Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie jeszcze do konca mu nie przeszlo ... ja pierdole no to jak nic ta swinska grypa beuehheheheheh jeszcze takiego czegos to ja nie mialam oczywiscie zapomnialam kuwaaaa kluczy od domu i musialam zapinkalac do M do roboty zeby mi dal swoje .. oj zle sie ten dzien zacza ... a mam do fryca dzis ... buuuu mam nadzieje ze mi nic nei spieeerrrrdoliiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie kracz !!!! U fryzjera bedzie ok a jak nie to zarazisz go/ja wampirzym okiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko mi ciagle lzawi nawet nie moglam sobie rzes pomalowac buuuuuuu -zatuszowac mniejsze oko haahhaha ja pinkole co za bida ahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:)dzieki wezme swoja czesc😘 Pestka ja przez 2 tygodnie nie malowalam oczu-bo makijaz jeszcze bardziej podrazni ! Dzis po 2 tygodniach ide znow na aerobik-na bank bede miala jutro zakwasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wygladalam jakby mi ktos przywalil hehehe bo oko czerwone z krwia i mniejsze bo napuchniete hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozjechało :P ja tu węszę jakiś spisek ! te czerwone oczy to jakiś sabotaż ! tylko trzeba dojść czyj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam okiem (nie czerwonym :P ) na poprzednią stronkę Ciastek będzie good ,w tym spisku nie ma jak kazali przyjść w poniedziałek to pewnie dlatego żeby zacząć od pierwszego dnia tygodnia , nowy miesiąc ,łatwiej rozliczyć :) przecież nie gadaliby ot tak sobie już wcześniej że są z niego zadowoleni i że podpiszą bezpośrednio umowę i zboczuchy jak zwykle musiały wyjść :P i jak zwykle Ciastkowa pierwsza :P dawno się nic nikomu nie kojarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast malować te czerwone oczy to okulary przeciwsłoneczne na nos!! ;) ja tak robię jak mi się nie chce malować:P Eternity ja ci mogę i słońce i ciepło wysłać,pod dostatkiem mam,dziś ma być 27 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Izunia :) muszę sprawdzić prognozę na kolejne dni ,mam nadzieję że to nie pora deszczowa a okulary dobre do zamaskowania ale pod warunkiem że ładna pogoda bo jak leje to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,no chyba masz racje lupy wloze ... miala w pl kiedys dobry antybiotyk do oczu ale zapomnialam jak sie nazywal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okato ja postawie bo wszystkie ^pouciekaly bojac sie wapirzego oka :D -------------------------11700-------------------------- 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻 🌻.. ... :) ... ❤️... :) ... ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️ hihi u nas tez dzis slonko choc 27 stopni to napewno nie bedzie:( Pestka to pod te nasze wampirze oczy hihihi 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻❤️🌻 Tak sobie pomyslalam ze to moze u nas jakis wirus panuje bo u mnie tez zaczelo sie od bolu gardla a potem to oko i Pestka ma tak samo Pestka a M tez uskarzal sie na gardlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja mogę postawić za przegapione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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×