Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jutrooooooo ide do frycaaaaaaaaaaaa aaaa lkuwa sie wreszcie umowilam ... normalnie mam popalone az biale kncowki od tych farb buuu okropnee kudely wiec ida pod rzez hheeheh Pdelkoo ni daruje ci tego , mnie nie odwiedzilas buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znow w tym samym miescie co ostatnio podjechal jakis maly bus pod szkole i chcial lub porwal pare dzieciakow:( Niewiem dokladnie w gazecie jeszcze nic niema,ale moj tam w szkole pracuje i w pokoju nauczycielskim rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu co to za pojebusy tam u was grasujaaa?? u nas stoi na srodku drogi znak i zaden samochod nie ma prawa podjechac pod brame ani zadne dziecko nie wychodzi za brame same , nauczycielka zawsze stoi i pilnuje , jak wychodzi to tylko z opiekunem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie skurwysyny nie powinny się nawet rodzić 😠 dzieci mają budzić pozytywne uczucia a nie chęć zrobienia im krzywdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji fryca - też idem , jeszcze się nie umówiłam ale mam w planach :D będą zaś na krótko :P koniec z zapuszczaniem ! się wreszcie konkretnie dowiedziałam od szacownego małżonka że jednak bardziej podobam mu się w krótkich wymolestowałam marudzeniem tę informację :P po tylu latach to sukces ! hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak jest tam pod szkola bo tam nie bylam ale to w drodze do szkoly gdzies bylo ! Dziwi mnie tylko ze skoro to juz drugi raz i w tym samym miejscu sie zdarzylo,ze nie dali tam policji by obserwowala !!! Chyba musi sie jakas tragedia stac zeby pomysleli:O Ide na poczte luknac hihi A do fryca tez musze sie wybrac ale chce troche przyciemnic i sie boje ze mi spiernicza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaahhahhah dobre ... :D:D:D:D a ja sobie przed frycem pomajstrowalam i sama obcielam... tak samo ino z jakies 5 cm krocej :D dobrze ze nie wygladam jak kiedys ten ktos z reklamy fanty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami niestety tak jest że najpierw się musi coś stać żeby podziałało jak kubeł zimnej wody na tych co powinni coś z tym zrobić :o Pestka odważna jesteś ! ja sobie samej to najwyżej grzywkę i to tylko lekko końcówki teraz będę buszować po dyskach i sparwdzać jakie mam foty fryzurek albo po necie wyszperam nie wiem tylko co dalej z tym farbowaniem :o bo ta co u niej byłam za moje krótkie wzięła tyle samo co za długie znajomej iiiii ... nie będę się powtarzać ;) szlag mnie kiedyś trafi z tymi dylematami komu powierzyć swoją głowę 😠 ale to chyba nie przestępstwo że chcę dobrze wyglądać a nie jak oskubany i podpalony kurczak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam hahaha najwyzej z jednej strony bedzie dluzej a z drugiej krocej . ale jest ok , nawet do fryca nie musialabym isc .. no ale skoro juz sie zapisalam haaah ale mnie gardlo napierrdddalaaa , ledwo sline przelykam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zapomnialam o stareego imieninach :O no ale juz byly 4 dni temu wiec chyba nie warto juz przypominac co?? heh :O picza ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo picza :P ale i sam się nie upomniał o ciasto chociaż jakieś imieninowe ;) to ja już bym nie przypomniała :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znalazłam kilka fotecek z fryzurkami z których już kiedyś korzystałam nie będę szukać nic nowego bo zgoopieje :P na jednej focie mam jak tył , na innej boki a na jeszcze jednej grzywkę i górę :D i chyba pójdę normalnie do tutejszego salonu bo w miarę byłam zadowolona jak szłam z fotką a farbować będę sama do skutku haha nie no , nad tym się zastanowię jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sie nie upomnial .; on sie nie upoina buuuuuuuuuuuuu ale mi wstyddd .. a moze sam zapomnial??? hii poka poka fryzyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz na gardlo🌻 i kup sobie w aptece Mecica w spray Pomaga i jest bez recepty-moje gardlo juz prawie wyleczone Pestka M swoje imieniny odbebnil na tej imprezie z pracy hihi a tak wogol to ja imienin nie obchodze hihi zawsze jakos urodziny sa dla mnie wazniejsze-choc juz do wieku sie nie przyznaje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze choidze z fotka hahahah :D najwyzej bedzie za co opierrrrdooliic jak spieprzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo to je dobry tok myślenia ! imieniny były na imprezce ;) wyślę Wam na @ fryzy bo mam je na dysku ale to potem bo teraz żeby jak ludź wyglądać to trzeba się ubrać bo idę między człowieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no w sumie chociaż głupie "wszystkiego najlepszego [tu wstawić odpowiednie : misiu ,kochanie, koteczku etc ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiadomość od Euforki niedługo pokaże się na topiku :) na razie nie ma jej częściowo przez brak czasu i częściowo przez doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×