te do upieczenia mieszanki z gotowych tylko raczej pączki , makowiec chyba był ale trafiłam na ostatni i taki nie teges już :p i bułki słodkie ostatnio były więc raczej mi pozostaje pieczenie nad którym się zastanawiam :P jadem na zakupy może se co upoluję ;) a pogoda pikna dziś - ciepełko (nie wiem ile pokazuje termometr , jakoś nie spojrzałam ) a wczoraj lało miłej soboty i nie przepracujcie się przy świątecznych przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koszyczek z jajcami zrobiony:D a na zakupy swiateczne jeszcze sie nie wybralam:P Pestka wczoraj u mnie taki upal byl a dzis mam jakies 21 stopni i raz pada a raz slonko swieci:P Glowa mi peka i niemam juz checi na nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wam dobrze ze macie takie ciepelko u mnie 9st. i wiatr wiec odczuwalna jeszce mniejsza noramalnie nie wiem co jutro mam nalozyc jak bedzie tak zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim widzę,że głownie temat malowania poraszuna;) jedna ściany maluje,drugie włosy malują a trzecie jajca ja dziś tylko ze święconką poszłam,reszta \"robi się\" bez mojego udziału z ciast jest sernik,jabłecznik,babka piaskowa,rurki z kremem i jeszcze parę innych - chętnie bym wam wysłała po kawałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny obejrzałam wasze fryzy przyrzekam,że po waszych opisach spodziewałam się czegoś strasznego! rozumiem,że macie "ale" co do efektu,bo coś innego sobie wymarzyłyście,ale nie jest tragicznie :D następnym razem będzie już tak jak chciałyście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...Pestka :) jestem tu na radiowym necie....a zasięg taki,że wszystko ładuje się wręcz godzinami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Izunia🖐️:D nie rob mi smaka tymi ciastami hihi Poszlam na latwizne i kupilam gotowe ciasto-ale belgijskie bo do pl sklepu mam daleko Slonko wreszcie sie u mnie rozswiecilo i mam 25 stopni hihi Martoszka wysylam dla Ciebie uciekam salatke robic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radia wlaczyc jakos nie moge pisze:zabroniony dostep hihi nooo ja juz wszystko zrobilam,posprzatam w kuchni,umyje se glowe i walne paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×