Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzieki dziewczyny za pozytywne komentarze na temat mojej fryzury mysle ze jak podtapiruje tyl i troche je rozpizdze to bedzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas dzis slonecvznie ale jakos chlodniej niz wczoraj...taki mrozny wiatr ciastek zdaje sie ze wszystkim wysylalam zaraz sie poprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie to maja problemy :P Mam przewalone, gdyż... Mnie i mojej przyjaciółce podoba się ten sam chłopak i ona ma piękne długie włosy a ja mam krótkie i teraz żałuję że ścięłam a mama mi mówiła nie ścinaj a ja ścięłam a tak to bym miała piękne długie teraz a tak to mam ledwo do połowy szyi :/ na dodatek nienawidzę wszystkich na świecie z wzajemnością, mam małe cycki ale i tak jestem piękna ;D Mam przewalone, gdyż... Bo moja laska mnie rzuciła przez jakiś głupi zrywacz w telewizji gdzie wysyła się smsa a oni odpisują czy masz zerwać z chłopakiem czy nie.;/ głupia dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka dokładnie tak jak mówisz,podtapirujesz troszkę włoski albo nałożysz jakiś kosmetyk \"volume\" aby włosków więcej było i będzie SUPER!!!!!! Pestka no to się przemeczy jeden wieczór twój M na tej imprezie,nie umrze od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpalam dziś pocztę i między spamem i korespondencją od osób znajomych znalazłam maila od obcej mi Joanny z zapytaniem gdzie kupiłam tą kanape dla Almy :D ponieważ dopisała imię psa mogłam się domyśleć,że to dziewczyna z charciego forum.....ale skad ona ma mojego prywatnego maila,ona ma saluki,nie afgana! muszę zrobić wywiad wśród znajomych afganiarzy kto to rozdaje mojego maila ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dla mnie i tak hitem nad hitami pozostanie cytat z Bravo \"wyskoczyła mi gulka nad prawym kolanem,a kila dni temu uprawiałam z chłopakiem petting,czy to może być ciąża? \" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przewalone, gdyż... chciałbym zacząć nowe życie z dala od rodzinnego domu, najlepiej w krakowie... zacząć od nowa, założyc rodzine, znaleźć tam prace i mieć gdzie zamieszka... i żyć własnym życiem i mieć rodzine tak kur*wsko szczęśliwą jak z reklamy proszku do prania gdzie wszyscy sa kur*wsko uśmiechnięci nawet wtedy gdy upie*dolą sobie nowiutką białą bluzke sokiem z malin, trawy czy jeb*nego błota, bo i tak zawsze pojawi sie Zygmunt Chajzer i upierze ci ja na miejscu... nawet na boisku czy w lesie... lub z za pleców wyskoczy ci jakaś laska w różowej koszulce z naczyniem w ręku z napisem Vanish-różowa siła i będzie pie*dolić coś o usuwaniu plam jednocześnie ruszając ustami tak jakby to nie ona to mówiła...(wiadomo o co kaman:) Ale nie moge narazie spełnic moich marzeń bo są jeszcze rzeczy które mnie tu trzymają... a jak juz je pozałatwiam to nie wiem czy starczy mi odwagi by spróbować innego życia w krakowie, czy starczy mi determinacji by spełnic swoje marzenia.... Uff.. ulżyło mi :) z tym proszkiem do prania dobre hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam,że mam wam cos napisać ;) ostatnio ogladałam: Przepowiednia z N.Cage - bardzo fajny,choć jak dla mnie nie postarali się z końcówka filmu Pamiętnik nimfomanki - taki sobie i wg mnie mogli znaleźć jakaś bardziej seksowna aktorkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mam ten film o nimfomance....musze obejrzec jak dzieci nie bedzie bo to jakis widze niezly erotyk hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy erotyk.......raczej historia życia no ale fakt,przy dzieciach raczej nie wskazane ogladać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) lekko szaro mam za oknem i pizga ale prognoza na dziś obiecująca - może się rozwinie ładnie za to na jutro deszcz i potem w ciągu tygodnia ma lać też :o Martoszka odpisałam na @ :) a co na to małż ? podoba mu się ? idę poczytać co pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa takie