Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

skoro jesteśmy przy uroczystościach kościelnych w czerwcu ide na wesele,w zaproszeniu był bilecik tej treści: By zaoszczędzić przemiłym gościom łamania głów nad prezentów mnogością podpowiadamy : mile widziany i bardzo wygodny bedzie bilecik ze znakiem wodnym Narzeczeni znaczy jeden problem mniej ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuna hehehe znaczy si ulatwili Wam prezent;) Ale bym poszla na takie polskie wesele hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście jestem tak średnio zadowolona z tego wesela......zaplanowałam sobie wystawę i MUSIAŁAM z niej zrezygnować jak tak dalej pójdzie to szczytem będzie jak na jakies 3 uda mi się wyjechać......ciągle pod górkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za bigosem nie tesknię,na święta się skusiłam i potem przez cały dzień mi się nim odbijało,chociaż chudy był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nas dzis cieplo i fajnie....choc wiatr pizga :) wlasnie wpadlam i tak sie nawpierniczalam ze az brzuch boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski dziekuje za zyczonka dla malej,impra sie chyba udala :p (mam nadzieje) goscie jada jutro wlasnie wyszla Iza vel pudelko od nas, byla z mezem z wizyta, bardzo sympatyczna parka :-) zdjecia posle pestka bo zrobi picasssa z mego aparatu i swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe zapomnialam ;-) eternity dziekuje za pocztowke,rano wyjelam ze skrzynki i mowie Zuza masz przesylke hehehehe, bardzo pikna troszke opakowka sie pogniotla w transporcie ale sama pocztowka nienaruszona ,dzieki ❤️ wsuwam ciasto bleeeeeeeeeeeeee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to ciesze sie ze impra sie udala a pudelko chociaz ucalowalas od nas? fajnie ze sie spotkalyscie...a kto do mnie zawita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka wracaj !!!!!!!!!!!! Dzieki za fotki-wygladaliscie przeslicznie ! Zuza cudnie ubrana-zreszta wszyscy,tort przepiekny i zadnego uszkodzenia nie bylo widac :) Widze ze nawet karaoke bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nei widzialam :P najepsze .. ja wczoraj wchodze do domu ze szkoly patrze a stary twilight oglada bueheh a ja mowie a tobie co sie pojebalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz zielone Ciastek ja też żadnego uszkodzenia na torcie nie widziałam,tort cudny!! Widzę,że impreza udała się w 100% bo wszyscy radośni na zdjęciach. Zuza jak mała dama wygladała,pięknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×