Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia🖐️:) Ciastek🖐️:) U mnie dzis tez grzeje slonko wiec chyba cieplo bedzie:D Musze sie wybrac do GB ale niewiem czy jest od 9 czy od 10 czynne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) i u mnie dziś słoneczko :) ale na razie chłodniej noooooooo u mnie też niedługo strzelą 3 lata czasami mi się wydaje że to dłużej a czasami jakby kilka miesięcy dopiero Pestka znaczy się że musisz gotować większe porcje szpinaku jak masz dodatkowego amatora na niego :D Hugolina dostałaś pałę za brak zadania ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🖐️ mialam Cie zapytac, czy te zaproszenia ktore bedziesz robic na pazdziernik beda podobnie wykonane jak to co malej przyslalas????tzn fota i te kartki w srodku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🖐️ hehe w sumie miałam pisać na maila na ten temat no mniej więcej - oczywiście dostosowane do chłopca ,może być mniej kwiatów dookoła foty , albo mniejsze i bardziej płaskie środek może też być tak samo tylko papier może się różnić jak ma być fota w środku zresztą jeszcze do ugadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze wrocilam ja jestem cala i zdrowa! szanowny malzonek urwal w moim aucie lusterko na autostradzie:O 😡 a teraz najwazniejsze Ciastek bardzo dziekuje za przyjecie!!!! fajna rodzinka jestescie!! i sekacza ide dokonczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was slonecznie...jestem jestem u mnie goraco juz z rana bylo 20st. mnie nie bylo tylko jeden dzien ale euforka i mindy to totalnie leca w kulki wczoraj mialam zawalony dzien caly z rana do pracy,potem na zebranie do szkoly do corki,polecialam potem na silownie i na aerobik a pod wieczor okazalo sie ze maly ma goraczke 39st. buuuu :( dzis musialam wziasc wolne i isc z nim do lekarza bo zadnych objawow tylko ta goraczka stwierdzila ze jak zwykle to oni mowia ze wirusowka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko Martoszka 🖐️ eternity no chyba mniej ozdob bo ta znajoma stwierdzila ze za bogato hehehe ;-) pudelko a mogie laskom fote poslac nasza????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajta kciuki bo moj R dzis ostatni dzien na kontrakcie z agencja, ma dostac juz umowe bez posrednictwa agencji pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze musze zrobic wszedzie porzadki u corki caly pokoj zawalony ubraniami tak sie stroi odkad sie cieplo zrobilo sama nie wie juz co ma nakladac:a to sukienke,a to rybaczki a to tuniki hihi szok jeju a teraz jak zajrzalam do lodowki zeby zobaczyc co zrobic na obiad normalnego a tam polowa rzeczy przeterminowala...najpierw nakupie a potem nie ma kto to jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko mężowi ucho urwij za lusterko ;) Martoszka ❤️ coby mały się nie rozchorował bardziej Ciastek no dla księżniczki zrobiłam bogato :D dla chłopca skromniej , po męsku będzie i z "galopkiem" oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szpinaku to tez lubie ostatnio robie se super omleta ze szpinakiem ,ale zamiast mąki to platki jeczmienne...pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek slij foty slij puelko przecie z kazdej wyprawy nam slala :) mysle ze zakazu nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek kciuki trzymam mocno !!!!!na pewno podpiszą , takiego pracownika mieliby odpuścić ?i dla nich też lepiej bo agencji nie muszą płaćić haraczu za to że przez nich zatrudniają Martoszka u moich w pokoju praktycznie to samo- dobrze że do szkoły nie mają problemów co założyć bo z góry przewidziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam i dziele ciachem truskawkowe z bita smietana:Dmniam wlasnie kupilam w Gb hihi i sie zajadam Ciastek trzymam mocno kciuki:) Martoszka oby wirusowka szybko przeszla😘 Ja chce zobaczyc wspolna fote Ciastka i Pudelko ! Pudelko musisz sie u meza o jakies odszkodowanie dopominac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity heheh no nawet nie sprawdzala czy mamy zadanie:D:P hihhi Ja tez chce z rana 20 stopni ! u nas to z rana jeszcze chlodno za to tak kolo 16-17 zawsze najcieplej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ciacho :) zjdałabym sobie pachnących truskawek ale takich prosto z polskiego pola żeby smak truskawki miały a nie sorbetu z dużą ilością wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis juz prawie sie wyspalam, mala spala juz na swoim wyrku,my u siebie :p hugo ale bym wsunela te truskawy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie mi co kupic dla 12-latka (chlopca) na urodziny ,ma byc niezobowiazujacy prezent i nie za drogi teraz drugie pytanie heheh:p mala dostala kase na komunie i tez nie mam weny co jej kupic zeby miala na dluzej i jej sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super fotaaaaa i winem sie zalewaly jak zwykle ahahahhaha Ciastek mysle ze dla chloca jakas gierka?? moze?? a dla malej ooj trudno powiedziec ona chyba juz wsio ma ahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się coś wyspać nie mogę ostatnio :o Ciastek noooooooo jakie lasencje na fotach ! ;) Ciastkowa masz fajnego irokeza ze świecznika :D hmmmmmmm niezobowiązujący prezent ? nie wiem , ja zawsze mam z tym problem 😭 a kasę z komunii musicie już jakoś spożytkować ? może w jaką skarbonkę i na jakieś zachciewajki niech będzie , może w międzyczasie coś się małej spodoba albo jak macie oszczędnościowe subkonto na koncie to wpłacić , niech też będzie na zachciewajki a przy okazji może procentować jak się nie wyda od razu całości ;) albo już jest coś co sobie mała od kiedyś tam wymarzyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Dzieki za fotki juz odp na @:) Moja cora ma Wii i jest zadowolona Sa fajne gierki chce teraz dokupic fitnes hihi bedziemy sie razem wyginaly hihi Wiec moze to dla Twojej cory bo dla chlopczyka tez moze byc ale to troche kasy kosztuje i niewiem ile chcesz przeznaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek posylaj!! (mi tez;) ) czesciej nie moge wpadac:D:P lece do lekarza ze swoim opelkiem:( powiedzieli ze naprawia dopiero w przyszlym tygodniu bo... procedury:( kurde, moze małżowi urwę to ucho... nauczy sie jezdzic nie jak wariat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawek polskich tez bym zjadla-takie soczyste i slodkie hihihi te tutaj to wlasnie takie wodniste sa:P ale w ciescie z bita smietana moga jeszcze byc:D Pamietam jak sie kiedys na szaber na truskawki chodzilo hihi Gralismy w gre-palant-niewiem czy znacie hehehe tak sie u nas na nia mowilo i zawsze specjalnie rzucalismy pilke na ogrodki:D i jak sie szlo po pileczke to zawsze sie pare truskawek skubnelo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz poslala:D super szybka dziewczyna;) małej nie wiem co ale chlopakowi moze pilke (moj ma 10 i kazda przyjmie jezscze:) ) albo jakies inne badziewie do grania na powietrzu? kometka (nie umiem tej innej nazwy napisac;) ) albo taka podroba tenisa ale na male paletki i lzejsza pilka? albo gre jakas typu jenga - my to gramy rodzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hihi nie znam wlasciwej nazwy ale w takie paletki z pilka to gramy zawsze nad morzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×