Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a my tylko co wrocili :p co do komedii \"to nie tak jak mylisz kotku\" macie racje przereklamowana, nudna jak flaki z olejem, my z R dotrwalismy do polowy filmu ....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie robie bananowca tak jak obiecalam. spod i masa juz sie studza a banany dojrzewaja :-) jutro po obiedzie prosze zaczac ustawiac sie w kolejke po ciacho. co prawda mam duza blaszke ale chetnych tez jest zawsze sporo :-D jesli chodzi o polskie komedie, zwlaszcza te nowsze to po Poranku Kojota i Chlopaki nie placza, dobre polskie kino komediowe sie zakonczylo, przynajmniej moim zdaniem. jedynym wyjatkiem bylo Tylko mnie kochaj, z pierwszym lalusiem RP. Ale ogolnie bylo przjemne a mala Michalina nie do przebicia :-) poza tym ogladalam, a raczej przemeczalam ostatnio Nie klam kochanie i musze powiedziec ze bida z nedza, zero akcji, zero niespodzianek, ckliwe od poczatku do przeslodzonego konca, i non stop powtarzajaca sie mysl przewodnia \"nie klam kochanie\" wypowiadana bardziej lub jeszcze bardziej bezplciowo :-P nie polecam. identyczna opinie mam na temat Dlaczego nie :-P zalosne, kiczowate i latwe do przewidzenia. dziecko w podstawowce wymysliloby lepszy scenariusz :-P z lepszych filmow zagranicznych (nie mylic ze swietnymi produkcjami) ostatnio ogladalam Hitmana. podobal mi sie glownie bohater, agent 47, mniam :-D temat filmu tez niczego sobie, o szkolonym zabojcy. troszeczke a\'la Bourne ale tylko troszeczke. tutaj macie mala probke filmu i bohatera :) jest bardzo podobny do Wentwortha ze skazanego na smierc http://www.youtube.com/watch?v=Uh2fYGssoFI jesli lubicie filmy akcji (i Jeta Li) to polecam War i Danny the dog. dobra lece robic mase bananowa. na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best man for a job widze zes obeznana we filmach troszku :) \"nie klam kochanie\"tez lukalam i nie byl super ale ciut lepszy od\"to nie ta. ....\" takie romansidlo :) a co sadzosz o \" twilight \"bo my tu kochamy ten film i naet dalsze czesci,ale ksiazki przeczytalysmy....co niektore oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizes jak ja pisze...ech znowu zaczepiam paznokciami o niepotrzebne klawiszze hihi....prosze wiec o wybaczenie i domyslajcie sie se :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to powiedziala bohaterka Lejdis (calkiem niezlej komedii ostatnich paru lat) - -o kurwa, ja pierdole, kurwa mac! zaczelam miksowac mase bananowa i mikser mi sie popsul, szlag by to trafil 😡 a jutro kolezanka przyjezdza na 12 shit, shit, shit :-P sasiadka oczywiscie nie ma miksera bo po co, ciast nie piecze :-P cos widze ze meza jutro wysle o 10 rano zeby czatowal pod argosem :-P jesli chodzi o twilight hmmm......, widzialam trailer w kinie nawet 2 razy ale mnie nie zachecil do obejrzenia. moze powinnam przeczytac ksiazke? dobra ale dla wielbicielek mam linka http://www.youtube.com/watch?v=E1oQUMrX0E0&feature=related piosenka ostatnio wciaz chodzi mi po glowie. a teledysk jest dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaak lubimy Jeta Li ;) filmy widziałam :) The best a jakiego hipermarketu czynnego 24h nie macie gdzieś w pobliżu? asda ,tesco ? mikser na pewno się znajdzie Ciastek gdzieśta się szlajali ? Martoszka aż tak nieczytelnie nie jest - ja dałam radę przeczytać ;) na dziś pomacham już idę sobie na wygodniejszy fotel 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, asda w sobote tylkok do 10 wiec w ciagu 14 minut ktore nam zostaly raczej nie dalibysmy rady dojechac. do tesco za daleko. ale dzieki temu wczoraj wypatrzylam 3 funkcyjny mikser, z trzepaczka, blenderem i szatkownikiem (chyba tak sie to nazywa) no i maz jedzie dzisiaj na sygnale. tak tu sobie zajrzalam moje drogie, zeby podzielic sie z wami artykulem o duzej zawartosci dobrego humoru. w sam raz na niedzielny poranek. wyszperane na onecie (tak, tez jestem w szoku) Absurdalne skargi brytyjskich turystów Oto najbardziej absurdalne skargi złożone przez turystów w biurze podróży po przyjeździe z wakacji. Chociaż trudno w to uwierzyć, wszystkie przypadki naprawdę miały miejsce i zostały zebrane przez operatorów wycieczek – Thomas Cook i ABTA - opisuje elondyn.co.uk. - Plaża była zbyt piaszczysta. - Od sprzedawcy na ulicy za 5 Euro kupiliśmy okulary przeciwsłoneczne firmy „Ray-Ban”. Zostaliśmy oszukani, bo okazało się, że są podrobione. - Nikt nam nie powiedział, że w morzu będą ryby. Dzieci były zaskoczone. - Opalanie topless na plaży powinno być zabronione. Moje wakacje nie udały się, bo mąż całymi dniami oglądał się za innymi, półnagimi kobietami. - Lot z Jamajki do Anglii zajął nam aż dziewięć godzin. Ciekawe, że Amerykanie mogli wrócić do domu już po trzech. - Ja i mój narzeczony zabukowaliśmy pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami. Tymczasem otrzymaliśmy jedno podwójne. Pociągam państwa do odpowiedzialności za ciążę, w którą zaszłam, a której by nie było, gdybyśmy otrzymali to, o co prosiliśmy. - Porównałam rozmiar naszego dwupokojowego apartamentu z trzypokojowym, który przydzielili państwo naszym znajomym. Był znacząco mniejszy. - W broszurze napisali państwo: „W hotelu nie ma fryzjerów”. Jesteśmy stażystkami tego zawodu. Czy możemy tam mieszkać? - Było zdecydowanie za dużo Hiszpanów. Recepcjonistka mówiła po hiszpańsku. Jedzenie było hiszpańskie. Za dużo obcokrajowców. - Musieliśmy stać w kolejce na zewnątrz, bez żadnej klimatyzacji. - Państwa obowiązkiem jeszcze przed wyjazdem było przestrzec nas przed głośnymi i niekulturalnymi gośćmi hotelowymi. - Lokalni sprzedawcy są leniwi. Zamykali sklepy po południu. Bardzo często miałam ochotę kupić coś właśnie w trakcie tej ich siesty, która powinna być zabroniona. - W czasie moich wakacji w Goa (Indie), byłam rozczarowana tym, że praktycznie każda restauracja serwuje curry. Nie jadam pikantnych potraw. - Jedna z rezydentek hotelu groziła, że zadzwoni na policję, twierdząc, że została zanknięta na klucz przez personel w pokoju. Tymczasem, okazało się, że omyłkowo wywiesiła kartkę „Nie przeszkadzać!” - Zabukowaliśmy wycieczkę do parku wodnego, ale nikt nam nie powiedział, że mamy ze sobą wziąć kostiumy kąpielowe i ręczniki.\" - Dopiero na miejscu okazało się, że piasek nie jest taki jak na ulotce. Na zdjęciu był żółty, a tak naprawdę jest biały.\" - Zostałam pogryziona przez komara. Nikt z państwa nie powiedział, że mogą kąsić.\" ps. jamajka i komar sa najlepsze moim zdaniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) oooooo Pestka to się dopiero szlajała do tej godziny ! ;):D hehe dobre , dobre The best :D moje faworyty to laski topless na plaży,wycieczka do parku wodnego bez ręczników i komar hahaha :D a asdę doradzałam bo u nas dopiero w niedzielę o 16tej zamykają tesco chyba też tak (tam akurat rzadziej jestem bo daleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bananowca dziękuję....odchudzam się ;) uśmiałam się z tych skarg :D fakt- może kogoś zaskoczyć to,że komar gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zapchalam obiadkiem. nawet bananowiec nie wejdzie (spoko, spoko ale tylko przez jakies pol godziny) :D robilam pyszny (jakze by inaczej) sosik pomidorowy ze szpinaczkiem i serkiem mascarpone serwowany z makaronem tagliatelle. maz sprzatnal cala porcje i wyskrobal talerzyk :-) a nie lubi szpinaku i nie je dan bez miesa :-) pomyslalam tak sobie, ze wkleje wam przepis na ta sliwke w czekoladzie o ktorej pisalam wczesniej. wam tez sie nalezy cos z zycia :D http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis29090.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo czesto zdarza mi sie zasiedziec w gosciach ahhaha , przewaznie jak to sa goscie ktorzy zapraszaja na 18 za piec 18 .. taki spontan hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo jutro znow wstawanie sie zaczyna .. pfffffffffff a tak bylo fajnooooo do 1O pospac czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka na katar i za stronke🌻 Oko wyglada dzis gorzej bo juz pol bialka czerwone:Oniewiem z czego to mam:O ale wyglada strasznie Gardlo i migdaly bola:O Dzieki za bananowca😘 Pestka ja tez piec nie potrafie hihi mam tylko 2 ciasta co mi wychodza Od jutra zaczyna sie wstawanie -oj bedzie ciezko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo bedzie ciezko ja tylko dzis z lekka pospalam bo nawet wczoraj rano wstac musialam u nas kurde mroz w nocy.....zalamka mowia ze nawet -5 ma byc,mam nadzieje ze nieeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa hugo starosc nie radosc :p euforka bylas ze Spajkiem u weta w sobote? ide dzis na sciecie do fryza na 18h ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×