Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Pestka burza była u mnie rano ale taka słaba , szybko przeszła i nawet mocno nie lało a teraz słońce świeci Euforka trzymam mocno kciuki za Spajka i za jakiś konkretny obrót spraw ❤️ wyzdrowieje psiak :) Pestka ale masz fajnie z tą temperaturą wkurwa nie zazdroszczę , sama kogoś rozwalę jak mi się pod rękę nawinie 😠 nogi mi w tyłek włażą - zabrałam córę (musiałam w sumie obie bo T w pracy) na urodzinowe zakupy ,trochę żeśmy złaziły centrum i ja jakaś chora chyba jestem - nic mi się w tych sklepach nie podoba :o po drugim odwiedzonym już nawet nie zaglądałam na wieszaki ,czekałam aż młoda sobie połazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja ostatnio tez tak mam....połażę,a nic nie kupię,moda się zrobiła jakaś taka szmatława :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zamówiłam Almie legowisko,bo jeden kosz na 2 psy to trochę za mało ;) ciekawi mnie jaka będzie ich reakcja jak legowisko dojdzie,bo to nie kosz a tzw. kanapa dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ ach szkoda gadać - jakbym musiała znaleźć coś konkretnego to bym się chyba prędzej pochlastała(bluzki na przykład nie znalazłam takiej jak chciałam a reszta mnie aż tak mocno za serce nie chwyta :P ) robię się bardzo wybredna na stare lata ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej pestka masz takie ciepelko i wykurwa masz? pomysl u mnie byl dzis przymrozek i rekawiczki juz chcialam wyciagac bo nie dosc ze zimna brama do otwierania i zamykania(szkoda jednak ze nie na pilot ;) )to i kierownica zmarznieta brrrrrr a w dzien najcieplej to bylo chyba ze 12st. i zimny jakis wiatr aja chce cieeeepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🖐️ brrrrrrrrr przymrozek :o trzeba było zakładać rękawice ! kurna u mnie też się coś rozpizgało :o mam nadzieję że niczego nie przywieje deszcz mi humoru nie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzymam kciuki za Spajka Pestkka na wkurw🌻Martoszka troche ciepelka dla Ciebie:) mam saune w domu-dzis byl straszny upal,poopalam sie:D wrocilam z aerobiku i ledwo zyje Dzis dostalam tak w kosc ze jutro na bank z lozka nie wstane:P Nawet druga instruktorka dzis nie wyrabiala hihi a cwiczyla z nami i byla mokra Od jutra u mnie tez ma byc zimno:O ok zmykam pod prysznic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzieki ❤️ przydadza sie te kciuki :) wczoraj po pracy bylismy u jeszcze jednego weta ale w miejscowosci obok, tez robia rtg. Ogladnela zdjecia i mowi, ze ucisku nie widac na tych zdjeciach. Jesli chcielibysmy sie przekonac, ze to ucisk to trzeba do tej kliniki we wroclawiu jechac i tam robia rtg z kontrastem. Dzis moze pojade tam ze Spajkiem zeby go zobaczyli. Choc coraz bardziej przemawia do mnie ten wroclaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka nie jedź w ciemno do tego Wrocławia!!! tam do specjalistów jest kolejka i trzeba się szybciej zapisać,bez kolejki to tylko nagłe przypadki lepiej najpierw zadzwoń i umów się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Iza mam telefon do jednego specjalisty co juz zna przypadek bo ta pierwsza moja wet z nim juz rozmawiala ale nie pojade jeszcze do wrocka chce sprobowac jeszcze tu blizej, na miejscu Teraz sie zastanawiam czy jechac dzis do tego co bylam wczoraj wieczorem czy czekac do przyszlego tygodnia. Moze jednak po tych homeopatykach ktore teraz dostaje bedzie poprawa. Nie chce na wariata co chwile zmieniac lekarza bo to tez nie jest wyjscie z sytuacji. Z drugiej strony reagowac trzeba szybko i dzialac bo jak widac choroba postepuje i nie ma czasu na zle diagnozy :( mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że w przypadku Spajka to wchodzą w rachubę dwie diagnozy: pierwsza,ze to ucisk druga,że to zaburzenia neurologiczne troszku już tych wetów zwiedziłaś.....większość opowiadała się za uciskiem czy za zaburzeniami? może też brać pod uwagę lata doświadczeń tych wetów,bo wiadomo że wiedzę nabywa się wraz z praktyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 4 2 nie widzi uciskow 1 widzi 1 nie chce sie do konca wypowiadac ale raczej leczyla w kierunku neurologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm......ja bym dała zdjęcie jeszcze jednemu wetowi do obejrzenia i jak ten też nie zobaczy ucisku to zaczęłabym Spajka leczyć w kierunku tych zaburzeń,a z tego co pamiętam to jest to do całkowitego wyleczenia :) ale to ja bym tak zrobiła.....to twój psiak więc musisz sama zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym tak zrobila ale nie znam juz zadnego lekarza sprawdzonego tu w okolicy Iza a jak myslisz, czy twoj lekarz moglby rzucic okiem na te zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,że tak! obejrzy i Spajka i zdjęcia.....tym bardziej,że zna już trochę sprawę z tego maila od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w soboty od 9 do 13 lub 14 bodajże do niego nie ma zapisów,trzeba przyjechać i poczekać w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest naprawdę dobry wet i dlatego tam zawsze jest jakaś kolejka....ale najczęściej sa to 3-4 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym on nawet jak ma napisane,że przyjmuje do 14 to i tak przyjmuje do ostatniego pacjenta....godzina się nie liczy,zwierzę ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dobrze raczej sobota u mnie wchodzi w gre sama sie jeszcze nie odwaze jechac autem taki kawal drogi ja wolne moge sobie zrobic, gorzej z k i jeszcze on ma dyzur teraz :( hmm musze z nim pogadac ale to jest mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mego M w robocie gosc zmarl .. pojechal do PL na swieta i juz nie wrocil .. dzizyssssssss 45 lat tylko mial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×