Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) stronkowa sałata Euforka ❤️ nie doradzam bo się nie znam ale trzymam kciuki nadal :) Pestka :( kurde no smutne 🤗 ❤️ szaro mam za oknem , zimno (przynajmniej mi ) i pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się nie chce , humor mam taki jakiś nijaki - ani za dobry ani nie zły ,takie gówno ... i napisałam tego posta a teraz się na niego gapię zamiast kliknąć na "wyślij" :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka smutne to......ale czasem życie takie jest Eternity u mnie słonko i wiaterek......super pranie się suszy w taka pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:O grypa mnie rozlozyla:( glowa mnie tak boli ze nawet tabletki nie pomagaja Pestka :( nigdy niewiadomo co komu pisane... Euforka moze ten wet od Izunii jakas konkretna diagnoze postawi Macie tu na nerwy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina lecznicze 🌼 zdrowiej ❤️ Izunia taaaaaaaaa dobij leżącego 😭 moje pranie w domu schnie :o tyle dobrze że płyn do płukania ma zapach letniej bryzy czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak 2 polakow zgwalcilo dziewczyne w Szkocji? Slyszalam w radiu, ze jeden nie zyje. Zmarl w wiezieniu, ponoc popelnil samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez mam jeszcze jedna fabe .. na weekend hhaah .. i siano bede miala a glowie buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie poznam Cie jak przyjedziesz ;-) ja umowilam sie do fryzjera na poniedzialek,chcialam dzis ale maja zamkniete, a farbne sie moze we wtorek ale sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja nie chciałam cię dobijać!!!!! ale pewnie za to spotkała mnie kara,bo dzis tylko jakieś 18 stopni i zapowiadają,że może pokropić deszcz.......na razie jest słońce z chmurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko bierz laptopa w garść i leć do jakiejś galerii,podłączysz się na dziko ;) Ciastek jak ja wyprostuję włosy to mam taką samo fryzurke jak z linku,tylko przedziałek robie na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, nie moooooze pokropi deszcz,tylko na pewno hehehe idzie od nas a wlasnie pada :p, dobrze Wam tak co macie miec lepiej niz my :p;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zabieram sie za sterte prasowaniaaaa po swietach ;-) a zapomnialam, dzis R wstal o 6,30 zrobil kawe i siedzi przy kompie okno obok niego uchylone i patrzy katem oka a tam jakis leb wlazi przez okno heheheheh, okazalo sie ze pchal sie do nas kot tego naszego sasiada (patafiana) on 2x wiekszy od naszej R mowil ze polowa go wlazla a potem sie zaklinowal R go kapciem potraktowal a syczal pierdzielony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe....ten kot to do waszej kotki w konkury chciał cichaczem ;):D i proszę mi tu swojego deszczu nie przysyłaś!!!! w niedziele podobno znowu ma być cieplutko i słonecznie a już myślałam,że sobier z psami nad morze wyskoczę,bo i tak Izzy do kąpania na niedzielę jest... i sałatę łap!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek fajna fryzurka :) a kolor jaki fajny ! ;) kapciem to ciem się traktuje ;) a nie kawaliera do panny :P Izunia ja wiem że niespecjalnie :) (chyba :P :D ) i jasne , niech pokropi u wszystkich :P solidarność musi być ! i żeby nie było - wcale nic nie zaklinałam żeby się pogoda zepsuła :P na farbę to ja jeszcze poczekam-po następnej wypłacie pójdę do fryzjera i zobaczę co wymyślę/imy już się boję :o Pudełko na lewo całkiem dobrze net ciągnie ;) ostatnio mieliśmy problem z naszym ale znalazł się niezabezpieczony bezprzewodowy w pobliżu :P ale tylko na chwilę skorzystaliśmy [niewinna minka] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ,muszę sprawdzić czy mam na tyle kawy i mleczka do kawy w domu bo przy takiej pogodzie chyba morze się poleje 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on predzej glodny byl i chcial wejsc do budynku a ze drzwi zaperte to okno wynalazl, toc on calymi dniami na dworze ,czeka pod drzwiami az ktos go zawiezie na 3 pietro winda a pod drzwiami jak pierdolnie z lebka w drzwi pana buahhahaha mowie wam cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodny , głodny - już tak nie pilnuj tej swojej kotki-cnotki ;) nio kolor że fajny na zdjęciu to myślałam o sobie :D jakoś Cię nie widzę Ciastkowa w takim blondzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cnotka bo jeszcze nie rozdziewiczona hehehe,dorwalby ja taki i wylomotal az piora by lecialy, kto tylko potem by nianczyl te kociaki :p a mialam kiedys blond hehehehe daaaaaaaaaaaaawno temu ,ale ja sie zle czulam w takim kolorze :p ide w koncu kuzwa prasowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetnie poniancze :-) mam bzika na punkcie kociatek, sa rozkoszne 😍 wszystkie bez wyjatku 😘 nie nadazam za Wami 😭 nawet nie mam czasu czytac nie mowiac o odpisywaniu. niestety tak to jest, czlowiek zapracowany, na neta w pracy za czesto tez nie ma czasu :-( tragedia. z ciekawych rzeczy to tylko ostatnio zrobilam pyszne ciacho na swieta pt Sliwa w czekoladzie . mniam pozdrawiam i spadam bo glowny menadzer sie kreci za mna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Best kurcze zła jestem!!! zamówiłam dla Almy legowisko,miało być 100 na 80,przed chwilą odbieramy i jakieś małe!!!! Psica tylko zwinięta może w nim leżeć :O Dzwoniłam do gościa i się tłumaczył,że on podaje wymiary wykroju materiału!! Ale mnie obchodzi powierzchnia spania,a nie wykrój.....obiecał we wtorek wymienić na największy rozmiar bez dopłaty....chociaż tyle dobrze,że facet uczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×