Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej wszystkim boze, jak mi sie nie chce isc do pracy :-( budzik przestawialam od 5.45 a zobaczcie ktora jest teraz a ja ciagle w pizamie :-( a za oknem tak ladnie, ptaszki spiewaja, kociaki grzeja sie juz na slonku. buuuuuuuuuuu ja chce wakacje! 😠 dobra, wezme sie i zaraz wstaje z neta. prawie juz wstalam. eh.... przepis na bananowca bedzie pozniej. dobra, spadam do pracy. ale jak mi sie nie chce...... ........... ............ .......... .......... ...... dobrze ze za tydzien usuwam zeba madrosci to dostane tydzien wolnego :-) yes, yes, yes!! dobra juz poszlam, nie ma mnie, zamykam laptopa, ubieram sie....... OK papa wszystkim jak bede miala chwile w pracy to postukam. ok juz mnie nie ma. ale to kafe uzaleznia. dlatego tak dlugo tu nie zagladalam, juz bylo ze mna wzsystko dobrze a tu teraz znowu. ok ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w pizdu wylądował ! 🖐️ :) nie było tak źle z tym wstawaniem znów do szkoły w sumie to przez wolne praktycznie codziennie wstawałam o 8mej ,kilka razy zdarzyło się pognić w łóżku do 10tej a może to ładna pogoda za oknem ? jak szaro to się nosa spod kołdry nie chce wyściubiać Pestka stronkowa - się rozbestwiła koleżanka z tym zaliczaniem :P lecznicze Hugo 🌼 - zdrowiej kobitko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️ The Best hihi poprawilas mi humor:D Slonko fajno grzeje a ja z tym okiem to nie bardzo na to slonko teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam jeszcze wirtualny bananowiec prima klasa ! Pestka nie przejmuj się - ja za to do pieczenia jestem zbyt leniwa że pewnie nawet nie wiem że coś umiem poza tym co najprostsze :D i na katar 🌼 żeby się nie rozwinął no właśnie Euforka , byłaś u weta ? Ciastek ja również czekam na foto :) cholera jak mi wyrywali zęba to wolnego nie miałam 😭- w sumie nie pracuję ale w domu mogło się należeć :P Pudełko znajdź łosia jakiegoś co popracuje za Ciebie a Ty postukaj z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okiem jak z okiem Hugolina - przy chorobach nie powinno się za mocno wygrzewać na słońcu bo od ciepła rozwijają się jeszcze bakteryjki i wirusiki kiedyś mi pediatra powiedziała jak moja młoda zachorowała jak ciepło było i pytałam czy może się na podwórku pobawić - owszem ale tylko w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki za rade😘 Szkoda mi tej pieknej pogody na siedzeniu w domu ech:( Jak mi jutro z drugiej strony na czerwono oko wywali(teraz mam pol) to pojde do lekarza Piecze dziadostwo i wstyd sie na ulicy pokazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u mnie slonko ale nie za cieplo :O wstawac tez mi sie nie chcialo ale jakos sie zwloklam :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo nie napitolone wiec dalam rade szybciutko nadrobic straty a tak wogole to gdzie mindy....znowu baluje,albo na zumbie skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo nawet jak drugie nie zaczerwieni się to leć do lekarza ! na ogrodzie kawałek cienia pewnie znajdziesz ? racja że szkoda siedzieć w domu u mnie 19 stopni w cieniu - przed chwilą akurat zajrzałam pranie schnie dziś błyskawicznie - ciekawe tylko kto błyskawicznie je wyprasuje i do szaf poskłada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze przy tego typu schorzeniach oczu w okularach przeciwslonecznych trza jak juz na slonko mus wyjsc aaaaaa ale wam dobrze 19 stopni w cieniu,ja nie mam nawet tyle na slonku :O co jest do groma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to masz słonko za stronkę u nas się mówiło,że Białystok lezy tam gdzie już polarne niedźwiedzie chodzą ;) na spacerze z psami w krótkim rękawku byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dziewczyny maja rację,jak już musisz na słońce z tym okiem to TYLKO W OKULARACH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka lap stronkowe 🌻 ;) U mnie tez dzis ciepelko :) Ze spajkiem jedziemy w sobote ale teraz ta co bedzie. W te nie moglismy :( A u tego weta w miescie obok nie bylismy bo w koncu doszlismy do wniosku, ze trzeba pojechac do konkretnego, zaufanego, sprawdzonego bo juz dosc zlych diagnoz. Poza tym uslyszalam tez, ze te homeopatyki najlepiej dzialaja bez innych lekow i jakby mu zaczeli podawac cos innego i bylaby poprawa to ja znowu nie wiedzialabym od czego to. Myslalam, ze juz mu pomagaja bo bylo jakby lepiej ale przez sobote i niedziele kiepsko szlo mu chodzenie wiec to tylko chwilowa poprawa byla :( Dzis bylismy na kolejnym zastrzyku, w czwartek dostanie juz chyba ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ❤️ szybko wracaj do zdrowia! Gdzies moze Cie przewialo :( Taka pogoda zdradliwa bywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze dzis musze isc do ksiedza bo mam byc swiadkiem na bierzmowaniu u siostry :) wiec jestem zalatana ostatnio ciagle cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis moj tato ma urodziny wiec po pracy szybko po prezent lecialam a ze bardzo muzykalny jest to dostal miedzy innymi nowe sluchawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
google mnie zadziwi normalnie :D wiecie, ze jest taki program google sktechUp do projektowania, modelowania 3D super prosty i bezplatny :D jak ktos lubi taka zabawe to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Dzieki za ziolo zdrowotne😘jak jutro nie bedzie poprawy to pojde do lekarza bo mam wrazenie ze mi buzia z tej strony zaczyna puchnac:O Prasowanie tez mam bo dyndalo na dworze-ale ja tak nie cierpie prasowac hihi Euforka dobrze zrobilas -idz do sprawdzonego weta -moze w koncu dowiesz sie co ze Spajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek zaczyna mnie bolec brzuch na@ wiec mam juz komplet i wszystko mnie boli i czuje sie do doopy:O ide bo marudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×