buty z tą męską imprezą a kobiety pracują tam ? bo w sumie jak kolega odchodzi na emeryturę to tylko z mężczyznami się chce pożegnać ? niezręcznie z tym pogrzebem też - emerytowany będzie miał teraz więcej czasu więc mogli zorganizować to w późniejszym terminie ale wyluzuj trochę Pestka , od razu nastawiasz się na "nie" jakby bardzo nie chciał iść to by pewnie nie poszedł , jak zwykle nie pija dużo i na imprezach zachowuje się jak należy, to co ?, teraz mu rogi wyjdą i poszaleje ?przecież nie ma 5 lat i blond loczków i jak koledzy będą się zachowywać nie po jego to raczej nie będzie ich naśladować , ma jakiś swój rozum odpuść teraz , przed imprezą , niech sobie idzie a po będziesz mogła najwyżej zmyć mu głowę , jak będzie jakiś kac albo cuś to bardziej boli wtedy marudzenie ;) a może będzie wszystko jak należy i tylko niepotrzebnie swoim niezadowoleniem wywołasz jakiś konfilkt (mniejszy bądź większy) uszy do góry i do przodu :) The best dziś nie pomachała ?pewnie stwarza pozory ciężkiej pracy przed kolejną delegacją ;) nad morze w Twoich rejonach Best to ja nie wiem gdzie - ja mogę coś polecić z północnej Walii Izunia koniecznie przeprowadź jakieś investigation - w dobrej wierze lub nie ale tak bez pytania rozdawać czyjegoś maila ? filmów nie widziałam ,o których piszecie (choć nie jestem pewna czy przypadkiem jednym okiem właśnie przepowiedni nie oglądałam ? hmmmm trochę się już pogubiłam ze wszystkim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jo pracuje ZOMBI hihih ...ale nie wiem czy ja ktos zapraszal :D wlasnie mi przypomnial ze idzie na party .. tylko przyjdzie zje i sie wykapie .. hahahha ja wredna mowie ze niech tam mu dadza zjesc :P strajkuje dzis :D hahaha zarcik ... wiadomo ze niech se idzie nie .. ino wiecie ze ja lubie pogadac aby gadac :D a w barze wiem jakim ahah sie juz pochwalil .. zaraz za zakretem :P z 300 metrow od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha....czyli możesz podczas spaceru z dziećmi wstąpić na chwilke do tego baru......oczywiście po soczek dla dzieci :P żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lee e nie bo to taki bar piwny bardziej i tam siwo zawsze jak ide do szkoly z Gabi tam siekiere mozna powiesic hyhyhy eternity odpal gg jak jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak zle czuje, od rana zoladek mi napieprzal teraz deko lepiej,zaraz na zakupy pojedziemy przed impra a potem zaczne juz cos przygotowywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na gości,jakies dwie godziny temu zadzwonili z zapytaniem czy mogą wpaść z winem wino to pretekst,bo chcą psy zobaczyć,a dokładnie to facet z tej pary chce Almę zobaczyć,bo dziewczyna już widziała:) bardzo ich lubię więc dokupiliśmy kolejne wina i przegryzki i bedzie imprezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ryba po grecku pachnie pod nosem :p, a R smazy jeszcze placki nalesnikowe ,jutro bede je zwijac z kielbasa i serem ;-),moi goscie juz w Berlinie a jutro wyjezdzaja do nas ,bosheeeeeeee ile ja mam jutro do zrobieniaaaaaaaaaaa..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z prawdziwego Szopena
ciastek no wyobrazam sobie a ja nic nie robilam kompletnie na komunie goscie odrazu z kosciola do restauracji a potem do domu,tylko najblizsza rodzina zostala do wieczoranikt nie nocowal a to co zostalo kazali zabrac ze stolow i z kuchni....mialam zarcia jeszcze na tydzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam obiad w restauracji, ale wypada gosci zaprosic na jakas herbate do domu,wiec cokolwiek musze miec przygotowane,tym bardziej ze rodzinka z PL bedzie kilka dni u mnie :p, jutro bedzie goracy dzien nawet jak padac bedzie :p a bedzie 😠 no ale co ma byc to bedzie,nie ma co drazyc nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmuszona bylam obejrzec kawalek batmana w tv :O jutro niestety do pracy,ale dzis wolne za to mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×